April 18, 2024, 09:48:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Masa, Definicija???  (Pročitano 1863 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Masa, Definicija???
« poslato: Januar 04, 2010, 01:35:13 pre podne »
Ovako, otvaram temu da bi se ne jednom mestu pisalo kako do mase,definicije,kakva ishrana treba biti,kakav trening(koliko puta sedmicno,kakav split,duzina trajanje,koliko kardia),suplementi.Takodje ,jer svaki novi clan na forumu otvori temu kako do mase,kako do defke i sl.A u ovoj temi pisacemo o tim stvarima i sve ce biti na jednom mestu!
-Ako sam je dobro shvatio bukvalno receno do mase se stize duze vreme sa pravilnom ishranom i trenigom,i onda se se ta masa definise sa nekom dijetom .

-Na prvom mestu pisite kako izgleda vasa ishrana,trening,supsi izgleda kada ste na masi i kada ste na defki..
-Znaci bukvalno receno npr. imam 100 kg i hocu na defku sta i kako da uradim ,msm da na to vec znam odgovor tj treba pogledati sledece teme
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12074.90.html
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12039.0.html  (JOS PAR SL.LINKOVA IMA PA IH UBACITE JA IH NISAM NASAO)
ili npr imam 80 kg i idem na masu sta da radim???

Znaci odmah ubacite jos par linkova o ovim clancima sto je pedja pisao za defku.
Ishrana (masa,defka)
Trening(masa ,defka)
Suplementi( da li je ne defki dovoljan samo whey i dex,ili moraju biti i glutamin,amino kiseline)
I jos par korisnih stvari koje bi svako trebao da zna i da obrati paznju na to  pre nego sto krene na masu ili defku?

if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates