April 19, 2024, 05:10:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Sugestija, savet....  (Pročitano 3506 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Sugestija, savet....
« Odgovor #15 poslato: Januar 08, 2010, 01:41:37 posle podne »
Ne razumem te..ubacio si dodatne vezbe, pojacao intezitet i sl....Rekoh koje si parametre uzeo kada si "uvideo" da to nije to?

Napisi kako si radio...i kako si shvatio da je to lose za tebe?

Van mreže wolf2506

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Sugestija, savet....
« Odgovor #16 poslato: Januar 08, 2010, 02:45:28 posle podne »
Svatio sam da je to lose za mene samo iz jednog razloga,... ja vise ne znam sta treba da uradim da bi se osecao umorno kad izadjem iz teretane obracam paznju na pravilnost izvodjenja vezbe kao i na tempo kojim izvodim svaku seriju

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Sugestija, savet....
« Odgovor #17 poslato: Januar 08, 2010, 03:00:16 posle podne »
A zasto mislis da treba da budesh umoran kada izlazis iz teretane, ja nisam umoran i pogrbljen kao konj, bas naprotiv, odlichno idem kuci sa ciljem da dodjem, okupam se i jedem???

Van mreže wolf2506

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Sugestija, savet....
« Odgovor #18 poslato: Januar 08, 2010, 03:41:24 posle podne »
Pa sta je bit treninga nego da se umoris ????

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Sugestija, savet....
« Odgovor #19 poslato: Januar 08, 2010, 03:46:08 posle podne »
Bit treninga je da nanesesh stetu misicnim vlaknima (ne znam jesam li dobro to napisao, neka neko ispravi ako gresim), i onda odmorom i kvalitetnom klopom oporavljash iste, a oni bujaju. ;D

Van mreže wolf2506

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Sugestija, savet....
« Odgovor #20 poslato: Januar 08, 2010, 03:48:38 posle podne »
Znaci i ti i ja smo dosli do istog zakljucka ako nanosis stetu misicnim vlaknima :) trosis energiju, ako trosis energiju umaras se, ako se umaras moras se odmaras :)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Sugestija, savet....
« Odgovor #21 poslato: Januar 08, 2010, 04:39:19 posle podne »
Pa, cekaj prijatelju...ti si u prvom postu naveo jednu od cinjenica da si umoran...te je logicno da bi zeleo da treninge iskombinujes da taj umor i prodje...zar ne? E, sad..kad smo ti ispravili nacin treninga...tj. dali ti predlog kako to da uradis..onako kako radi velika vecina pametnijih BB ti sad kazes to nije za mene - NISAM UMORAN? WTF?

Ajde presaberi se, pa odluci sta hoces...da budes umoran...da budes veliki...da budes zdrav...da muskulaturom podrzis karate kao osnovni sport..da padaju ribe na tvoj izgled...ili nesto 50-to...pa nam javi.

Van mreže wolf2506

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Sugestija, savet....
« Odgovor #22 poslato: Januar 08, 2010, 07:17:33 posle podne »
Odlucio ono prvo,... samo zeznuo sam se nisam napomenuo jednu bitnu stvar sada je raspust vec 3 nedelje isto toliko je i vremena koliko radim novi program mozda su redovniji obroci 5-7x dnevno uticu na to

Van mreže bbART

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Sugestija, savet....
« Odgovor #23 poslato: Januar 11, 2010, 07:45:16 posle podne »
Svatio sam da je to lose za mene samo iz jednog razloga,... ja vise ne znam sta treba da uradim da bi se osecao umorno kad izadjem iz teretane obracam paznju na pravilnost izvodjenja vezbe kao i na tempo kojim izvodim svaku seriju

tacno znam zasto nisi umoran tokom treninga..verovatno imash nekog sa kim idesh u teretanu..nekog ortaka sa kojim rapletesh pricu..pa pravish pauze izmedju vezbi po 5-6 minuta...zato ja praktikujem da idem sam u teretanu i samo sam koncentrisan na vezbanje,a uvek se nadje neko tu da pomogne kad zatreba...znaci batali bilo kakve diskusije tokom treninga...pauze maksimum 1-2 minuta i izvlaci maksimum iz svog tela...nemoj da potcenjujesh sebe,a nemoj ni da si previshe samouveren pa da radish nepravilno vezbe cisto da bi se pokazao pred nekim da mozesh da dignesh 80 kila iz bedza, a da je tvoja realnost 65-70 kila...znaci izaberi kilazu sa kojom mozesh da izvucesh od 8 do 12 ponavljana ali pravilno...npr ako radish ledja izaberi 3,4 vezbe za ljedja..malo istrazuj vidi koje te vezbe najbolje pogadjaju i samo cepaj....i umora ne biti..no pain no gain :)
...untile you puke...