April 29, 2024, 02:24:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: MEMORIJAL THE BEST OFF  (Pročitano 13190 puta)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #15 poslato: Septembar 22, 2008, 11:29:21 posle podne »
Odmah cu vamiz prve ruke reci jedine i prave informacije u vezi odlaska nase reprezentacije na Svetsko prvenstvo za zene u Spaniju.
Na spisku su sledeca imena i za njih je dobijeno pozivno pismo od organizatora:
Delegat i vodja ekipe: Biserka Sipka,
Takmicarke: Milka Stankovic,
                    Branka Jovanovic,
                    Aleksandra Cimesa,
                    Djurdjica Zrnic i
                    Sonja Ilic.

Naravno, postoji opravdan razlog zasto se proverava trenutna forma svih reprezentativaca, jer se ranije uvek desavalo da na medjunarodno takmicenje ode takmicar koji je nespreman, a inace unapred planiran za taj nastup.

Za Milku stoji obavestenje da je odustala.

O Sonjinom odlasku na medjunarodna takmicenja najpre odlucujemo Sonja i ja. Dovoljno sam kopetentan da  najbolje mogu da procenim da li ona moze ili ne moze da ide na takmicenja tog ranga. Tako smo odlucili i za Evropsko prvenstvo a sada i za Svetsko.
Na takva takmicenja se ne ide po svaku cenu vec samo ako se pokaze forma dostojna istog i ocekuje neki pristojan plasman u nasim okvirima.

U Boru Sonja Ilic nije izasla i dala je prostora drugoj Sonji (Jakovljevic) iz naseg kluba da se pokaze na svom debiju
Zato je donesena odluka da Sonja putuje za Rusiju u Kaliningrad na Svetski Kup 21-24.11.2008.god gde se u isto vreme odrzava i Svetsko prvenstvo u clasic Body buildingu gde i sam putujem i ucestvujem. Za to takmicenje, na spisku je jos i nas TOZA iz BG-a a delegat je Zoran Stojic.
I odmah da vam kazem da na to takmicenje putujemo sa realnim ocekivanjima za sva tri finala.

Djurdica Zrnic i Branka Jovanovic sigurno putuju u Spaniju a Aleksandri Cimesi sam plasman u Boru uopste nije prepreka za odlazak u Spaniju, ostaje kontakt sa selektorom da se utvrdi da li ona moze da jos popravi formu u odnosu na trenutnu za dve nedelje i to je to.

Sve je jasno.
Pare iz budzeta Srbije se ne dobijaju za ovo ili ono takmicenje vec suma koja je odredjena za Savez te godine a vreme "leganja "para na racun niko unapred ne zna. Takav je slucaj sa svim Savezima i to moze svako da proveri.
Stipendije isto tako, cim se uplati novac namenjen za to na racun, istog dana se prebacuje na racune stipendista.
Na zalost, velika su kasnjenja, za to nema opravdanja kod sportista koji se najvise muce ali to nema veze sa Savezom, TO neka bude bar jasno.

ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #16 poslato: Septembar 22, 2008, 11:30:54 posle podne »
slika sampiona...i hansa...ahahahaha

Mogu vam reci da Hans izuzetno dobro izgleda , jedva cekam Kg da odgledam tesku kategoriju.....
(a o sampionu pored hansa necu da komentarisem.   :-\ )

Salim se naravno pozdrav obojici....

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #17 poslato: Septembar 22, 2008, 11:40:02 posle podne »
Pa imas li ti covece imalo obraza? Jesi ti to vec preuzeo savez? Aj kad vec toliko zasedate u savezu bar malo uskladite price,da nije jadno bilo bi smesno
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2008, 11:41:54 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #18 poslato: Septembar 22, 2008, 11:47:43 posle podne »
a kad vec spominjes Sandrinu formu da si toliki strucnjak za kakvog se predstavljas primetio bi da voda nije ni izbacivana,niti je radjeno punjenje ,jer ako nisi obavesten svetsko je za 2 nedelje i to smo ostavili za tada tj za poslednju nedelju


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #19 poslato: Septembar 23, 2008, 12:10:41 pre podne »
a kad vec spominjes Sandrinu formu da si toliki strucnjak za kakvog se predstavljas primetio bi da voda nije ni izbacivana,niti je radjeno punjenje ,jer ako nisi obavesten svetsko je za 2 nedelje i to smo ostavili za tada tj za poslednju nedelju

 Sandru uopste do sada nisam komentarisao nigde i ni jednom ako si primetio ali izgleda da nisi.
To sto si pomenuo za Sandrinu formu  je tacno i ocigledno (pa zar treba i to da objasnjavm) i vidi se da je radjeno za odredjeni dan. Pa upravo zbog toga sam i rekao da je njen plasman u Boru nebitan te da treba u razgovoru da razjasni detalje do kraja.
Ako je izrazila zelju da ide na Svetsko i Savez je prihvatio to, pa daj nazovite Jovanovica i sve se dogovorite za dve nedelje i ne znam u cemu je problem. Jel' neko pomenuo mozda da je Sandra nespremna?   
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #20 poslato: Septembar 23, 2008, 01:18:52 pre podne »
Ukupno 2 šampiona "pokajnika" koji su tvrdili drugačije iz slika gde je Alex bliža objektivu su mi se na PM ili MSN izjasnila da su pogrešili ali im ponos to nedozvoljava Smile da kažu javno.
A 2 šampiona su mi odmah rekli da je realno bilo i izneli mišljenje na drugom forumu, zato...
Mislim da je i Ted svestan ko je bio spremniji, moram da napomenem da Alex se sprema za svetsko i da nije mogla ni na koji način da se spremi da bi bila konkurentna Sonji (Robijevoj ženi).
Voleo bi samo da se te nesuglasice u federaciji reše ako ih ima, ili da se stane 1put tome i razjasne stvari oko toga ko ide, ko bi trebalo da ide, ko ima pravo da ide, ima li para...
A ne večito da se vrti u krug, oči u oči pa da se vidi gde je problem?

POZDRAV
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #21 poslato: Septembar 23, 2008, 01:24:31 pre podne »
Ima li ostalih rezultata i jos slika?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #22 poslato: Septembar 23, 2008, 01:28:37 pre podne »
Moram još nešto da kažem javno:
Svaki problem je rešen samo kad se istera na čistac i reši a ako stalno pričamo a ne rešavamo ga onda tako u nedogled.
Ja sam zbog takvih mojih stavova, promenio 3škole, bio hapšen, proganjan ali nisam stao dok problem nisam rešio :) tako da...
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #23 poslato: Septembar 23, 2008, 01:30:34 pre podne »
a kad vec spominjes Sandrinu formu da si toliki strucnjak za kakvog se predstavljas primetio bi da voda nije ni izbacivana,niti je radjeno punjenje ,jer ako nisi obavesten svetsko je za 2 nedelje i to smo ostavili za tada tj za poslednju nedelju

 Sandru uopste do sada nisam komentarisao nigde i ni jednom ako si primetio ali izgleda da nisi.
To sto si pomenuo za Sandrinu formu  je tacno i ocigledno (pa zar treba i to da objasnjavm) i vidi se da je radjeno za odredjeni dan. Pa upravo zbog toga sam i rekao da je njen plasman u Boru nebitan te da treba u razgovoru da razjasni detalje do kraja.
Ako je izrazila zelju da ide na Svetsko i Savez je prihvatio to, pa daj nazovite Jovanovica i sve se dogovorite za dve nedelje i ne znam u cemu je problem. Jel' neko pomenuo mozda da je Sandra nespremna?   
covece pa ja sve vreme pricam da mi ovo takmicenje nije bitno vec prica oko Svetskog,a sta ti mislis da sam ja pricu o neodlasku tamo sam iskonstruisao,da se vec nisam cuo ni sa kim iz saveza, da mi nije ovo sve saopsteno odande? Jos nesto jel vi na to takmicenje u Rusiju idete o svom trosku ili trosku saveza. Sta je navelo selektora da odluci da bas Sonja ide tamo ,to sto je tvoja zena ili njena "fenomenalna" forma prikazana na poslednjem takmicenju u Puli?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #24 poslato: Septembar 23, 2008, 01:34:48 pre podne »
Moram još nešto da kažem javno:
Svaki problem je rešen samo kad se istera na čistac i reši a ako stalno pričamo a ne rešavamo ga onda tako u nedogled.
Ja sam zbog takvih mojih stavova, promenio 3škole, bio hapšen, proganjan ali nisam stao dok problem nisam rešio :) tako da...
ama koji si ti bre kurac u celoj prici i sta ti resavas,svi se divimo tvojoj delikventskoj proslosti i tvom poznavanju ovog sporta,ali stavno ne vidim tvoje mesto u celoj ovoj prici? Idi pisi o medaljama tvoje zene za poslednja mesta  ,a Ilic i ja mozemo da polemisemo i bez tebe


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #25 poslato: Septembar 23, 2008, 01:44:18 pre podne »
Ted zapitaš li se što se neki ljudi ne izjašnjavaju o plasmanu?
A. Da se ne zakače sa tobom, a iskreni su?
B. Jer te prećutno podržavaju?
C. Jer ih mrzi da kucaju a prisutni su na forumu?

Kad god se nešto kosi sa tvojim stavom odmah počinje tvoje #$%$&#%&%&%&%$#"&%(&(
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #26 poslato: Septembar 23, 2008, 01:49:49 pre podne »
Ted zapitaš li se što se neki ljudi ne izjašnjavaju o plasmanu?
A. Da se ne zakače sa tobom, a iskreni su?
B. Jer te prećutno podržavaju?
C. Jer ih mrzi da kucaju a prisutni su na forumu?

Kad god se nešto kosi sa tvojim stavom odmah počinje tvoje #$%$&#%&%&%&%$#"&%(&(

izvini ja nisam trazio niciju podrsku niti pomoc,a to sto ti radis nocnu smenu na forumu za tvog prijatelja je tvoj problem


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #27 poslato: Septembar 23, 2008, 08:39:59 pre podne »
koliko sa slika moze da se vidi pobedila je bolja takmicarka,i svaki ishod sem pobede takmicarke u roze kostimu bio bi nepraveda,ne ulazeci u to ko se za sta sprema jer takmicenje sluzi da se proveriko je to vece najbolji a ne ko bi bio najbolji da se takmicenje odrava sutra ili ko je bio najbolji dan ranije.
takmicenje nije nekog posebnog ranga ali su na njemu ranijih godina nastupali i jedan denis mali,igor milanovic...i to na vrhuncu forme...tako da...
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #28 poslato: Septembar 23, 2008, 08:50:38 pre podne »
a kad vec spominjes Sandrinu formu da si toliki strucnjak za kakvog se predstavljas primetio bi da voda nije ni izbacivana,niti je radjeno punjenje ,jer ako nisi obavesten svetsko je za 2 nedelje i to smo ostavili za tada tj za poslednju nedelju

 Sandru uopste do sada nisam komentarisao nigde i ni jednom ako si primetio ali izgleda da nisi.
To sto si pomenuo za Sandrinu formu  je tacno i ocigledno (pa zar treba i to da objasnjavm) i vidi se da je radjeno za odredjeni dan. Pa upravo zbog toga sam i rekao da je njen plasman u Boru nebitan te da treba u razgovoru da razjasni detalje do kraja.
Ako je izrazila zelju da ide na Svetsko i Savez je prihvatio to, pa daj nazovite Jovanovica i sve se dogovorite za dve nedelje i ne znam u cemu je problem. Jel' neko pomenuo mozda da je Sandra nespremna?   
covece pa ja sve vreme pricam da mi ovo takmicenje nije bitno vec prica oko Svetskog,a sta ti mislis da sam ja pricu o neodlasku tamo sam iskonstruisao,da se vec nisam cuo ni sa kim iz saveza, da mi nije ovo sve saopsteno odande? Jos nesto jel vi na to takmicenje u Rusiju idete o svom trosku ili trosku saveza. Sta je navelo selektora da odluci da bas Sonja ide tamo ,to sto je tvoja zena ili njena "fenomenalna" forma prikazana na poslednjem takmicenju u Puli?

Steta je sto si pogresno informisan "iz Saveza".Pa sto ne kazes ko je taj koji ti daje totalno pogresne informacije i reci ako nije istina sve sto sam rekao oko odlaska na Svetsko prvenstvo.

Sve odluke sa sastanka javno objavljujem i neka me demantuje neko ako nije tacno ovo sto kazem. I ne znam sta tu nije jasno?

Sve vreme ti govorim da je sa Sandrom sve jasno oko forme i dalje se dogovarajte tamo gde treba a ti se opet hvatas moje zene koja nije isla ni na Evropsko, niti ide na Svetsko i to nasom voljom a ne voljom Saveza. Mozda ti i to smeta?

I nisam zaboravio i ono poslednje pitanje gde vec pocinjes da vredjas i gde bih te prijateljski zamolio da nas vise ne pominjes u takvom kontekstu jer ni ja vas nikada nisam pomenuo.

I nije selektor odredio ko ide u Rusiju vec je ceo UO prihvatio predlog Predsednika Gorana Ivanovica da ta tri takmicara ako pokazu dobru formu na Drzavnom budu kandidati za Rusiju.

To je moje jedino medjunarodno takmicenje i sva prava imam da posle 7-og i 8-og mesta na Svetu u zadnje dve godine pokusam da napravim jos bolji rezultat.
Sonji bi to bilo prvo i jedino medjunarodno takmicenje posle Balkanske titule i to na kraju godine kada i sami procenjujemo da ce biti u najboljoj formi.
Toza iz BG-a se vec dokazao ove godine i zasluzio odlazak u Rusiju.
Dakle za Svetsko u Rusiju su predlozeni na osnovu rezultata Goran, Sonja i Toza. Tamo ne ide nicija zena, niciji prijatelj i niko preko veze.

Ako ti ni posle detaljnog objasnjenja nije jasno zasto je tako odluceno onda stvarno ne znam sta je poenta svih ovih potrosenih reci.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Spartak

  • Gost
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #29 poslato: Septembar 23, 2008, 09:06:09 pre podne »
bio bi red da se nabaci nekoliko slika!!