April 29, 2024, 02:51:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: MEMORIJAL THE BEST OFF  (Pročitano 13191 puta)

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #30 poslato: Septembar 23, 2008, 09:13:51 pre podne »
Sto se mene tice devojka koja je pobedila bi mogla lepo da prodje u Nabba federaciji u modelima ali je jako mrsava za bodyfitness nema misica vec se samo isusila a koliko znam sa prethodnih takmicenja takve devojke nisu bas dobro prolazile da ih ne imenujem !!!Toliko od mene poz

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #31 poslato: Septembar 23, 2008, 09:14:39 pre podne »
I jedno pitanje jel se jos uvek nezna da li e u KG biti dve kategorije bodyfitnessa za zene?

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #32 poslato: Septembar 23, 2008, 09:22:13 pre podne »
I jedno pitanje jel se jos uvek nezna da li e u KG biti dve kategorije bodyfitnessa za zene?

Valjda će biti kao i na svakom takmičenju ako ima dovoljno takmičarki biće dve kategorije, valjda?

Evo stalno se priča kako je kupaći na zadnjici premalen pa treba biti diskvalifikovana koja god ne nosi širok kupaći, evo slike koja će pokazati kako to rade u IFBB profesionalke.
Uostalom pogledajte bilo koje inostrano takmičenje i videćete o čemu pričam Smile
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2008, 09:44:56 pre podne bebac »
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #33 poslato: Septembar 23, 2008, 09:39:57 pre podne »
I jedno pitanje jel se jos uvek nezna da li e u KG biti dve kategorije bodyfitnessa za zene?

Stavio sam odgovor na tvoje pitanje na temu Drzavnog prvenstva ali evo, odgovoricu i ovde.

Predlog Predsednika Saveza je bio da bude jedna kategorija juniora, zene body fitness i clasic bodybuilding, da bi se skratilo trajanje takmicenja i pojacala konkurencija sto je u neku ruku i opravdano.
Medjutim, posle razgovora i drugih iznetih predloga doslo se do zakljucka da ce se na licu mesta, u Kragujevcu, na osnovu broja prijavljenih u tim kategorijama odrediti i broj istih sto podrzava i pravilnik Saveza kao i pravilnik IFBB-a.
To znaci, ako bude 10 i vise prijavljenih takmicarki u body fitness-u oformice se dve kategorije i to -168cm i +168cm. Ako ih ima 5 ili 6 prijavljenih nema smisla da se prave dve kategorije po dve i li tri takmicarke.
Isto se odnosi za juniore gde ce biti podeljena -75kg i +75kg ako bude dovoljan broj takmicara.
Clasic bodybuilding -180cm i +180cm ako bude takmicara.

Po nekim mojim izvorima u sve tri pomenute kategorije imam najava da ce ih biti dosta prijavljenih i da ce se napraviti po dve kategorije.
  
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže alex

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 158
Odg: MEMORIJAL THE BEST OFF
« Odgovor #34 poslato: Septembar 23, 2008, 11:18:20 pre podne »
Sto se mene tice devojka koja je pobedila bi mogla lepo da prodje u Nabba federaciji u modelima ali je jako mrsava za bodyfitness nema misica vec se samo isusila a koliko znam sa prethodnih takmicenja takve devojke nisu bas dobro prolazile da ih ne imenujem !!!Toliko od mene poz
ma,ona se isusila a opet joj toliko masno dupe-ustvari neko visece...postavicu slike

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: MEMORIJAL THE BEST OFF
« Odgovor #35 poslato: Septembar 23, 2008, 01:48:48 posle podne »
I jedno pitanje jel se jos uvek nezna da li e u KG biti dve kategorije bodyfitnessa za zene?

Stavio sam odgovor na tvoje pitanje na temu Drzavnog prvenstva ali evo, odgovoricu i ovde.

Predlog Predsednika Saveza je bio da bude jedna kategorija juniora, zene body fitness i clasic bodybuilding, da bi se skratilo trajanje takmicenja i pojacala konkurencija sto je u neku ruku i opravdano.
Medjutim, posle razgovora i drugih iznetih predloga doslo se do zakljucka da ce se na licu mesta, u Kragujevcu, na osnovu broja prijavljenih u tim kategorijama odrediti i broj istih sto podrzava i pravilnik Saveza kao i pravilnik IFBB-a.
To znaci, ako bude 10 i vise prijavljenih takmicarki u body fitness-u oformice se dve kategorije i to -168cm i +168cm. Ako ih ima 5 ili 6 prijavljenih nema smisla da se prave dve kategorije po dve i li tri takmicarke.
Isto se odnosi za juniore gde ce biti podeljena -75kg i +75kg ako bude dovoljan broj takmicara.
Clasic bodybuilding -180cm i +180cm ako bude takmicara.

Po nekim mojim izvorima u sve tri pomenute kategorije imam najava da ce ih biti dosta prijavljenih i da ce se napraviti po dve kategorije.
   
Hvala Gorane

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: MEMORIJAL THE BEST OFF
« Odgovor #36 poslato: Septembar 23, 2008, 02:13:28 posle podne »
Pozdrav Alex, drago mi je da si se javila. Kao sto si i sama primetila, nigde i nikada nisam davao bilo koje komentare na tvoje plasmane i formu.
Evo i mog komentara: Alex je vidno napredovala od Kupa Srbije i u Boru je jedino bio "problem" voda sto je kostalo suvoce  ali to je tako i planirano kao sto rece Ted, ali to i nista vise.
Druga takmicarka je imala vecu suvocu i spremnost ali i veliki problem sa gluteusima koje ne izgledaju dobro i mislio sam da ce taj detalj da presudi, ali nije. Ovo govorim kao sudija.
No posto je plasman nebitan na ovom takmicenju vec provera forme, sta bi onda bio razlog zasto Alex ne ide na Svetsko? Pa jel' je razgovarala u medjuvremenu sa selektorom i sekretarom? Jel' joj neko objasnio zasto ne ide ako ne ide.
Sonja je imala istu mogucnost ali je izabrala ovo drugo takmicenje u novembru i zato se nije pojavila u Boru i jos iz razloga sto je imala nenormalne stomacne (zenske) bolove.    
Jel konacno ide ili ne ide u spaniju?
  
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: MEMORIJAL THE BEST OFF
« Odgovor #37 poslato: Septembar 23, 2008, 03:33:37 posle podne »
I jedno pitanje jel se jos uvek nezna da li e u KG biti dve kategorije bodyfitnessa za zene?

Valjda će biti kao i na svakom takmičenju ako ima dovoljno takmičarki biće dve kategorije, valjda?

Evo stalno se priča kako je kupaći na zadnjici premalen pa treba biti diskvalifikovana koja god ne nosi širok kupaći, evo slike koja će pokazati kako to rade u IFBB profesionalke.
Uostalom pogledajte bilo koje inostrano takmičenje i videćete o čemu pričam Smile
evo evo veliki magu bodyfitness-a da ti malo pogledas,posto pricas o necemu o cemu pojma nemas
http://www.sscgbbfia.org.yu/pdf/body%20fitness%20pravila_1.pdf


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: MEMORIJAL THE BEST OFF
« Odgovor #38 poslato: Septembar 23, 2008, 03:37:43 posle podne »
 
Jel konacno ide ili ne ide u spaniju?
  
konacno je da u Spaniju ide Branka Jovanovic u BB i Djurdjica Zrnic u fitness-u i naravno buljuk zasluznih delegata sa njima,u bodyfitness-u niko , mada u ovom savezu nikad nista nije konacno,ko zna ko ce do tada jos upasti na spisak...mada i ne znam zasto ti odgovaram na ovo pitanje,ti vec sve ovo znas i to mnogo bolje od mene  ;)
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2008, 03:42:46 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: MEMORIJAL THE BEST OFF
« Odgovor #39 poslato: Septembar 23, 2008, 05:56:03 posle podne »
Da, za Branku Jovanovic i Zrnic kao takmicarke znam kao i za Biserku Sipku kao delegata.
Posle takmicenja smo odmah otisli kuci i ne znam da li se razgovaralo o Alex.
Nazovite Zokija J. da bar razjasni da li ide i zasto ili ako ne ide i zasto? Javno cu reci, ako je potreban moj glas, ja sam za. Devojka je najmanje kriva za sve sto se izdesavalo i nije zasluzila ovaj tretman hoce-nece.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: MEMORIJAL THE BEST OFF
« Odgovor #40 poslato: Septembar 23, 2008, 07:52:33 posle podne »
sve je razjasnjeno,tako da za nas ovaj savez i federacija vise ne postoje, a hvala bogu ima ih jos


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže alex

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 158
Odg: MEMORIJAL THE BEST OFF
« Odgovor #41 poslato: Septembar 24, 2008, 08:53:46 pre podne »
Ma,ljudi....meni je krivo sto mi odmah ne kazu...nema sanse da te vodimo iz tog i tog razloga i ok....ma kakvi da su razlozi..a ne ovako da se cimam po nekim seoskim takmicenjima bogu iza nogu da bi me komisija navodno ocenila jer mogu da idem ili ne....nemam zivaca a i ne zelim da se svadjam jer kakav je ovo sport kad se svodi na ovo....ali,opet vidim da nisam ja jedini slucaj...tu je i pedja i mogi drugi koji su dosta veca imena od mene,pa kako prolaze...strasno...kad li ce se konacno ceniti trud,rad u ovome sportu....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MEMORIJAL THE BEST OFF
« Odgovor #42 poslato: Septembar 24, 2008, 10:43:48 pre podne »
Citat
kad li ce se konacno ceniti trud,rad u ovome sportu...

NIKADA.....ako bilo ko od sampiona treba da moli nekoga da ide na medjunarodno takmicenje ONDA JE TO JADNO ZA DRZAVU I ZA SPORT...

ali ne mora....

DA JASNO OBJAVIM SVIMA.....

PEDJA PETROVIC CE DA IDE NA SVETSKO PRVENSTVO....ALI NECE DA NASTUPI ZA SRBIJU........

KADA VEC MORAM DA PLATIM IZ SVOG DZEPA..ONDA MOGU DA SE J..M..ZA SVOJE PARE KAKO JA HOCU......

AKO JA MORAM NEKOGA DA MOLIM DA SE TAKMICIM POD DRZAVNOM ZASTAVOM ....NECU....NIKADA.......

TEMA JE LOCK I VEROVATNO CU JE OBRISATI JER MI SE SVE GADI!!!!