April 29, 2024, 01:08:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !  (Pročitano 27491 puta)

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #45 poslato: Septembar 29, 2008, 07:51:23 pre podne »
Vidim da se vecina nece sloziti  ali nadam se da mi necete zamjeriti sto izlazem ovakvo svoje misljenje..!? mr. olympia je po meni pala na koju granu nize .Ne iz razloga sto dexter nije zasluzeno osvojio titulu , nego sto mi nema pojavu za takvo nesto . Posle Ronija ( mislim na god. kad je bio u naj formi) koji je po meni bio dominantan u odnosu na svoje konkurente i imao najbolji odnos mase i skladnosti ,naredna dvojica su mi sampioni sa manama! u DExtererovom slucaju pod onim sto sam napisao da mi nema pojavu ,mislio sam na velicinu,dimenzije tj misicnu masu!   Jedino Victor mi puni oko za tako nesto i naravno Denis W.a li za par god! A vjerujem da ce uspijeti uz instrukcije naseg* doktora* Milosa !!!
Potpuno se slažem sa tvojim mišljenjem , Dex je ove godine potpuno zasluženo pobedio , ali meni lično on nije prava pojava i oličenje MR.O

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #46 poslato: Septembar 29, 2008, 11:27:27 pre podne »
pa dobro..mislljenja su razlictia..
ja samo kazem..hvala q..u da se vratilo ESTETICI..jer ono sto je roni doeno je uzasno i odvratno..
na 100 upitanih posle olimpa dali bi zeleli da izlgedte kao roni ili jay samo ih je 2 dogrvilo..ooo yeahhh..baybe.,.a drugi su svi rekli bljak..

mislim da ne treba da kazem kakvi su bili rezulatti ovogsisnje ankete kada su pitali dali zelite da izlgdte kao dex..

u ostalom..i sam milos je rekao da hvala bogu da se vratilo esteici i da je na bini bio DEXETR i onda tri prazna mesta...pa tek onda svi ostali
i tacno je tako....GOMILE NESKLADA nisu vodile nicemu..ronnie je bio sve..samo spoj mase i simeterije...TO SIGRUNO NIJE...cak sto vise..bio je olicenje necega sto ne bih voleo da mi se desi nikada u zviotu....pogtovo sada POSLE.....

neznam sta znaci rec PRAVA POJAVA...ali ako je rec PRAVA POJAVA RONIE COLEMAN..onda neka se olimp sto pre ukine.....jer to nije pojava vec tj pojave..vec PRIKAZE,.i NAKAZE

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #47 poslato: Septembar 29, 2008, 11:43:12 pre podne »
Vidim da se vecina nece sloziti  ali nadam se da mi necete zamjeriti sto izlazem ovakvo svoje misljenje..!? mr. olympia je po meni pala na koju granu nize .Ne iz razloga sto dexter nije zasluzeno osvojio titulu , nego sto mi nema pojavu za takvo nesto . Posle Ronija ( mislim na god. kad je bio u naj formi) koji je po meni bio dominantan u odnosu na svoje konkurente i imao najbolji odnos mase i skladnosti ,naredna dvojica su mi sampioni sa manama! u DExtererovom slucaju pod onim sto sam napisao da mi nema pojavu ,mislio sam na velicinu,dimenzije tj misicnu masu!   Jedino Victor mi puni oko za tako nesto i naravno Denis W.a li za par god! A vjerujem da ce uspijeti uz instrukcije naseg* doktora* Milosa !!!
Potpuno se slazem sa tobom jbs olimpiju bez velikih momaka ranije kad se pojave na bini nasser,markus ronnie e to je nesto a ovi mali jbg valjda ce sl godine biti bolje

Van mreže srdjan_88

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #48 poslato: Septembar 29, 2008, 11:54:49 pre podne »
pa dobro..mislljenja su razlictia..
ja samo kazem..hvala q..u da se vratilo ESTETICI..jer ono sto je roni doeno je uzasno i odvratno..
na 100 upitanih posle olimpa dali bi zeleli da izlgedte kao roni ili jay samo ih je 2 dogrvilo..ooo yeahhh..baybe.,.a drugi su svi rekli bljak..

mislim da ne treba da kazem kakvi su bili rezulatti ovogsisnje ankete kada su pitali dali zelite da izlgdte kao dex..

u ostalom..i sam milos je rekao da hvala bogu da se vratilo esteici i da je na bini bio DEXETR i onda tri prazna mesta...pa tek onda svi ostali
i tacno je tako....GOMILE NESKLADA nisu vodile nicemu..ronnie je bio sve..samo spoj mase i simeterije...TO SIGRUNO NIJE...cak sto vise..bio je olicenje necega sto ne bih voleo da mi se desi nikada u zviotu....pogtovo sada POSLE.....

neznam sta znaci rec PRAVA POJAVA...ali ako je rec PRAVA POJAVA RONIE COLEMAN..onda neka se olimp sto pre ukine.....jer to nije pojava vec tj pojave..vec PRIKAZE,.i NAKAZE

slazem se sa generalom

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #49 poslato: Septembar 29, 2008, 12:08:39 posle podne »
Slazem se sa  Pedom.I meni je drago da se polako ali sigurno vracamo estetici a ne samo sto veci to bolji.Meni se Jay uopste nesvida kao bilder a Rony je malo bolji(svaka mu cast na svimovim pobjedama) sto se estetike tice.Po meni a i mnogima sto se nebave ovim sportom je Dexter puno ljepsi i skladniji.
Ja kazem samo NAPOKON

Van mreže Jovancg

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #50 poslato: Septembar 29, 2008, 12:17:30 posle podne »
Slazem se sa srdjom u potpunosti ;)
Stazom pobjede

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #51 poslato: Septembar 29, 2008, 12:19:43 posle podne »
Wolf je bio moj favorit. Ali kad sam vidio Dex-ove fotografije, odusevio sam se. Mislim da je on zasluzeno prvi, i da je iznio najbolji "paket" na binu ove godine. Medjutim, nijesam mnogo optimistican, jer ne znam koliko je on prvi jer je stvarno zasluzio, a koliko je prvi zbog svog sponzora. Tragedija je po mom misjenju da Wolf dodje iza Jay-a...
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #52 poslato: Septembar 29, 2008, 12:31:26 posle podne »
pa dobro..mislljenja su razlictia..
ja samo kazem..hvala q..u da se vratilo ESTETICI..jer ono sto je roni doeno je uzasno i odvratno..
na 100 upitanih posle olimpa dali bi zeleli da izlgedte kao roni ili jay samo ih je 2 dogrvilo..ooo yeahhh..baybe.,.a drugi su svi rekli bljak..

mislim da ne treba da kazem kakvi su bili rezulatti ovogsisnje ankete kada su pitali dali zelite da izlgdte kao dex..

u ostalom..i sam milos je rekao da hvala bogu da se vratilo esteici i da je na bini bio DEXETR i onda tri prazna mesta...pa tek onda svi ostali
i tacno je tako....GOMILE NESKLADA nisu vodile nicemu..ronnie je bio sve..samo spoj mase i simeterije...TO SIGRUNO NIJE...cak sto vise..bio je olicenje necega sto ne bih voleo da mi se desi nikada u zviotu....pogtovo sada POSLE.....

neznam sta znaci rec PRAVA POJAVA...ali ako je rec PRAVA POJAVA RONIE COLEMAN..onda neka se olimp sto pre ukine.....jer to nije pojava vec tj pojave..vec PRIKAZE,.i NAKAZE
Ja nisam rekao da za  MR.O treba neko kao što je Jay , nego sam mislo da je prava osoba za to neko kao što je Wolf ili Victor , to sam smatrao pod pojavom  za pravog MR.O . Svaka čast Dex-u na spremnosti i skladu ( mada su i kod Dexa taj navodni sklad i proporcije znak pitanja ) , sve u svemu on za mene nije pravi čovek da bude MR.O , ali naravno poštujem tuđa mišljenja i favorite .

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #53 poslato: Septembar 29, 2008, 12:54:20 posle podne »
OK,ide jedna anketa u vezi ovoga :twisted:

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12975.0.html
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #54 poslato: Septembar 29, 2008, 12:58:24 posle podne »
OK,ide jedna anketa u vezi ovoga :twisted:

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12975.0.html
Ukusi su zaista razliciti,ali na svim forumima,neznam od 100ljudi samo par njih je izjavilo da bi voleli da vide Jaya i sl.monstere kao Mr.O,a ostalih 90 bildere lepe gradje,Dexa,Heatha,Denisa,Vica i ostale.
Ja se licno nadam kao i mnogi da je ovom pobedom Dexa monsterima zatvoren prilaz ka tituli.

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #55 poslato: Septembar 29, 2008, 01:06:49 posle podne »
Jeste estetika to sve stoji ali govorimo o Mr.O a to je extremni bodibilding da mene neko pita pa i ja bi voleo da izgledam ko dexter na plazi i ulici i kod nas na takmicenju ali to je ipak najjace takmicenje na svetu i malo je glupo da danas Mr.O bude sa 100-110kg zar ne ,pa i Roni je imao simetriju i masu i sve ok malo struk to je jedan nedostatak pa i taj dexter da ima 130kg bi imao takav struk!!!!!Roni je jedan a Dextera je mnogo na ovom svetu :)

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #56 poslato: Septembar 29, 2008, 01:08:32 posle podne »
I na kraju to je sport i mene uopste ne zanima misljenje ljudi sa ulice koji ce reci pa meni je bolji ovaj ili onaj oni to ne razumeju to znamo samo mi :)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #57 poslato: Septembar 29, 2008, 01:32:01 posle podne »
Po meni Roni je izgledao odlicno do '99,nakon toga je preterano otisao u nesklad,a o balon stomaku da nepricamo.Do '99 Roni je bio Mr.O pravi pravcati!

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #58 poslato: Septembar 29, 2008, 01:48:59 posle podne »
ronni po buretu, a jay ko da je presadio nov struk... uzas...

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #59 poslato: Septembar 29, 2008, 03:13:11 posle podne »
Jeste estetika to sve stoji ali govorimo o Mr.O a to je extremni bodibilding da mene neko pita pa i ja bi voleo da izgledam ko dexter na plazi i ulici i kod nas na takmicenju ali to je ipak najjace takmicenje na svetu i malo je glupo da danas Mr.O bude sa 100-110kg zar ne ,pa i Roni je imao simetriju i masu i sve ok malo struk to je jedan nedostatak pa i taj dexter da ima 130kg bi imao takav struk!!!!!Roni je jedan a Dextera je mnogo na ovom svetu :)
Razumem da je tebi profi bodibilding sinonim za mass monstere i nesto sto ne moze svako i to je ok...ali da izjavis da Dekster izgleda kao za plazu i da takvih ima mnogo?!
Zelim ti da doguras do Evropskog i Svetskog prvenstva i stanes pored jednog SITNOG AMATERA od 100-110kg pa da vidim sta ces reci...
Pa jbt. sad na Balkanskom su pored Dimitrova svi izgledali kao deca...jel ti i on za plazu?
Opet kazem,razumem ja sta si ti mislio ali ne mozes tako nesto da odvalis...