April 26, 2024, 07:32:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !  (Pročitano 27462 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #60 poslato: Septembar 29, 2008, 03:26:25 posle podne »
[quoteRoni je imao simetriju][/quote]

gde...??..u kupacim??....hahahahhaha

jbt ja sam stvarno mislio neke sruge stvari..
ali posle ovog texta...sto si sada napisao.....jbt..stvarno bi trbealo da se pitas neke stvari.....iskreno..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #61 poslato: Septembar 29, 2008, 03:28:12 posle podne »
I na kraju to je sport i mene uopste ne zanima misljenje ljudi sa ulice koji ce reci pa meni je bolji ovaj ili onaj oni to ne razumeju to znamo samo mi :)

jao..jao..jao...jao...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #62 poslato: Septembar 29, 2008, 03:30:59 posle podne »
Citat
Ja nisam rekao da za  MR.O treba neko kao što je Jay , nego sam mislo da je prava osoba za to neko kao što je Wolf ili Victor , to sam smatrao pod pojavom  za pravog MR.O . Svaka čast Dex-u na spremnosti i skladu ( mada su i kod Dexa taj navodni sklad i proporcije znak pitanja ) , sve u svemu on za mene nije pravi čovek da bude MR.O , ali naravno poštujem tuđa mišljenja i favorite .

ne ..nisi me razumeo...
ja se slazem sa tobom oko toga da ako neko zeli nesto vise..ajd da tako kazem,da ona treba da bude tipa wolfy,vic...ali jel ti vidis sta ovj mali lupa.
ronnie olicnje simterij i lepote...e vidis..zbog takovg razmisljnja,..jer ovo je tipicno ramzislja americko je ovaj sprot otisao u kurac i milioni dece sjebalo zdravlje...jer njemu je ronnie olicinje lepote....i jay i sta ja znam..

ali naravno...misljenja su kao supak...svako ih ima jbg

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #63 poslato: Septembar 29, 2008, 04:16:23 posle podne »
Jeste estetika to sve stoji ali govorimo o Mr.O a to je extremni bodibilding da mene neko pita pa i ja bi voleo da izgledam ko dexter na plazi i ulici i kod nas na takmicenju ali to je ipak najjace takmicenje na svetu i malo je glupo da danas Mr.O bude sa 100-110kg zar ne ,pa i Roni je imao simetriju i masu i sve ok malo struk to je jedan nedostatak pa i taj dexter da ima 130kg bi imao takav struk!!!!!Roni je jedan a Dextera je mnogo na ovom svetu :)
Razumem da je tebi profi bodibilding sinonim za mass monstere i nesto sto ne moze svako i to je ok...ali da izjavis da Dekster izgleda kao za plazu i da takvih ima mnogo?!
Zelim ti da doguras do Evropskog i Svetskog prvenstva i stanes pored jednog SITNOG AMATERA od 100-110kg pa da vidim sta ces reci...
Pa jbt. sad na Balkanskom su pored Dimitrova svi izgledali kao deca...jel ti i on za plazu?
Opet kazem,razumem ja sta si ti mislio ali ne mozes tako nesto da odvalis...
Izvinjavam se nisam se dobro izrazio :) kad sam rekao to za plazu mislio sam na komentar sto je neko rekao da kad bi na ulici ljude pitali ko im se vise svidja da li Roni ili Dex da je vecina rekla Dex, e na to daleko od toga da je on los on je meni odlican,naravnoi da ce svako na ulici reci kad vidi njih dvojicu da im je dex bolji pa i mene kad vide na ulicu kazu u brate preterao si itd ha ha ha a imam 87kg hocu da kazem da obicni ljudi nas ne razumeju ali ova olimpija je meni bila jakooo losa!!!!!

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #64 poslato: Septembar 29, 2008, 04:34:23 posle podne »
[quoteRoni je imao simetriju]

gde...??..u kupacim??....hahahahhaha

jbt ja sam stvarno mislio neke sruge stvari..
ali posle ovog texta...sto si sada napisao.....jbt..stvarno bi trbealo da se pitas neke stvari.....iskreno..
[/quote]
Kakve stvari da se pitam?????

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DEXTER JACKSON NOVI MR. OLYMPIA ! ! !
« Odgovor #65 poslato: Septembar 29, 2008, 06:08:54 posle podne »
Citat
Kakve stvari da se pitam?

pa mnoge moja momcino posle svih ovih zijava sto si naveo ovde...da se sada ne gleda na ovo sto si rekao da je ronnie simetrican itd....to i nije tako bitno..ako je tebi simtercian..onda ok..
ali oko ovih izjava...covece.......