Mart 29, 2024, 07:57:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: spoljni deo noge  (Pročitano 2912 puta)

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
spoljni deo noge
« poslato: Septembar 28, 2008, 11:06:39 pre podne »
spoljasnji deo noge. Ovako treniram 2 godine vec, poceo sam sad i da se takmicim. I naravno gledam da izgledam kao i svi sto simetricnije i bolje. E sad zanima me kad krenem da radim masu, kako da povecam spiljni deo noge. Zadnja loza i unutrasnji deo mi je dobar ali mi je spoljni slab tako da se dobija utisak da mi je noga  sira  kada se gleda sa boka nego spreda.

evo neke slicke koje ce to potvrditi



probao sam sve zive vezbe za noge i izrotirao i video sam neko povecanje kad sam bio u masi. Ali sad kad sam krenuo defku odma se to izgubilo.
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže kwon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 348
Odg: spoljni deo noge
« Odgovor #1 poslato: Septembar 28, 2008, 12:36:14 posle podne »
Radi cucnjeve sa skupljenim stompalima, ili sto blize jedno drugom. Tako ces veci oterecenja prebaciti na lateralni deo odnosno spojni deo noge.
Znaci, kada su su stopala (i kolena) skupljena ( polozaj stopala ll ) opterecenje ide na spoljni deo, kako ih vise siris i stajes u prirodan polozaj, u sirini ili malo sire od kukova (poluzaj  stopala \  / ) tezina se ravnomernije rasporedjuje na cele butine, i sto sire postavljas stopala sa prstima napolje to se tenzija vise prebacuje na unutrasnji deo butine.

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: spoljni deo noge
« Odgovor #2 poslato: Septembar 28, 2008, 02:19:53 posle podne »
Radi cucnjeve sa skupljenim stompalima, ili sto blize jedno drugom. Tako ces veci oterecenja prebaciti na lateralni deo odnosno spojni deo noge.
Znaci, kada su su stopala (i kolena) skupljena ( polozaj stopala ll ) opterecenje ide na spoljni deo, kako ih vise siris i stajes u prirodan polozaj, u sirini ili malo sire od kukova (poluzaj  stopala \  / ) tezina se ravnomernije rasporedjuje na cele butine, i sto sire postavljas stopala sa prstima napolje to se tenzija vise prebacuje na unutrasnji deo butine.


hvala bas cu da pokusam u sredu kad radim noge ponovo.
pozz
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže kwon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 348
Odg: spoljni deo noge
« Odgovor #3 poslato: Septembar 28, 2008, 02:26:10 posle podne »
Nema na cemu. Potrudi se da se max koncentrises na izvodjenje vezbe, sto jace da osetis misic, da pojacas tenziju.Jednostavno misli na taj misic koji radis, stvori sliku kako se skuplja i opruza dok radi.