April 24, 2024, 02:18:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...  (Pročitano 22982 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #15 poslato: Septembar 30, 2008, 11:47:05 pre podne »
Uglavnom gledam ovih dana na raznim svetskim forumima,ljude je bas obradovala Dexova pobeda!
No postoji jedan broj ljudi koji povlace pitanje- sta bi bilo kad bi bilo?!?
Po meni zaista nepotrebno,jednostavno ove godine nije bilo,nije bilo da je Jay dobio,nije bilo da je Vic ucestvavao,i sta sve nije bilo!
Dexter Jackson je zasluzeno pobedio!Imao je najbolje oblike,najbolju formu sa odlicno spakovanom misicnom masom,odlicna prezentacija.
Sta bi bilo kad bi bilo?!
Eto sledece godine sjajne bitke i Olympie[ nadam se zbog ove Dexove pobede],neke lepse Olympie,gde ce se boriti Dex,Martinez,Denis,
Heath,Kai,i ostali,gde lepse ,gde bolje?Pa neka pobedi najbolji!

Van mreže SRDJAN VUKICEVIC

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 80
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #16 poslato: Septembar 30, 2008, 12:23:56 posle podne »
Sa time se i ja slazem,zato sam i bio naglasio *u naj formi*! Moja greska je sto nisam naglasio na koje god sam mislio!! TO njegovo izdanje mi je dan danas ne prevazidjeno!! Negoo.. glupo mi je sad sto sam uopste ulazio u ovu temu.. ne volim ova *prepucavanja* its . To je bilo moje misljenje i naravno da ga niko ne moze promjeniti .. od sada cu ga drzati samo za sebe!!!!! Pozdrav Pekiju i Polomcu!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #17 poslato: Septembar 30, 2008, 12:28:15 posle podne »
Sa time se i ja slazem,zato sam i bio naglasio *u naj formi*! Moja greska je sto nisam naglasio na koje god sam mislio!! TO njegovo izdanje mi je dan danas ne prevazidjeno!! Negoo.. glupo mi je sad sto sam uopste ulazio u ovu temu.. ne volim ova *prepucavanja* its . To je bilo moje misljenje i naravno da ga niko ne moze promjeniti .. od sada cu ga drzati samo za sebe!!!!! Pozdrav Pekiju i Polomcu!!!

ma nije glupo brate...veruj..ipak kada neko tvog kalibra kaze to i to i sa tim i tim argumetom i obrzlozi..onda je to za respect...i tu nema sta......

veliki pozdrav za velikog brata

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #18 poslato: Septembar 30, 2008, 12:45:38 posle podne »
Sa time se i ja slazem,zato sam i bio naglasio *u naj formi*! Moja greska je sto nisam naglasio na koje god sam mislio!! TO njegovo izdanje mi je dan danas ne prevazidjeno!! Negoo.. glupo mi je sad sto sam uopste ulazio u ovu temu.. ne volim ova *prepucavanja* its . To je bilo moje misljenje i naravno da ga niko ne moze promjeniti .. od sada cu ga drzati samo za sebe!!!!! Pozdrav Pekiju i Polomcu!!!
Takodje pozdrav za sampiona!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 01, 2008, 04:47:49 posle podne »
Citat
) zdravlje bilo koga od tih mass monstera naruseno,da nista manje nije ni Dexovo,npr,niti bilo kog drugog ko se na tom nivou takmici.I tak

na zalost ocigledno je da jako malo znas....pogotvo o tematici koju si dotakao tako da ne vredi se upustitati u tematiku u opste... :D :D :D

samo s cuvaj da te tvoje misljenje ne odvede na krivi put pa da......... :'( :'( :'( :'(

Van mreže Vlado_lee

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 81
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #20 poslato: Novembar 29, 2008, 09:02:13 posle podne »
Uglavnom gledam ovih dana na raznim svetskim forumima,ljude je bas obradovala Dexova pobeda!
No postoji jedan broj ljudi koji povlace pitanje- sta bi bilo kad bi bilo?!?
Po meni zaista nepotrebno,jednostavno ove godine nije bilo,nije bilo da je Jay dobio,nije bilo da je Vic ucestvavao,i sta sve nije bilo!
Dexter Jackson je zasluzeno pobedio!Imao je najbolje oblike,najbolju formu sa odlicno spakovanom misicnom masom,odlicna prezentacija.
Sta bi bilo kad bi bilo?!
Eto sledece godine sjajne bitke i Olympie[ nadam se zbog ove Dexove pobede],neke lepse Olympie,gde ce se boriti Dex,Martinez,Denis,
Heath,Kai,i ostali,gde lepse ,gde bolje?Pa neka pobedi najbolji!

U potpunosti se slazem! Dex je briljirao, izrezan do koske, a samo taj stomak... jednostavno, perfekcija!

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #21 poslato: Decembar 01, 2008, 12:48:46 pre podne »
Svi oni teze da budu veci i veci....to je normalno ne vidim u cemu je tu problem?i Jay je pre 8-9 god imao struk kao Wolf...jednostavno par kg dodatnih misica na telu ostavi trag...a ti momci ce teziti da budu veci i veci...to tako funkcionise,da su u vreme Arnolda saznanja iz suplementacije i hemije bila kao danas i on bi tezio da bude jos veci i time naravno ne bi izgledao kao sto je izgledao...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #22 poslato: Decembar 01, 2008, 01:34:46 pre podne »
Mislim da je ovo prva olimpia na kojoj je Jay zasluzno trebao da pobedi...

Spartak

  • Gost
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #23 poslato: Decembar 01, 2008, 09:11:16 pre podne »
Mislim da je ovo prva olimpia na kojoj je Jay zasluzno trebao da pobedi...
obrazlozi!

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #24 poslato: Decembar 01, 2008, 09:33:35 pre podne »
Stara teorija bodybuildinga kaze simetrija i spremnost pobedjuju jedan dobar primer je Ahmad Ahmad iz Milosevog tima nosio je titulu prvaka svecke sa svega 80kg tezine ali zato je imao simetriju i spremnost sto jos niko nije pokazao u sveckoj i da ja imam vise kg od njega ali je covek u svim pogledima duplo veci i bolji od mene sa nekih mozda 10 kg  manje od mene pa vi vidite dali je masa najbitnija po meni nije
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2008, 09:35:33 pre podne Mrtav_Hladan »
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #25 poslato: Decembar 01, 2008, 09:44:00 pre podne »
Svi oni teze da budu veci i veci....to je normalno ne vidim u cemu je tu problem?i Jay je pre 8-9 god imao struk kao Wolf...jednostavno par kg dodatnih misica na telu ostavi trag...a ti momci ce teziti da budu veci i veci...to tako funkcionise,da su u vreme Arnolda saznanja iz suplementacije i hemije bila kao danas i on bi tezio da bude jos veci i time naravno ne bi izgledao kao sto je izgledao...

veoma da ne kakzem kakvo rezonovanje
nisu KRIVI ONI KOJI OD SEBE RADE BUDALE..VEC ONI KOJI TO PODRZAVAJU...

da ne pircam dalje..mislim da sam poptuno jasan

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #26 poslato: Decembar 01, 2008, 12:19:22 posle podne »
Svi pro bilderi su u mass monsteri...neko mass monster sa sirim strukom i par kg misica vise i to je to...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.543
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #27 poslato: Decembar 01, 2008, 01:27:52 posle podne »
Svi pro bilderi su u mass monsteri...neko mass monster sa sirim strukom i par kg misica vise i to je to...
to nije estetski... to je visse show... i zanimljivo  je jer jednostavno ljudi vole da gledaju naucnu fantastiku...

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #28 poslato: Decembar 01, 2008, 01:48:48 posle podne »
hahah pa da...naravno da je zanimljivo da se gleda...ja nisam rekao da mi je cilj da budem kao roni ili jay,samo kazem da mi je zanimljivo da vidim to...vise nego nekog skladnog bildera sa 90 kg...a kako bih voleo da izgledam to je drugo pitanje...svako ima svoj neki cilj...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Gavrolini

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Mass monsteri ili estetika?Buducnost Olimpie...
« Odgovor #29 poslato: Decembar 01, 2008, 02:51:18 posle podne »
po meni denis wolf trenutno najskladnije gradjen.....podseca me na one old school BB kada su imali tanak struk i ravan stomak.