Mart 29, 2024, 10:45:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 26005 puta)

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Fudbalska reprezentacija Srbije
« poslato: Oktobar 11, 2008, 11:11:48 posle podne »
Gledam nasu fudbalsku reprezentaciju protiv Francuske i Litvanije i ne mogu da verujem. Ovako lep fudbal nismo igrali poslednjih nekoliko godina. Naravno, ima tu mesta za napredak, ali davno nisam video takvu zelju u igri. Ovo pocinje da lici na tim, i momci jednostavno igraju fudbal, a ne muljaju loptu po terenu, niti idu na silu. Ima tu dosta dobro isplaniranih akcija, a sto me najvise raduje je sto igraju timski i ostavljaju srce na teren.. Protiv Litvanije smo postigli 3 gola, a mogli smo jos toliko. Mozda Litvanci nisu pravo merilo, ali su oni pobedili u Rumuniji. Da li i vi mislite da je doslo neko novo vreme u nasoj fudbalskoj reprezentaciji, i da cemo da se ponosimo nasim fudbalerima?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 12, 2008, 01:47:31 pre podne »
Mozda nesto i ispadne od svega ovoga ;D ;D ;D

Protiv Francuza su odlicno odligrali prvih 25-30min,to je stvarno bilo extra...A i danas protiv Litvanaca odlicna igra,dosta sansi,fudbal bez komplikovanja...

Samo neka ovako nastave :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 12, 2008, 11:41:40 pre podne »
iskreno mislio sam da cemo izgubiti od litvanaca...ovo je extra rezultat...stvarno svaka im cast...
a sta kazete na rezultat f.ostrva-austrija 1-1 :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 12, 2008, 06:12:44 posle podne »
iskreno mislio sam da cemo izgubiti od litvanaca...ovo je extra rezultat...stvarno svaka im cast...
a sta kazete na rezultat f.ostrva-austrija 1-1 :D

Pa sa osvajanjem samo jednog boda na svom terenu mislim da su Farani izgubili svaku sansu da se plasiraju u Juznu Afriku, :D

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 16, 2008, 12:37:58 posle podne »
Reprezentacije i dalje potvrdjuje da se sa njom nesto pozitivno desava. Pobeda na gostovanju u Becu i nastavak dobre, lepe i moderne igre za gol vise je nesto sto nas sve ohrabruje..Drzimo palceve Anticu i nasim momcima, ne samo da prodju kvalifikacije...vec da vrate dobru igru kao standard i time zasluze davno izgubljeno postovanje svih ljubitelja fudbala. Svaka im cast za dosad pokazanu igru i rezultate.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 16, 2008, 01:15:53 posle podne »
Opet fenomenalnih prvih 45. minuta i dobra igra u nastavku...Svaka cast,igraju vrhunski,bez preskakanja terena dugim loptama,vec jednostavno kratkim pasovima...Stvarno neocekivan preporod reprezentacije pod vodjstvom Antica.

Samo jedna zamerka oko sastava,Zigic je igrac koji moze nekad da pomogne povratnim loptama glavom na drugog napadaca,ali u vecini slucajeva strasno usporava igru citave reprezentacije...Mislim da bi njega trebalo preseliti na klupu i sansu dati nekom brzem napadacu
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 16, 2008, 01:39:05 posle podne »
Zigic je igrac koji moze nekad da pomogne povratnim loptama glavom na drugog napadaca,ali u vecini slucajeva strasno usporava igru citave reprezentacije...Mislim da bi njega trebalo preseliti na klupu i sansu dati nekom brzem napadacu

Ni ja ga nesto posebno ne volim...al' kad obicno veze dvojicu odbrambenih za sebe, to ti je kao da igramo sa igracem vise.

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #7 poslato: Mart 30, 2009, 12:17:00 pre podne »
Bogami smo itekako napredovali otkako je Antic dosao. Pre smo se mucili sa Azerbejdzancima, Kazahstancima i Jermenima, a sada smo pobedili Rumune i to kao gosti. Meni samo nije jasno kako ga pre nisu doveli u reprezentaciju. Sve cestitke fudbalerima na pobedi protiv Rumunije i samo tako nastavite.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #8 poslato: Mart 30, 2009, 01:58:48 pre podne »
zvali su ga ranije, pre petkovica ali nisam tacno siguran..tad je u spaniji nesto mrsio i kateoricki odbio jer je trenutno zauzet..ali verovatno je klima u savezu bila tada drugacija
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #9 poslato: Mart 30, 2009, 02:16:45 posle podne »
DEluje bolje nego ranije Antic je ipak velicina za nase prethodne selektore u skorijoj proslosti , mada ja bih podsetio da smo za kvalifikacije za svetsko sa nesretnim Petkovicem bili prvi u grupi , a Spanija je isla u baraz , a na svetskom smo imali skor 3 poraza 3 odigrane . Kada krene evropsko to ce ipak biti prava provera za Srpsku reprezentaciju i da se vidi gde smo i sta smo uradili .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #10 poslato: Mart 30, 2009, 02:44:08 posle podne »
Samo napadacki i to je recept...

Valjda smo naucili da kad damo gol i krenemo sa bunkerom-izduvamo...A sad das jedan,pa i daljes jurisas da das drugi,treci...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #11 poslato: Mart 30, 2009, 03:12:40 posle podne »
Samo napadacki i to je recept...

Valjda smo naucili da kad damo gol i krenemo sa bunkerom-izduvamo...A sad das jedan,pa i daljes jurisas da das drugi,treci...
E to i ja kazem, dadnu go i onda se povuku i prime 2 komada i donji smo...

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #12 poslato: Mart 30, 2009, 11:52:50 posle podne »
zvali su ga ranije, pre petkovica ali nisam tacno siguran..tad je u spaniji nesto mrsio i kateoricki odbio jer je trenutno zauzet..ali verovatno je klima u savezu bila tada drugacija

Znam ja da su ga zvalli. Kada god smo birali selektora prvo su njega i Bajevica pitali, ali su do sada uvek davali negativan odgovor.

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #13 poslato: Jun 07, 2009, 11:59:02 posle podne »
Pobedjena je i Austrija sa 1:0. Igrali smo losije nego sto smo ocekivali, ali pobeda je najvaznija. Sto bi rekao strucni konsultant sa RTS: Bolje da igramo lose i da pobedjujemo, nego da igramo super, i pogadjamo precke i stative, a na kraju bude 0:0. Malo sam se pribojavao ove utakmice. Nisam se bojao Austrijanaca, vec naseg cuvenog „lako cemo”. Izgleda da smo naucili lekcije koje smo prethodnih godina dobijali od Azerbejdzana, Finske...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #14 poslato: Jun 08, 2009, 11:10:05 pre podne »
vazno je da smo pobedili..
al se nekad dobro jelo