April 29, 2024, 04:34:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Cudan oblik guze  (Pročitano 16625 puta)

Van mreže ZeXnS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Re: Cudan oblik guze
« Odgovor #45 poslato: April 27, 2006, 10:30:31 pre podne »
probao sam da stanem prebacxim opterecenje na petu i efekat je isti...

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Cudan oblik guze
« Odgovor #46 poslato: April 27, 2006, 07:41:46 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: sempai
eto novih momenata koji stede vreme i maksimiziraju rezultate treninga (nama) pocetnicima...

ne ganjati tezine kod iskoraka, (podsecam pedjos je skoro pisao) ne ganjati tezine kod vezbi za medjurebarne misice (raditi sa sipkom bez opterecenja)...

hajde pedjos daj,ako te ne mrzi, neki pregled (tabelu) za koje misice cepati sto vece tezine i ono 6-8 pon do otkaza a za koje misice ne ganjati tezine i koliko raditi ponavljanja (recimo kao za pomenute medjurebarne min 30 pon) AKO UOPSTE TAKO NESTO MOZE DA SE NAPISE

mislim da bi to bilo kapitalno za napredak nas pocetnika
.kratko i jasno..ni jednu jedinu vezbu en treba raditi sa opterecenjem kojeg mozes da gurnes 6 puta!!!!..i to tome sam takodjer vec pisao..i ne samo ja nego mnogi od nas su se slozili sa tim..


slazem se i ja, tj prihvatam, ali na nekim drugim topicima pises da treba raditi od 8-12 pon neke misice a recimo za listove i medjurebarne 30 pon...

pa sam molio da se izdvoje ti specificni misici kao list i medjurebarni i jos ako ima neki i da se kaze e ovo ne cepaj 8-12 puta vec 30 puta sa tom i tom tezinom

Van mreže zoksula

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Re: Cudan oblik guze
« Odgovor #47 poslato: April 27, 2006, 08:20:45 posle podne »
Guza,zato sto je tako zovu devojke.
Guzica,to je bas ruzna rec,ili dupe,najbolje je guza.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Cudan oblik guze
« Odgovor #48 poslato: April 27, 2006, 09:49:26 posle podne »
a izraz 'prkno' jel ti mozda odgovara?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: Cudan oblik guze
« Odgovor #49 poslato: April 27, 2006, 10:39:20 posle podne »
Citat: H2SO4
a izraz 'prkno' jel ti mozda odgovara?

hahahahahahaha, inace sam malo ozbiljniji i stariji (sa sedom kosom) tip ali ovaj put ste me naterali da se pravo dobro nasmijem, tema je cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mali dobar si hahahhaha svaka cast
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Cudan oblik guze
« Odgovor #50 poslato: April 28, 2006, 12:33:46 pre podne »
Citat: sempai
Citat: pedjos
Citat: sempai
eto novih momenata koji stede vreme i maksimiziraju rezultate treninga (nama) pocetnicima...

ne ganjati tezine kod iskoraka, (podsecam pedjos je skoro pisao) ne ganjati tezine kod vezbi za medjurebarne misice (raditi sa sipkom bez opterecenja)...

hajde pedjos daj,ako te ne mrzi, neki pregled (tabelu) za koje misice cepati sto vece tezine i ono 6-8 pon do otkaza a za koje misice ne ganjati tezine i koliko raditi ponavljanja (recimo kao za pomenute medjurebarne min 30 pon) AKO UOPSTE TAKO NESTO MOZE DA SE NAPISE

mislim da bi to bilo kapitalno za napredak nas pocetnika
.kratko i jasno..ni jednu jedinu vezbu en treba raditi sa opterecenjem kojeg mozes da gurnes 6 puta!!!!..i to tome sam takodjer vec pisao..i ne samo ja nego mnogi od nas su se slozili sa tim..


slazem se i ja, tj prihvatam, ali na nekim drugim topicima pises da treba raditi od 8-12 pon neke misice a recimo za listove i medjurebarne 30 pon...

pa sam molio da se izdvoje ti specificni misici kao list i medjurebarni i jos ako ima neki i da se kaze e ovo ne cepaj 8-12 puta vec 30 puta sa tom i tom tezinom
..stari..da si citao pazljivo to sto sam napisao onda bi i shvatio zasto sam to rekao....tj ja sam potpuno jasno napisao zastop to tako a vopvo ovako..

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Cudan oblik guze
« Odgovor #51 poslato: April 28, 2006, 08:50:52 pre podne »
jasno mi je zasto ali NE ZNAM, ponavljam ne znam pa pitam i dosadan sam, koji misic kako trenirati tj za koji misic raditi koliko ponavljanja, za koji misic ganjati tezine a za koji ne
 jer ocigledno da ne treba svaki isto trenirati

znam da je najlaksi odgovor tipa "ja ne znam sta tebi radi, moras da probas..", ali ocekujem odgovor sta ti radis za koji misic

naravno da sam citao tvoje programe, pa i zadnji u X fitnesu, ali priznaces, nisi otkrio neke finese, kao sto su npr bili trening za listove, ili medjurebarne, a to si  nam otkrio tek na forumu

uporan sam, dosadan ali ima da kradem znanje do kraja

sportski pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Cudan oblik guze
« Odgovor #52 poslato: April 28, 2006, 09:33:23 pre podne »
Citat: sempai
jasno mi je zasto ali NE ZNAM, ponavljam ne znam pa pitam i dosadan sam, koji misic kako trenirati tj za koji misic raditi koliko ponavljanja, za koji misic ganjati tezine a za koji ne
 jer ocigledno da ne treba svaki isto trenirati

znam da je najlaksi odgovor tipa "ja ne znam sta tebi radi, moras da probas..", ali ocekujem odgovor sta ti radis za koji misic

naravno da sam citao tvoje programe, pa i zadnji u X fitnesu, ali priznaces, nisi otkrio neke finese, kao sto su npr bili trening za listove, ili medjurebarne, a to si  nam otkrio tek na forumu

uporan sam, dosadan ali ima da kradem znanje do kraja

sportski pozdrav
..meni nisi dosadan..a uprona jesi..ali to nema veze sa dosadom..

ja sam ti rekao i obajsnio trening za lsitove...isto tako i trening za medjurebarne....

dakle..to se jedina dva misica koja bi trebalo raditi razlictio od durgih...ali ni to nez naci nista..ja recimo ne radim istim prinicpom i bicpe i grudi ioli noge...jer su i velicina misica razlicita..

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Cudan oblik guze
« Odgovor #53 poslato: April 28, 2006, 09:35:56 pre podne »
e a sada cu ponovo da citam tvoje postovane treninge i da trazim razlike, tj principe za odredjene misice pa ako nesto ne bude jasno pitam opet

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Cudan oblik guze
« Odgovor #54 poslato: April 28, 2006, 09:38:18 pre podne »
Citat: sempai
e a sada cu ponovo da citam tvoje postovane treninge i da trazim razlike, tj principe za odredjene misice pa ako nesto ne bude jasno pitam opet
..just shoot....