Mart 29, 2024, 09:16:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: TERETANA ILI PLASTIČNA HIRURGIJA?!  (Pročitano 9068 puta)

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: TERETANA ILI PLASTIČNA HIRURGIJA?!
« Odgovor #15 poslato: Januar 20, 2015, 01:00:11 pre podne »
Preterujete ljudi, gde cete vise precica nego u bb-u, treniram svaki dan, jedem lepo i tamo neki lik sto ni ne trenira lepo ni ne jede, izgleda 3x bolje od mene samo zato sto mu je vise hemije u krvi nego sto je meni, i onda upere prst u njega i kazu kakva zver mora da trenira jako. Mozete da se ljutite koliko hocete ali malo ovde ljudi ima argument da spominje bilokakve precice.
No sto se tice devojke sa slike, nista nedostizno, znam devojke koje nisu usle u teretanu pa imaju ovakve noge, moze se ovo postici uz dobar trening. Pozdrav

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: TERETANA ILI PLASTIČNA HIRURGIJA?!
« Odgovor #16 poslato: Januar 20, 2015, 01:10:33 pre podne »
Zašto je konstantno predrasuda da neko želi da uradi nešto sa svojim telom ili licem zbog drugih?! Da li vi idete u teretanu zbog drugih ili sebe?
Nisam starleta, nemam želju to da postanem, idem na fakultet, ne želim da se bavim estradom ili sličnim javnim poslovima... Želim da imam dobro telo zbog sebe. A primer takvog tela je prema mom mišljenju telo Ninel Conde.

Izvini molim te na ovome,ali ti si ocigledno debelo pocela da brkas neke stvari..Mi idemo u teretanu i pobjedjujemo sebe konstantno kroz teski rad i disciplinu i zadovoljni smo sobom,ne idemo na korekcije.A ti si zamislila da ces da izgledas kao model sa slike,malo ces ugraditi silikona i to je to..Ti treba prvo da rascistis neke stvari sa sobom i da pocnes da treniras kako bi pocela da napredujes.Znas kako kazu kod mene u Cg:"Bez muke se pjesma ne ispjeva,bez muke se sablja ne iskova". ;)

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: TERETANA ILI PLASTIČNA HIRURGIJA?!
« Odgovor #17 poslato: Januar 20, 2015, 01:46:39 pre podne »
Preterujete ljudi, gde cete vise precica nego u bb-u, treniram svaki dan, jedem lepo i tamo neki lik sto ni ne trenira lepo ni ne jede, izgleda 3x bolje od mene samo zato sto mu je vise hemije u krvi nego sto je meni, i onda upere prst u njega i kazu kakva zver mora da trenira jako.


Iskreno, ne bih se baš složio. Za rezultate na hemiji je potrebno i dosta rada. U suprotnom se postiže neka svinja-masa izgled, i slično, osim ako je neko baš genetičar pa može da se hrani burekom, trenira mamuran 2x nedeljno ko baba i ima 6pack na visina-80...
Znam dosta likova za koje niko ne bi pretpostavio da su na hemiji. Potreban je i naporan trening i ishrana, ne možeš da sediš kući, jedeš čips, progutaš par tableta i lepo izgledaš. Ali sa estetskom hirurgijom nije potreban ama baš nikakav rad. Po meni, dve stvari koje se ne mogu uporediti.
Doping ti daje samo mogućnost za brži i bolji napredak i to je sve. Ne daje sam po sebi ni dobre ruke, ni jak čučanj, ni 6pack.
« Poslednja izmena: Januar 20, 2015, 02:12:38 pre podne filip85 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TERETANA ILI PLASTIČNA HIRURGIJA?!
« Odgovor #18 poslato: Januar 20, 2015, 05:38:26 pre podne »
Preterujete ljudi, gde cete vise precica nego u bb-u, treniram svaki dan, jedem lepo i tamo neki lik sto ni ne trenira lepo ni ne jede, izgleda 3x bolje od mene samo zato sto mu je vise hemije u krvi nego sto je meni, i onda upere prst u njega i kazu kakva zver mora da trenira jako.


Iskreno, ne bih se baš složio. Za rezultate na hemiji je potrebno i dosta rada. U suprotnom se postiže neka svinja-masa izgled, i slično, osim ako je neko baš genetičar pa može da se hrani burekom, trenira mamuran 2x nedeljno ko baba i ima 6pack na visina-80...
Znam dosta likova za koje niko ne bi pretpostavio da su na hemiji. Potreban je i naporan trening i ishrana, ne možeš da sediš kući, jedeš čips, progutaš par tableta i lepo izgledaš. Ali sa estetskom hirurgijom nije potreban ama baš nikakav rad. Po meni, dve stvari koje se ne mogu uporediti.
Doping ti daje samo mogućnost za brži i bolji napredak i to je sve. Ne daje sam po sebi ni dobre ruke, ni jak čučanj, ni 6pack.

bravo FIlipe

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: TERETANA ILI PLASTIČNA HIRURGIJA?!
« Odgovor #19 poslato: Januar 20, 2015, 01:08:11 posle podne »
Aha precice, 15-20  nedelja dijete, pa onda masa sa 6000-7000 kcal!!! Bas da vidim tu precicu!!! Ili umires gladan, ili ti se povraca a hranu guras silom u usta... Bas lepe precice!!!
A sto se tice posta, glupo komentarisati! Devojka pita da li trening ili noz... Trenirati trebas svakako i ako se odlucis za noz!
Sta mislis kao sredice ti guzu i onda mozes da jedes sta i kako hoces i ne treniras? Ma daj...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: TERETANA ILI PLASTIČNA HIRURGIJA?!
« Odgovor #20 poslato: Januar 20, 2015, 01:45:27 posle podne »
Sigurno si  videla kako izgleda Jelena Rozga za svojih 36-38 godina , znamo svi da je bila daska bez ikakvih oblina,ali vremenom je doslo sve na svoje  i sad slozices se samnom izgleda kao avion. To je jedan banalan primer. Ali ici pod noz zbog necega sto ce posle nekog vremena predstavljati teret za dusu je apsolutni apsurd.

Jelena Rozga - Cunami - FS - (TV Prva 17.12.2014.)

Van mreže Petrolucio

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: TERETANA ILI PLASTIČNA HIRURGIJA?!
« Odgovor #21 poslato: Januar 20, 2015, 01:52:40 posle podne »
Ma samo Michelle Lewin!   8) Nema nista ni zdravlja ni dugovecnosti bez normalnog nacina zivota , zdrave ishrane ,treninga. Dzaba i plastika i sve...

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: TERETANA ILI PLASTIČNA HIRURGIJA?!
« Odgovor #22 poslato: Mart 04, 2015, 10:16:32 pre podne »
Ma pod nož, brate, ko će se zezati u teretani par godina, znojiti se par puta sedmično, dizati tamo neke tegove, jesti kuvano pileće bijelo i malo UH kroz povrće
 ;D