April 26, 2024, 09:06:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"  (Pročitano 8514 puta)

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« poslato: April 24, 2006, 01:35:46 posle podne »
Ne mogu da izdrzim a da ne prenesem sta mi se desilo na drugom nasem forumu sa fitness tematikom. Povremeno procitam sta tamo pise, danas sam otisao da vidim postoji li neki komentar takmicenja od subote. Nikada tamo nisam postovao nijedan komentar ali danas mi je vise bilo muka od komentara koje Celik pise vezano za Milosa tako da sam danas postovao svoj prvi i poslednji post. Generalno Celik gde god stigne pljuje po Milosu a mislim da svi znamo da je razlog jer je nevidjeno iskompleksiran Milosem, on i dalje pokusava da nam objasni kako je on najveci nas BB svih vremena sto je vise nego smesno, mozda to moze da prodaje nekim babama u nedeljnom popodnevu ali pricati to ljudima koji prate BB, ne kapiram. Posle njegovog komentara o Milosevim rezultatima(koji su po njemu mnogo losiji od njegovih) ja sam ostavio sledeci komentar:
Citat
Citat
kao neki da se pojavljujem 72 puta i da od tih pojavljivanja imam samo jednu pobedu

Stvarno ne kapiram, zar stvarno mislite da mozete da poredite takmicenja na kojima Vi ucestvujete i takmicenja na kojima je ucestvovao taj neko koga prozivate zbog 72 nastupa. Pa to bi bilo kao da fudbaler Mladog Radnika kaze, 'znate ove godine smo ucestvovali na jednom takmicenju u trecoj srpskoj ligi i pobedili a Milan je igrao polufinale Lige Sampiona i bio drugi u prvenstvu Italije, to znaci da smo bolja takmicarska ekipa od njih'.
Sto se tice Vase forme i godina to je zaista vredno paznje i divljenja, ali konstantno pljuvanje po Milosu vise nam se svima gadi, prihvatite da je on neuporedivo vece ime od Vas u ovom sportu pa ce i Vas mnogi od nas mnogo vise postovati.

Posle 2 minuta vec je jedan clan rekao kako sam mu dobro rekao i potpuno se slozio sa mojim odgovorom, medjutim posle 3 minuta nasa oba posta su obrisana. Eto to je primer demokratije na delu :), i jos jedan razlog da ne menjate forum cak ni rekreativno :).
Pozdrav

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #1 poslato: April 24, 2006, 01:45:57 posle podne »
To ti je samo jos jedan dokaz vise da bi se trebao druziti samo i strogo samo sa nama ;) Mi ovde pljujemo i pozitivno i negativno hahahha, svi po svakome, i svi sve vide ;)

laracroft

  • Gost
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #2 poslato: April 24, 2006, 02:04:12 posle podne »
pa dobro bolje nego da se cepimo jedni drugima.i ovde se postovi ne brisu....ma lik bi trebao da skine ruzicaste naocare i prihvati realnost

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #3 poslato: April 24, 2006, 02:35:31 posle podne »
Ma sta nas briga ... nama je bas fino ovde ;)

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #4 poslato: April 24, 2006, 03:14:28 posle podne »
mislim da znam o kom se forumu radi...

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #5 poslato: April 24, 2006, 04:00:24 posle podne »
Ma daj mani se demokratije bez nervoze ko ih Shljivi mi imamo nas forum u kome nema despotovskih vladara odnosno moderatora pa da ti skidaju postove sa foruma i glave u stvarnom zivotu samo zato sto nisi njihov istomisljenik>
PS. bez potpisa:)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #6 poslato: April 24, 2006, 08:49:32 posle podne »
kaki je Limeni Pera, on naso nekog prozivat, ccc ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #7 poslato: April 24, 2006, 09:22:19 posle podne »
Bio je u jednoj emisiji na B 92 , kod one Mirjane Bobic i pitali su ga da li je nekada uzimao steroide..

Kaze, on , NE NIKADA NISAM UZIMAO TE SUPSTANCE !  :) :) :)

Pera naturalac :)

Skoro sam fotokopirao neki njegov prirucnik za BB .

Program za grudi pocinje tako sto uradish 15 serija kosog bencha , pa onda predjesh na 15 serija ravnog   :) :) :)

A program za ruke cu ovog puta preskociti !!!

Bodi bilding je mnogo napredovao..  a on te nece da prihvati.. zato i ispada glup!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #8 poslato: April 24, 2006, 09:36:19 posle podne »
Imam i ja njegov prirucnik :) ˝Tajna razvoja tela˝

Van mreže Fighter!

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #9 poslato: April 25, 2006, 12:33:39 pre podne »
Rush meni se vec nekoliko puta desava ista stvar! Nadam se da mi moderatori nece obrisati poruku i ovde jer iznosim samo istinite stvari i cinjenice!
Taj bolesnik Petar Celik definitivno ne moze da podnese Milosev uspeh!On je jedna psihicki bolesna osoba koja ima neverovatne komplekse na naseg najboljeg bildera svih vremena Milosa Sarceva!!!

Evo sta je on tamo napisao:
Mozda mi niko nece verovati, ali ja sam do pre neku godinu tipovao na Milosa da ce postati Mister Olimpije. Bez obzira na nase nesuglasice, on fantasticno izgleda (posebno ranijih godina) i imao je kvalitete da bude najbolji. Druga je stvar sto su se kriterijumi promenili i ispalo je da se ne ceni njegova lepota. Dakle, to je moj stav o njegovoj figuri. E, sada je druga stvar sto na spisku njegovih plasmana stoji nesto sto NIJE ISTINITO. A, to je da 1986. godine on NIJE BIO Mister YU.

Na sta sam ja jednostavno odgovorio:
Petre pa koga to interesuje? Sada je 2006.godina!!!Milosev rezultat o kome pricas je nebitan kompleksasu!!!

I na to sam dobio odgovor koji mi nije definitivno jasan(sto potvrdjuje moje tvrdnje da je psihicki poremecen):
Upravo mi se javio Fighter i kaze: Pa, sada je tek 2006. i sta koga zanima sta ce biti kroz koju godinu?" E, pa, recimo, zanima mene i sve one koji ne zive od "danas do sutra". Moj porincip je trajati dugo, biti zdrav i lepo izgledati. Osim toga, mislim da nije bitno pojavljivati se, vec je bitko KAKO SE POJAVLJIVATI. Znaci tu ima neke gradacije u vaznosti. Ja ne zelim kao neki da se pojavljujem 72 puta i da od tih pojavljivanja imam samo jednu pobedu. Ja volim da kada se pojavim imam visok % pobeda. Zato se i desilo da sam u karijeri imao oko 100 najboljih plasmana. Znaci, ako se pojavim ponovo, to ce biti sa ambicijom da po cetvrti put budem svetski prvak. Pozdrav, Petar

Ovaj covek je bolestan!!! Prvo gde sam mu se ja to javio??? Drugo sta on to prica!!! Ko ga je to uopste pitao!!!

I na kraju svega svi moji postovi su obrisani a glupi moderatori misle da rade pravu stvar sto podrzavaju jednu takvu bolesno kompleksasku osobu!!! I nnaravno ima jos mnogo toga sto sam pisao ne bih li ljudima malo pokazao o kome se radi...ali bezuspesno!!!

Milos je nekada njemu spasao dupe od zatvora sa jos nekolicinom bildera sto je ovaj bolesnik kasnije iskoristio kao neki ugovor da im trazi pare! To sto nikada nije uzimao steroide je posebna prica! Momka koga je spremao zamalo nije ubio!!! Jos uvek danas ima posledice zbog njegovih neznalackih saveta!!! to sto je proteine mesao u garazi u mesalici za beton...ni to nema veze!!!
Ali to sve nije ni vazno samo mi je zao kada nko dozvoli da se vredja covek koji to ne zasluzuje a usput ga jos par budala podrzava i veruje mu!!!??? NO COMENT!!!

Dragi moji drzite se naseg foruma koji je izmislio za sve forume ove vrste sadrzaj,ponasanje,znanje i ekipu!!! Ja sam se zajebao sto sam isao bilo gde!!! OVAJ FORUM JE NAJBOLJE NESTO STO SE MOZE NACI IZ OVE OBLASTI!!! PROVERENO NECETE POGRESITI!!! NEMOJTE TRAZITI BOLJE...BOLJE NE POSTOJI!!! I NEMOJTE DRUGIMA OSTAVLJATI MOGUCNOST ZA RAZGOVOR JER CETE PROCI KAO JA!!! POSTOVI CE VAM BITI OBRISANI!!! J A D N O O O O O O !!!!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #10 poslato: April 25, 2006, 12:36:09 pre podne »
Video sam to : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Fighter!

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #11 poslato: April 25, 2006, 12:39:16 pre podne »
Jako mi je zao ljudi koji veruju ovom jadniku! Zao mi je mog vremena koje sam utrosio ne bih li samo malo pokazao ljudima o kavom bolesnom kompleksasu je rec!!!

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #12 poslato: April 25, 2006, 01:53:38 pre podne »
Citat: MR.BIG
Video sam to : )


gde te budalastine mogu da se procitaju ?

Poz

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #13 poslato: April 25, 2006, 09:09:47 pre podne »
i ja sam video...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Kako funkcionisu neki drugi "forumi"
« Odgovor #14 poslato: April 25, 2006, 09:23:53 pre podne »
ma reklo bi se nista strashno, pljuvanje lokalnog karaktera, neka seru ljudi zato i sluze "forumi" ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije