Mart 28, 2024, 10:14:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?  (Pročitano 188351 puta)

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #45 poslato: Mart 27, 2009, 01:29:04 posle podne »
ODUSEVLJEN SAM  :),molim te ostani ovako nesebican zauvek...  ;D
« Poslednja izmena: Mart 27, 2009, 01:34:10 posle podne NemanjaBG »

Van mreže jale28

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #46 poslato: Mart 28, 2009, 12:14:05 pre podne »
Trazim nesto citam i naidjem na ovu temu,pa ajde malo da se i ja ispucam i da podjelim sa vama neke smijesne trenutke koje sam dozivio.Npr. kruzila prica da prije rucka odradis sklekove i sve ti posle udje u misic ;D Pa dosao jedan lik jede sladoled,a posle toga radi sklekove ;DDDDDDD da mu udje u misic ;DDDD Onda drug me gleda kako pijem sejk posle treninga,i pita me sto ti je to?? ja reko protein glut.maltodex..Kaze on brate nemoj to pit to ti nije zdravo,a onda meni prica kako ce se sad najesti doma kao stoka ima za rucak przeni krompir ;DDDPa da nepricam koliko su mi govorili da ce mi se ona stvar smanjiti, da puno proteina nije zdravo,da sam budala....Onda lik mi kaze neces zivjet duze od 20 god.Banana je meni najbolja ima najvise proteina ;DDDOnda neshvatam likove koji bacaju pare na trening kad nevjezbaju i ne napreduju radi mitova...Onda mi lik kaze jbt ja prvi put nekoga vidim da radi noge,sto ce ti to....I redovne stvari kao vidji ga on uzima proteine..Onda drug me pita da mu nabavim najmanju kanticu proteina da proba,i to me pita u povjerenju da niko ne cuje ;D(jer ce on da se ''napuca'' od toga)A mora i da proba Biomed...Nemoj da ides u teretanu da se ne utromis ukocis,od benca ces ostati mali...Od svih 100 clanova u teretani samo nas 3 znamo nesto o bb-u toliko o pameti ljudi koji nece nista da nauce...zalosno

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #47 poslato: Mart 28, 2009, 12:02:01 posle podne »
Npr. kruzila prica da prije rucka odradis sklekove i sve ti posle udje u misic ;D

tako se leči anoreksija. neko ja izgleda načuo priču pa je prilagodio sebi :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #48 poslato: Mart 28, 2009, 12:08:06 posle podne »
:D :D :D   do jaja....pedja,extra je text...meni je dok sam radila mrtvo dizanje,jedan lik rekao " jesi ti normalna,hoces da se unistis,da budes nabildovana ko one bilderke?!!!" :D :D :D :D   a lik izgleda kao moja baba u majci bez rukava... :D :D :D :D

ili po pedjinom vokabularu zbog kojeg me cesto kritkuju kaze se..
IZGEDA KAO VRECA GOVANA,NAOPKAO OKRENUTA!!!

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #49 poslato: Mart 28, 2009, 01:19:58 posle podne »
:D :D :D   do jaja....pedja,extra je text...meni je dok sam radila mrtvo dizanje,jedan lik rekao " jesi ti normalna,hoces da se unistis,da budes nabildovana ko one bilderke?!!!" :D :D :D :D   a lik izgleda kao moja baba u majci bez rukava... :D :D :D :D

ili po pedjinom vokabularu zbog kojeg me cesto kritkuju kaze se..
IZGEDA KAO VRECA GOVANA,NAOPKAO OKRENUTA!!!

hahahha...da istina... D
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #50 poslato: Mart 28, 2009, 02:03:04 posle podne »
:D :D :D   do jaja....pedja,extra je text...meni je dok sam radila mrtvo dizanje,jedan lik rekao " jesi ti normalna,hoces da se unistis,da budes nabildovana ko one bilderke?!!!" :D :D :D :D   a lik izgleda kao moja baba u majci bez rukava... :D :D :D :D

ili po pedjinom vokabularu zbog kojeg me cesto kritkuju kaze se..
IZGEDA KAO VRECA GOVANA,NAOPKAO OKRENUTA!!!

:D :D :D :D
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže SNAKE

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #51 poslato: April 12, 2009, 03:36:33 pre podne »
sve je dobro dok ne dodje i ne kaze ti neko a sto radis brate noge koj ce ti to kurac a ti odradio 5 vezbi po pet serija i otkazujes na sestoj vezbi!!!!!!??????!!!!!!!!!!danas mi to rece lik dodje mi da iskrivim one sipke o njega!!!!!!!!!!!!!!!!
strasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jos se nerviram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a inace tata mu ima para pa je kupi celi pan sport i raspituje se bocne koji aas???????????????
a stomak do zuba

Spartak

  • Gost
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #52 poslato: April 12, 2009, 09:50:01 pre podne »
sve je dobro dok ne dodje i ne kaze ti neko a sto radis brate noge koj ce ti to kurac a ti odradio 5 vezbi po pet serija i otkazujes na sestoj vezbi!!!!!!??????!!!!!!!!!!danas mi to rece lik dodje mi da iskrivim one sipke o njega!!!!!!!!!!!!!!!!
strasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jos se nerviram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a inace tata mu ima para pa je kupi celi pan sport i raspituje se bocne koji aas???????????????
a stomak do zuba

jednom ces doci do tog stepena da te niko nece uznemiravati...:-)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #53 poslato: Maj 27, 2009, 07:58:52 posle podne »
kolko puta sam pokusao nekom da objasnim makar osnovne stvari o ishrani i treningu.. i na kraju .. prc .. nastave po svome jos 2-3 meseca.. i quituju sa teretanom...

Imam tvrdoglavog druga koji trenira 3 godine.. ne napreduje ni malo.. kaze kupice protein.. 250 grama dnevno je cuo da je mnogo dobro za masu  ishrana uopste nije vazna..

Bilo je likova koji kazu da je mast mast.. iz bureka, maslinovog ulja ili bilo koja.. mast je za masu..

Po skoli ima drugarica koje kazu "ti nemas pojma.. voce moze da se jede kolko hoces.. pred spavanje ili bilo kad.. al ostalo nista ne sme posle 5"

jedan je rekao da ce da radi definiciju tako sto ce piti vodu kolko da prezivi.. zato sto mu stomak bude ogroman kad pije vodu..

a jos oni ludaci na shipkama.. sto rade zgibove po ceo dan samo skacu ko skakavci.. i kazu da su oni najjaci.. "Od shipka je prava snaga.. to je moc" to im je glavna uzrecica.. ili "Mogu i ja da odem u teretanu podignem teg i iskoci misic, al to nije isto" or "Kad se uradis na spravicama ti misici ne spadaju kao posle teretane" jedina istina je da se nikad nece ni uraditi .. pa nema sta ni da im spadne..
i mnogo jos..

« Poslednja izmena: Maj 27, 2009, 08:02:11 posle podne BokY_LA »

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #54 poslato: Maj 27, 2009, 09:39:57 posle podne »
Ahahahah, sve sto ste naveli je ziva istina, sve ove stvari cujem svakodnevno  :D

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #55 poslato: Maj 27, 2009, 10:30:57 posle podne »
jednom ces doci do tog stepena da te niko nece uznemiravati...:-)
o daaaaa ;D ;D

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #56 poslato: Maj 27, 2009, 11:16:39 posle podne »
sve tako.

opsednutost "trbusnjaci, sklekovi i sipka" metodama je na svakom koraku. i jos kao tripuju da je to nesto kao "zdrava hrana", "zelena jabuka" :)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #57 poslato: Maj 28, 2009, 12:20:43 pre podne »
Zdrava hrana i hrana koja pravi "kao vajano" telo ne znaci da su iste ;)

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #58 poslato: Maj 28, 2009, 12:46:50 pre podne »
ili ona fora,"mogu i ja da budem razvijen,al neću,to mene ne zanima"

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #59 poslato: Jun 05, 2009, 09:58:33 posle podne »
Dobra tema:)...iskreno ni ja nisam znao nista o teretani, ishrani i suplementima sve dok nisam krenuo u teretanu i od tada citam po internetu sve sto me zanima. Da sam slusao sta se prica po teretani ko zna na sta bih sada licio:).... Ovih bisera ima u svakoj teretani, ali evo jedan koji sam ja cuo kod mene.... "Pij brate DESTILOVANU VODU, ona je dobra za definiciju":D, umalo mi nije pao teg na nogu kada sam cuo tu recenicu.... Takodje ima neki klinac koji dodje u teretanu i radi 1000, da dobro sam napisao 1000 trbusnjaka bez pauze:)..radi nesto vise od pola sata:)... i naravno od proteina se dobija stomak, i zato ga treba izbegavati u sirokom luku:) ima jos dosta toga, ali ne mogu svega ni da se setim, uglavnom ludnica:)