April 19, 2024, 05:20:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: ZEITGEIST-The Movie  (Pročitano 48608 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #30 poslato: Novembar 09, 2008, 08:19:13 posle podne »
snimak danasnjeg prijateljskog tekvondo mecha izmedju popovskih selekcija grcke i jermenije u jerusalimu
http://www.youtube.com/watch?v=ypPxGL62dUY

ma mora da su organizatori(jude) podmetnuli neku drogu pa su ovako agresivni. inace ovi popovi su vegetarijanci, mirni ko bubice itd i stvarno ne znam odakle ovakva agresivnost
« Poslednja izmena: Novembar 09, 2008, 08:20:46 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže lksndr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Re: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #31 poslato: Novembar 09, 2008, 08:46:43 posle podne »
Ja otvorih temu juce, nisam video da ima vec ovde ...

Ovo je novi sajt:

The Zeitgeist Movement

Evo jos jedan interesantan sajt The Story of Stuff

Van mreže lksndr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Re: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #32 poslato: Novembar 09, 2008, 08:53:17 posle podne »
ma mora da su organizatori(jude) podmetnuli neku drogu pa su ovako agresivni. inace ovi popovi su vegetarijanci, mirni ko bubice itd i stvarno ne znam odakle ovakva agresivnost

Pogledali su dokumentarce slicne tematike, shvatili da nema zagrobnog zivota, barem ne onakvog kakvim ga oni zamsljaju, kao i da su ceo zivot proveli u zabludi, pa ih pukla agresiva? :)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #33 poslato: Novembar 09, 2008, 09:14:00 posle podne »
postali chlanovi partije
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #34 poslato: Novembar 11, 2008, 01:03:16 pre podne »
Grcki i jermenski popovi se cesto tuku. Znam da su se cini mi se za Uskrs zestoko posibali. Jedni valjda cistili, naisli ovi drugi, a ovi potegli metle.

Spartak

  • Gost
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #35 poslato: Novembar 11, 2008, 08:17:28 pre podne »
Boze sacuvaj

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #36 poslato: Decembar 02, 2008, 03:24:40 pre podne »
... ako Bog da da eksplodira Large Hardon Collider


hahahahah too care,da pomremo bar hardcore bijuci se sa krabama iz druge dimenzije :D


upravo odgledao prvi zeitgeist...odlican dokumentarac,ovaj deo o religiji sam davno svatio,jos od osnovne se svadjam sa raznoraznim nastavnicima i profesorima oko toga...a ovo oko najn ilevn i ekonomije coveche...skroz dostupan info,a niko ne pricha o tome...mogu samo da kazem da nema sumlje u mojoj glavi da dolar(ili koja vec para) upravlja svetom,thats the way it is... skida se i dvojka  :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #37 poslato: Decembar 02, 2008, 06:44:40 pre podne »
.mogu samo da kazem da nema sumlje u mojoj glavi da dolar(ili koja vec para) upravlja svetom

ti dani su vec odbrojani

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #38 poslato: Decembar 02, 2008, 11:17:35 pre podne »
.mogu samo da kazem da nema sumlje u mojoj glavi da dolar(ili koja vec para) upravlja svetom

ti dani su vec odbrojani
Kako mislis...?

Van mreže executor

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
  • You can't build muscles with fairy dust
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #39 poslato: Decembar 02, 2008, 03:09:03 posle podne »
.mogu samo da kazem da nema sumlje u mojoj glavi da dolar(ili koja vec para) upravlja svetom

ti dani su vec odbrojani
Kako mislis...?

Pa lepo veliki izvoznici nafte tj. proizvodjaci Iran, Venecuela, Rusija i jos par njih planiraju da odvoje dolar kao jedino platno sredstvo trgovanja naftom.
Da li ti je sada jasno???

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #40 poslato: Decembar 02, 2008, 05:28:54 posle podne »
.mogu samo da kazem da nema sumlje u mojoj glavi da dolar(ili koja vec para) upravlja svetom


ti dani su vec odbrojani
Kako mislis...?

Pa lepo veliki izvoznici nafte tj. proizvodjaci Iran, Venecuela, Rusija i jos par njih planiraju da odvoje dolar kao jedino platno sredstvo trgovanja naftom.
Da li ti je sada jasno???
Brate, sad kad si mi na tako strucan i " upucen u sve " nacin objasnio-kako moze da mi bude nejasno...mozda bi trebao i ti da snimis neki film o tome..
Bila mi je nekako neodredjena njegova recenica: " ti dani su vec odbrojani"....nisam  shvatio na sta misli tacno pa sam to i pitao...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #41 poslato: Decembar 02, 2008, 05:34:05 posle podne »
svijetom vladaju dinosaurusi.
o tome se malo zna
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #42 poslato: Decembar 02, 2008, 05:47:32 posle podne »
.mogu samo da kazem da nema sumlje u mojoj glavi da dolar(ili koja vec para) upravlja svetom

ti dani su vec odbrojani
Kako mislis...?
Isti su na vlast doveli i Lenjina, i Staljina, i Musolinija, i Hitlera, i Sadama Huseina, isti su obučavali i Osamu Bin Ladena, isti su pokušali slomiti Lenjina kad im više nije trebao i na njegovo mjesto postaviti Trockog, ali nisu uspjeli, isti su slomili Hitlera kad im više nije trebao, isti su objesili Sadama Huseina kad im više nije trebao, isti se žele riješiti Osame Bin Ladena kad im više ne treba, isti su financirali i nacizam i fašizam, i komunizam, isti danas financiraju liberalizam i demokraciju bez teokracije. Sve su to lažni spasitelji. U Svetom Pismu u Ivanovom Otkrivenju nacizam, fašizam, komunizam i liberalizam se opisuju kao četiri jahača apokalipse. To su jahač na bijelcu, riđanu, vrancu i zelenku. Zelenko je liberalizam. On je posljednji jahač apokalipse. Stoga kršćanin katolik ne može biti ni nacista, ni fašista, ni komunista, ni liberal, niti može podržavati demokraciju bez teokracije ma koliko društvo bilo sekularno.
a taj liberalizam i globalizacija o cem govorim ima za posljedicu danasnje stanje tj ovu gospodarsku krizu. koja ce se vjerojatno nastaviti nekim ratom... ali malo vecim..
svijetom vladaju dinosaurusi.
o tome se malo zna
masoni

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #43 poslato: Decembar 02, 2008, 05:54:14 posle podne »
Citat
Isti su na vlast doveli i Lenjina, i Staljina, i Musolinija, i Hitlera, i Sadama Huseina, isti su obučavali i Osamu Bin Ladena, isti su pokušali slomiti Lenjina kad im više nije trebao i na njegovo mjesto postaviti Trockog, ali nisu uspjeli, isti su slomili Hitlera kad im više nije trebao, isti su objesili Sadama Huseina kad im više nije trebao, isti se žele riješiti Osame Bin Ladena kad im više ne treba, isti su financirali i nacizam i fašizam, i komunizam, isti danas financiraju liberalizam i demokraciju bez teokracije. Sve su to lažni spasitelji


Naveo si ljude iz prošlog i ovog veka. Jel su ti što to sve finansiraju neki besmrtnici iz tame koji nikad ne umiru, i ceo život su posvetili finansiranju raznih majmuna?
Iskren da budem, ovo je potpuno nerealno što si napisao, ali ok treba poštovati različita mišljenja.  :) 8) (ps. iako zvučim kao demokrata, niko me ne finansira)
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #44 poslato: Decembar 02, 2008, 05:58:48 posle podne »

 besmrtnici iz tame koji nikad ne umiru


tu si pogodio s odgovorom tko stoji iza svakog zla