April 29, 2024, 10:35:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: ZEITGEIST-The Movie  (Pročitano 48700 puta)

Van mreže b0zaa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
  • eat-train-eat-shit-eat-fuck-eat-sleep
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #90 poslato: Decembar 03, 2008, 04:05:15 posle podne »
@b0zaa

mislim samo da si toliko gluposti napiso da se nema sto demantirati...
a jajvise me je pogodilo to sto si spomeno alozija stepinca kao zlocina... nadji samo jednu rijec kojom je on podrzao bilo kakav zlocin s bilo koje strane...
i nije ga papa proglasio svetim... neinformiran si do bola...
Pazi brate,zato i mrzim forume,nisam ja mislio na katolike,daleko bilo,vec na rukovodstvo ili ti na papsku drzavu,sto se tice alozija tu gresku prihvatam,izvini. o dokazima protiv njega neznam nista.
Da je bilo logora i sa srpske strane,bilo ih je,i to mnogo,ali brate nisam hteo to da kazem, hteo sam da kazem da svugde imas i zlocine i zlocince,i da bih voleo da odvojeno misle o narodu koji prati te ljude i onima koji ih vode. Dokaze o zlocinima svestenika ima dosta,ali opet,to ne znaci da ih oni prave jer njihova vera tako nalaze, brate mi balkanci imamo jebenu istoriju, u kojoj nema mnogo lepih trenutaka, ali jebi ga,moramo to da priznamo da bi ispravili greske,jednostavno-nije kriv pas koji laje i ujeda,doduse ne toliko kao njegov gazda koji ga je to naucio. Ako sam nekog povredio,ja sa stvarno izvinjavam,ali stvarno nisam hteo,mozda je doslo da pogresnog protumacenja mojih reci jer od ovolikog kucanja,vise i ne razmisljam sta i kako kucam,samo gledam tv i kuckam(osim za ove evolucioniste,onda sam namerno,jebi ga-DIEEE,hehe just kiding),brate do sad sam mogo 2 inse na WoW-u da odigram JAO!! :) Izvini lucko, stvarno sam to u brzini lose formulisao,ali ipak ostajem pri stavu da vrh katolicke crkve i nije bas "cist" ali prihvatam svako misljenje druge strane,ali daleko bilo da je svaki katolicki vernik gresan,gresnik se postaje tokom zivota a ne po rodjenju.
eat,train,eat,shit,eat,fuck,eat,sleep!!!

Van mreže b0zaa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
  • eat-train-eat-shit-eat-fuck-eat-sleep
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #91 poslato: Decembar 03, 2008, 04:10:50 posle podne »
Pa brate,opet kazem,ako nije pozivao na zlocine,zasto je pustio da "njegov pas ujede nekog",on je bio poglavar crkve,i kao takav je bio naj odgovorniji za desavanja i odluke unutar nje, navedi ti meni mere koje je preduzeo da ne dodje do zlocina,razumem ja,rat je, nije imao vlast kao pojedini politicari,ali da preko 600.000 srba bude ubijeno samo u Jasenovcu(tako pise u Americkoj istoriji,koja je ,aj da kazemo neutralna pa cemo nju prihvatiti) i da se povodom toga nista ne preduzme, e to mi nije jasno.
« Poslednja izmena: Decembar 03, 2008, 04:16:24 posle podne b0zaa »
eat,train,eat,shit,eat,fuck,eat,sleep!!!

Van mreže b0zaa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
  • eat-train-eat-shit-eat-fuck-eat-sleep
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #92 poslato: Decembar 03, 2008, 04:15:23 posle podne »
Ja opet kazem,da smo se rodili u pakistanu bili bismo muslimani,da smo se rodili u UK bili bi protestanti....tako da opet,okolina cini coveka....

Ja da sam se rodio u UK bio bi panker!!! GOD SAVE THE QUEEN!!!
eat,train,eat,shit,eat,fuck,eat,sleep!!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #93 poslato: Decembar 03, 2008, 04:17:23 posle podne »
http://hr.wikipedia.org/wiki/Alojzije_Stepinac
Pa brate,opet kazem,ako nije pozivao na zlocine,zasto je pustio da "njegov pas ujede nekog",on je bio poglavar crkve,i kao takav je bio naj odgovorniji za desavanja i odluke unutar nje, navedi ti meni mere koje je preduzeo da ne dodje do zlocina,razumem ja,rat je, nije imao vlast kao pojedini politicari,ali da preko 600.000 srba bude ubijeno samo u Jasenovcu(tako pise u Americkoj istoriji,koja je ,aj da kazemo neutralna pa cemo nju prihvatiti) i da se povodom toga nista ne preduzme, e to mi nije jasno.

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #94 poslato: Decembar 03, 2008, 04:36:26 posle podne »
Citat
mislim da se katolicka crkva ispricala za zlocine vise puta... ako se ispricala znaci da je priznala i da je pogrijesila...
Zrtve zlocina od bednih i neiskrenih izvinjenja nemaju nista. Katolici vole da naprave zlocin, pa se izvinu, pa naprave zlocin, pa se izvinu i tako u nedogled. Nema tu pravog pokajanja, to je crkva koja je prodavala oprost grehova i takva praksa je u samoj njenoj srzi.

Van mreže b0zaa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
  • eat-train-eat-shit-eat-fuck-eat-sleep
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #95 poslato: Decembar 03, 2008, 04:56:04 posle podne »
Bravo b0zaa, ne treba dozvoliti da nas trpaju u isti kos sa ljudima koji su u ime Boga cinili najvece zlocine u istoriji covecanstva, i to ne samo na nasim prostorima vec u citavoj Evropi i citavoj Juznoj Americi, gde je svako ko nije mogao pobeci domasaju Rima i katolika, a nije imao snage da se suprotstavi pokrstavan "ognjem i macem". A ocigledno je da Stepinac i danas ima svoje fanove!
Sto se tice evolucije i vere u Boga, zasto odmah vecina pretpostavlja da su te dve stvari protivrecne? Da li je moguce da je Bog dao "iskru" isz koje je nastao zivot i onda ga pustio da se sam razvija, da li mislite da je covek mozda previse zaljubljen u sebe i egocentrican kada misli da je citav univerzum stvoren zbog njega takvog kakav je? Voleo bih da cujem vasa misljenja.
Vidis brate,ne samo da se evolucija i vera suprote,vec se moderna nauka i teorija evolucije DALEKO VISE SUPROTE. Vecina danasnjih geneticara cija predavanja pratim,uzimaju kao osnovu coveka postanak onakvog kakav je danas a ne kao evoluiranog bica. Zasto? Zbog cinjenica na koje evolucionisti nemaju odgovora a to su:
1) zbog cega su fosilni ostaci pronalazeni samo kod odredjenih vrsta i onda je zakljucak bio da su iz gmizavca evoluirale ptice, a gde su medju rase,NEMA IH,jedino gmizavci - ptice i iz toga glup zakljucak,shvatas? i tako kod svih zivotinjskih i biljnih vrsta,Sto je zanimljivo Darvin tvrdi da je kit navodno nastao od medveda koji su pokusavali da plivaju. (Poreklo vrsta)
2) kod coveka su neke gluposti bile preduslov za formiranje cinjenica da je rec o novoj vrsti, npr. kada su nasli 2 dela vilice zakljucili su da je rec o novoj vrsti zvanoj Ramapitekus,koji je bio "malo krupniji u odnosu na coveka",medjutim evolucionisti su se usudili da od ta 2 dela vilice,naslikaju Ramapitekusa,njegovo prirodno staniste i porodicu oslanjajuci se samo na ove 2 kosti koje su nasli.Novija istrazivanja su pokazala da je pogresno misljenje da su Neandertalci bili majmunoliki,tj da su imali krzno, cak sta vise nadjeni su predmeti koji ukazuju na ribolov i moreplovstvo.A ranije su evolucionisti govorili da su se jedino razlikovali po tome sto su bili krupniji od obicnih ljudi,a sta bi pomislili da su nasli skelet jednog ruhla,ili onog kineza nba kosarkasa
3) zasto neke rase nisu evoluirale kao na primer kornjaca,komarac,musica,gmizavci,sis misitd. kada su imali daleko manje sansi za opstanak u tim uslovima. Fosili konja i navodnog njegovog prethodnika su nadjeni na istom mestu u Africi i bili su skoro iste starosti =- 50 god.
I jos jedan slucaj,koji evolucionisti negiraju da su oni izveli,ali dobro mozda je neki bogatas zeleo da uzme novac- Charls Dawson je navodno iskopao fosil homo habilsa,ali je 40 god nakon toka utvrdjeno da se radi o spoju ljudske glave i vilice majmuna,ako toliko veruju u svoju teoriju,zbog cega izvode takve jeftine trikove. Ima toliko toga evo sad gledam da ti dam neku knjigu sa neta da prelistas,ali ne mogu da nadjem,uglavnom ja sam vecinu izvukao iz "Obmana evolucije"- Harun Jahi "ikone evolucije" Dzonatan Vels;"Mala misterija stvaranja" Robert Dzentri i jos nekih knjiga iz biblioteke cija imena neznam. Ukoliko te sta zanima,reci naci cu i pokusati sto jasnije da odgovorim na postavljeno pitanje,jer ta teorija nije osporena od strane vernika ili crkve,vec od strane najnaprednijih naucnika i najvecih umova danasnjice.
eat,train,eat,shit,eat,fuck,eat,sleep!!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #96 poslato: Decembar 03, 2008, 05:20:08 posle podne »
zasto filozofirat
imaju Boziji zakoni ko se njih drzi mislim da nepravi probleme

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #97 poslato: Decembar 03, 2008, 05:43:51 posle podne »
3) zasto neke rase nisu evoluirale kao na primer kornjaca,komarac,musica,gmizavci,sis misitd. kada su imali daleko manje sansi za opstanak u tim uslovima. Fosili konja i navodnog njegovog prethodnika su nadjeni na istom mestu u Africi i bili su skoro iste starosti =- 50 god.

Ne razumem otkud ti ideja da kornjace nisu evoluirla? Pogledaj koliko razlicith vrsta kornjaca postoji, svaka prilagodjena uslovima u kojima se nalazi. I nije mi bas najjasnije o kakvim uslovima za prezivljavanje govoris, a koji nisu bili pvoljni za kornjace (a pogotovo muve koje hasaju govna- pa govana je uvek bilo i bice).
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže b0zaa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
  • eat-train-eat-shit-eat-fuck-eat-sleep
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #98 poslato: Decembar 03, 2008, 06:41:35 posle podne »
HAHA brate kakvo vnugo,pa nema hasanja nema ni zivota,to mora da ima,mislio sam na osnovne uslove za zivot,a sto se tice kornjaca,pa ima raznih vrsta sto ne znaci da su evoluirali,stvar je u tome da postoje fosili kornjaca u danasnjem obliku stariji i od fosila dinosaura,kao i nekih riba,insekata itd. koji su po teoriji da slabija vrsta izumire trebali odavno da otegnu papke. Ja ne razumem kako to Darvin objasnjava da su na primer gmizavci nastali od riba koje su pokusavale da izadju na kopno???? WTF? Pa nije riba covek pa da "pokusa da izadje na kopno",niti moze neka glupa ribica koja iskoci na kopno da evoluira u nesto sto konzumira kiseonik iz vazduha,pre ce umreti. ili i tu postoji neka sansa recimo u jednom slucaju u 10 na 950 ribica, ili ako je to postepeno radila,da li to znaci da covek vec polako evoluira u neko stvorenje koje moze da dise pod vodom, posto on cesce pliva,nego sto ribice setaju obalama Jadranskog? Ili vrhunac darvino-idiotizma da su kitovi nastali od medveda koji su pokusavali da plivaju!!! Pa meda i moze da pliva sto ne znaci da ce da pali metamofozu.
eat,train,eat,shit,eat,fuck,eat,sleep!!!

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #99 poslato: Decembar 03, 2008, 07:12:42 posle podne »
HAHA brate kakvo vnugo,pa nema hasanja nema ni zivota,to mora da ima,mislio sam na osnovne uslove za zivot,a sto se tice kornjaca,pa ima raznih vrsta sto ne znaci da su evoluirali,stvar je u tome da postoje fosili kornjaca u danasnjem obliku stariji i od fosila dinosaura,kao i nekih riba,insekata itd. koji su po teoriji da slabija vrsta izumire trebali odavno da otegnu papke. Ja ne razumem kako to Darvin objasnjava da su na primer gmizavci nastali od riba koje su pokusavale da izadju na kopno???? WTF? Pa nije riba covek pa da "pokusa da izadje na kopno",niti moze neka glupa ribica koja iskoci na kopno da evoluira u nesto sto konzumira kiseonik iz vazduha,pre ce umreti. ili i tu postoji neka sansa recimo u jednom slucaju u 10 na 950 ribica, ili ako je to postepeno radila,da li to znaci da covek vec polako evoluira u neko stvorenje koje moze da dise pod vodom, posto on cesce pliva,nego sto ribice setaju obalama Jadranskog? Ili vrhunac darvino-idiotizma da su kitovi nastali od medveda koji su pokusavali da plivaju!!! Pa meda i moze da pliva sto ne znaci da ce da pali metamofozu.

Zaboga, po cemu si zakljucio da su kornjace slabija vrsta. Uvek su prezivljavale one vrste koje su imale jedinu najvazniju sposobnost, a to je sposobonost da se prilagosjavaju promenama u okruzenju u kojem zive. Znaci prilagodjavanje.
I stvarno ne razumem kakav idiotizam ti pokusavas da pripovedas? Da su sva stvorenja stvorena takva kakva jesu sada, i da tako zive na planeti od kada postoji? Mislim to je ok ako imas neka religijska ubedjenja, ali ti tvrdis da moderna nauka govori to. E PA ONDA TE MOLIM DA MI PRIKAZES STUDIJE, ISTRAZIVANJA I EKSPERIMENTE KOJI TO POTVRDJUJU I DOKAZUJU, JER BEZ TOGA JE TVOJA PRICA PRDENJE. :) bez uvrede, ali ako se pogleda surovoj realnosti u oci, tako ispada.
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #100 poslato: Decembar 03, 2008, 07:51:52 posle podne »
nisu gmizavci od riba nego od vodozemaca

ribe pa imas MEDJUVRSTU dvodihalice pa imas vodozemce

pa neznam koliko je tesko zmaisliti iz vodozemaca u gmizavce??

iz gmizavaca u ptice?? jesi cuo za arheopteriksa?

a za ljude,nadjeno je vise vrsta ljudi,ne govorim o evoluciji nego recimo male hobitske vrste u indoneziji izumrele pre nekoliko hiljada godina,identicna struktura ljudima ali proporcionalno dosta manja


ok ako nema evolucije znaci sta??Bog je rekao e sacu stavim fosil T rexa ovde,ovamo cu staviti trilobite tu i tu,i povremeno cu abcati meteore sa mikrobima na zemlju cisto da misle da ima zivota i van zemlje...haha kako sam ja bog fucking pametan....
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #101 poslato: Decembar 03, 2008, 07:54:53 posle podne »
ok, ne treba pljuvati nicija religijska ubedjenja, ali Boza nam veli da je ono sto on prica povezano sa modernom naukom.. wtf?
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #102 poslato: Decembar 03, 2008, 08:05:12 posle podne »
e tema je otisla u tri qrca...svako ima svoje misljenje i nevredi,treba il pobrisati off il zakljucati
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #103 poslato: Decembar 03, 2008, 08:30:47 posle podne »
Cini mi se da Boza nije ukapirao osnovne principe evolucije...

Nece ribice da izadju na kopno i da evoluraju pluca... nego ce greska u genetici da dovede do razvoja pluca sto ce se kasnije ispostaviti kao dobra stvar jer ce imati mnogo vece sanse za prezivljavanje od svojih sunarodnika obicnih riba...

Evolucija je samo skup genetiskih gresaka koje su se pokazale mnogo bolje od originala. Nase su vrste takve bioloske strukture da su ceste geneticke varijacije prisutne milionima godine... fora je da su 99% tih "gresaka" lose- a ovaj 1 % uzrokuje evoluciju

I ljudi takodje evoluiraju... stalno... kad bi bacili pogled u buducnost jedno 50- 60.000 godina.. veoma bi se inzenadili svojim unucima... tj. ako se pre toga ne poubijamo skroz :)
« Poslednja izmena: Decembar 03, 2008, 08:35:10 posle podne puppeter »
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Van mreže b0zaa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
  • eat-train-eat-shit-eat-fuck-eat-sleep
Odg: ZEITGEIST-The Movie
« Odgovor #104 poslato: Decembar 03, 2008, 08:52:58 posle podne »
Jao brate ko me tero da zapocinjem ovo... Morate malo da me sacekate dok nadjem,tacnije podatke,da ne mlatim ovde.
« Poslednja izmena: Decembar 03, 2008, 08:57:38 posle podne b0zaa »
eat,train,eat,shit,eat,fuck,eat,sleep!!!