Jun 16, 2024, 01:42:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoć!!!!  (Pročitano 32107 puta)

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 25, 2008, 02:42:07 posle podne »

PS.Peđa zašto tako kažeš ne znam u čemu je tolika frka ženko testosteron+Deca...i zašo ne možeš da veruješ,kada je to danas sasvim normalno... ;)


ma verovatno nisi trebala da uzimas tu kombinaciju steroida jer si zensko, ja mislim da je Pedja to hteo da kaze
A šta sam trebala tablete pa da mi se jetra raspadne
ostecenja jetre su povezana sa izborom preparata i kolicinama istog, takodje nije tvoja greska u izboru oblika tj injekcija,vec u izboru samog steroida koji si koristila...ova tvoja kombinacija nije losa  u slucaju da ti je dosadilo da budes zensko
i izvini taj koji ti je rekao da je normalno da zene koriste testosteron ti nikako ne zeli dobro,a verovatno bas i sam nije normalan
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2008, 02:43:50 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 25, 2008, 02:43:55 posle podne »
Ja ne znam jel ovo neka zajebancija,ali ne ide mi u glavu da neko zeni koja nije takmicarka (mada i one treba da se klone testa) preporucuje ovakvu kuru!!!

Ajde da se uzme winny,primo,anavar...ali test depo?Pa dobro nije i anadrol predlozio
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 25, 2008, 03:03:46 posle podne »
Ne ja ti necu savjetovati jer nemam iskustvo zeni savjetovati oko hemije,ali ono sto sam gledo kod zena koji su uzimale testosteron vjerujem da se ni tebi nebi svidjelo,da je neznam koji izgled u pitanju ima mnogo drugi varijanti.
Veruj mi da znam koje su posledice..

ostecenja jetre su povezana sa izborom preparata i kolicinama istog, takodje nije tvoja greska u izboru oblika tj injekcija,vec u izboru samog steroida koji si koristila...ova tvoja kombinacija nije losa  u slucaju da ti je dosadilo da budes zensko
i izvini taj koji ti je rekao da je normalno da zene koriste testosteron ti nikako ne zeli dobro,a verovatno bas i sam nije normalan
Slažem se sa tobom,muškarci su jedno vreme potpuno prestali da me zanimaju...to se desilo samo odjednom...preko noći,ali kada sam uzela pregnil pa posle desetak dana lutestrol tri dana za redom i onda estrogen,sada sam se vratila ali još uvek imam problem sa menstrualnim ciklusom

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 25, 2008, 03:08:39 posle podne »
Vjerovatno ce se vratiti sve u normalu jer doze koje si navela nisu bile velike ako vise ne budes pocinjala

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 25, 2008, 03:14:31 posle podne »
A koji ti je cilj bio?Vecini zena,amatera koje se bave ovim sportom je cilj da izgledaju zategnutije i sa manje masti...A meni izgledao kao da je tebi bio cilj da nabacis neku vecu masu...?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 25, 2008, 03:37:52 posle podne »
ja imam osecaj da nas ovde neko zajebava???

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 25, 2008, 03:49:12 posle podne »
Izgleda :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 25, 2008, 03:50:41 posle podne »
mozda stvarno problem.... :(

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 25, 2008, 03:51:34 posle podne »
da i ja mislim da nije zajebancija, al nikad se ne zna
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 25, 2008, 03:52:21 posle podne »
ja imam osecaj da nas ovde neko zajebava???
ma neeeeeeeeeeeee


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 25, 2008, 05:11:40 posle podne »
Veliki pozdrav svima na forumu!
Potreban mi je savet,sada da ne dužim priču,od decembra prošle godine počela sam da uzimam testosteron u kombinaciji sa deca-durabolinom...e sad zadnjih 4 meseca mi je izostala menstruacija,bila sam uzela pregnil,međutim ništa,zatim lutestrol i opet ništa,pa bih Vas zamolila da mi pmognete šta da radim,totalno sam očajna
Hvala unapred!
aj napiisi i koje si doze uzimala...garant test500-deca400
Koliko vidim ona se uplasila i pobegla cim je nema da pise. Inace sam protivnik da zene koriste steroide osim ako nemaju bas debele razloge za to ili se takmice zenskim bb
Veliki pozdrav svima na forumu!
Potreban mi je savet,sada da ne dužim priču,od decembra prošle godine počela sam da uzimam testosteron u kombinaciji sa deca-durabolinom...e sad zadnjih 4 meseca mi je izostala menstruacija,bila sam uzela pregnil,međutim ništa,zatim lutestrol i opet ništa,pa bih Vas zamolila da mi pmognete šta da radim,totalno sam očajna
Hvala unapred!
aj napiisi i koje si doze uzimala...garant test500-deca400

Koliko vidim ona se uplasila i pobegla cim je nema da pise. Inace sam protivnik da zene koriste steroide osim ako nemaju bas debele razloge za to ili se takmice zenskim bb
A ne nisam ja nigde pobegla,a što se tiče uzimannja steroida,to bi ja tebe isto mogla da pitam...btw. otkud ti znaš da ja nemam razlog...



Izvini ali gresis i to mnogo. postavicu ti par slika pa ako tako zelis da izgledas ok nema problema. Predji na 2 grama testa nedeljno i gram deke ako mislis da je to ok. A znas koliko mozes da se poremetis uzimanjem ovih tipicno muskih steroida? Ako hoces da budes musko ok nema problema. Izvini na ovim recima ali morao sam da ti kazem sve jer si me iznervirala svojim razmisljanjem. Mnogo rizikujes radi boljeg izgleda a taj izgled mozes postici i bez steroida. Ali zasto da se mucis kad mozes da uzmes test i deku i da stignes precicom. Okaci slike da vidimo u cemu je toliki problem
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2008, 05:23:44 posle podne THEROCK »

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 25, 2008, 05:27:52 posle podne »
Koliko imas godina, mislim da je to pitanje i najvaznije.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 25, 2008, 05:29:36 posle podne »
Veliki pozdrav svima na forumu!
Potreban mi je savet,sada da ne dužim priču,od decembra prošle godine počela sam da uzimam testosteron u kombinaciji sa deca-durabolinom...e sad zadnjih 4 meseca mi je izostala menstruacija,bila sam uzela pregnil,međutim ništa,zatim lutestrol i opet ništa,pa bih Vas zamolila da mi pmognete šta da radim,totalno sam očajna
Hvala unapred!
aj napiisi i koje si doze uzimala...garant test500-deca400
Koliko vidim ona se uplasila i pobegla cim je nema da pise. Inace sam protivnik da zene koriste steroide osim ako nemaju bas debele razloge za to ili se takmice zenskim bb
Veliki pozdrav svima na forumu!
Potreban mi je savet,sada da ne dužim priču,od decembra prošle godine počela sam da uzimam testosteron u kombinaciji sa deca-durabolinom...e sad zadnjih 4 meseca mi je izostala menstruacija,bila sam uzela pregnil,međutim ništa,zatim lutestrol i opet ništa,pa bih Vas zamolila da mi pmognete šta da radim,totalno sam očajna
Hvala unapred!
aj napiisi i koje si doze uzimala...garant test500-deca400

Koliko vidim ona se uplasila i pobegla cim je nema da pise. Inace sam protivnik da zene koriste steroide osim ako nemaju bas debele razloge za to ili se takmice zenskim bb
A ne nisam ja nigde pobegla,a što se tiče uzimannja steroida,to bi ja tebe isto mogla da pitam...btw. otkud ti znaš da ja nemam razlog...



Izvini ali gresis i to mnogo. postavicu ti par slika pa ako tako zelis da izgledas ok nema problema. Predji na 2 grama testa nedeljno i gram deke ako mislis da je to ok. A znas koliko mozes da se poremetis uzimanjem ovih tipicno muskih steroida? Ako hoces da budes musko ok nema problema. Izvini na ovim recima ali morao sam da ti kazem sve jer si me iznervirala svojim razmisljanjem. Mnogo rizikujes radi boljeg izgleda a taj izgled mozes postici i bez steroida. Ali zasto da se mucis kad mozes da uzmes test i deku i da stignes precicom. Okaci slike da vidimo u cemu je toliki problem

jbte devojka se zajebala i sada joj treba pomoc, a ne napushavanje....

mislis da ce opet uraditi takvu kuru? Pa chisto sumnjam chim se toliko usrala .... uostalom to nije nas problem.


Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 25, 2008, 05:32:00 posle podne »
Evo i obecanih slika. Ako su ti ovo uzori ok. Nemam nista protiv njih naravno zene se bave ovim profi i spremne su na posledice. Vise obrati paznju na lica koja su od hormona promenila oblik. Mnogo vise imaju muskih nego zenskih crta. A ti samo zarad sto kazes boljeg izgleda. Ako ti je to razlog onda jbg. Ja ti zelim svu srecu ovog sveta ako tako nastavis. Trebace ti nazalost. Poz

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 25, 2008, 05:41:55 posle podne »
NIje napusavanje naravno. Ne mislim joj nista lose. Bas naprotiv. Zelim joj sve najbolje. Da se bavi takmicarski pa ok onda ali radi popravljanje izgleda nedopustivo. E da ove slike sa ovogodisnje Olimpije evo jos par