April 24, 2024, 01:49:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.105 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Marko Pantelić: Spreman sam da odem, nema poštovanja!  (Pročitano 2460 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Marko Pantelić: Spreman sam da odem, nema poštovanja!
« poslato: Oktobar 29, 2008, 07:27:18 posle podne »
Marko Pantelić: Spreman sam da odem, nema poštovanja!

Srpski reprezentativac Marko Pantelić izjavio je da je spreman da napusti berlinsku Hertu zbog načina na koji se rukovodstvo kluba odnosi prema njemu. Pantelić je u centru pažnje proteklih nedelja zbog čestih sukoba sa trenerom Lusijenom Favrom, a u razgovoru za "Bild" najbolji fudbaler Herte govorio je o razlozima zbog kojih je spreman da napusti prestonicu Nemačke.



"Pokušavao sam da se zaštitim od svih prljavština i laži koje slušam o sebi u proteklih 18 meseci. Navijači Herte ustali su da me zaštite, ali ne i uprava kluba", počeo je Pantelić koji je za berlinski klub od 2005. godine odigrao 95 utakmica i postigao 40 golova. Bivši kapiten Crvene zvezde ističe da mu nije jasno zbog čega ne dobija ni minimum poštovanja.
"Svaku sezonu u Herti odradio sam veoma dobro, ali to očigledno nikoga u klubu ne interesuje, čak niko sa mnom ni ne razogovara. Ako bi neko iz urpave došao i rekao mi da moj golgeterski učinak nije dovoljan klubu kakav je Herta mogao bih to da prihvatim i odem odavde. Ovakva jeftina igrarija mi se odavno smučila i nije fer da mi posle svih ovih godina klub na ovakav način radi iza leđa", završio je Pantelić.

Napadač Herete nedavno je imao žestok sukob sa trenerom Lusijenom Favrom, a nakon što ga je šef suspendovao zbog propuštenog treninga Pantelić je odgovorio bujicom uvreda zbog čega je kažnjen sa deset hiljada evra, što je skoro pet puta više od standardne kazne u Nemačkoj za takav propust (dve i po hiljade).
Favr je na sastanku sa generalnim menadžerom kluba Ditmarom Henesom i zvanično zatražio da Pantelić napusti klub, a kako Marku ugovor sa Hertom ističe sledećeg leta gotovo je sigurno da će biti prodat u januru.
Kako prenose pojedini mediji za Pantelića su interesovanje pokazali Sampdorija, Palermo i Štugart.

Izvor
Blic