April 29, 2024, 10:31:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Program za početnika  (Pročitano 19607 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Program za početnika
« Odgovor #15 poslato: April 30, 2006, 12:07:44 posle podne »
Citat: puppeter
Ajmo momci miseve u ruke i jedan debeli "search| po forumu...

Sve je ovo prezvakano hiljadu puta...
..tacnoi tako..mislim da je izslisno davati komentare ovog tipa....sve je objasnenjo i pod temom trening i pod temom ishrana..tkao da-.........

Van mreže Lucky

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: Program za početnika
« Odgovor #16 poslato: April 30, 2006, 07:17:08 posle podne »
ja neznam zašto vi svi početnicima preporučujete creatin kad je on jedan od najjačih suplemenata. on povećava snagu 20-30%,ali i može izazvati ozbiljna oštećenja srca(kod početnika). po mom mišljenju creatin se uzima zadnji,kad se prođu ovi svi drugi suplementi. ti kad nakon nekolka mjeseca vježbanja uzmeš creatin on će ti dati slične rezultate kao neke slabije aminokiseline,a ako kasnije odlučiš uzeti nešto slabije organizam ti to neće prihvaćat jer je priviknut na jače.
znam nekoliko dečki iz grada koji su odmah nakon 2-3 mj uzeli creatin i zeznuli srce.
početniku ne treba stvar za profesionalca nego stvar za početnika,jer će mu dati iste rezultzate kao i stvar za profesionalca.
treba ić postupno-od slabijeg prema ječem,a ne odmah uzet najjače.

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Program za početnika
« Odgovor #17 poslato: April 30, 2006, 07:59:13 posle podne »
Ajde mi molim te objasni kako creatin utice na srce???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Program za početnika
« Odgovor #18 poslato: April 30, 2006, 08:54:24 posle podne »
Citat: Lucky
ja neznam zašto vi svi početnicima preporučujete creatin kad je on jedan od najjačih suplemenata. on povećava snagu 20-30%,ali i može izazvati ozbiljna oštećenja srca(kod početnika). po mom mišljenju creatin se uzima zadnji,kad se prođu ovi svi drugi suplementi. ti kad nakon nekolka mjeseca vježbanja uzmeš creatin on će ti dati slične rezultate kao neke slabije aminokiseline,a ako kasnije odlučiš uzeti nešto slabije organizam ti to neće prihvaćat jer je priviknut na jače.
znam nekoliko dečki iz grada koji su odmah nakon 2-3 mj uzeli creatin i zeznuli srce.
početniku ne treba stvar za profesionalca nego stvar za početnika,jer će mu dati iste rezultzate kao i stvar za profesionalca.
treba ić postupno-od slabijeg prema ječem,a ne odmah uzet najjače.
..priajtelju..ja bi te zamoilio da zakljucke ovakvog tipa ne inozis ovde..trebalo je da proctias sve teme o tome pa da onda nesto PITAS,a ne da se ukljucis na temu sa ovako necim

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Re: Program za početnika
« Odgovor #19 poslato: Maj 01, 2006, 12:58:34 pre podne »
Citat: Lucky

znam nekoliko dečki iz grada koji su odmah nakon 2-3 mj uzeli creatin i zeznuli srce.


I ja isto imam prijatelja koji ima prijatelja ciji je prijatelj, prijatelj moje tetke,
 koji je jednom uzeo suplemente i dobio hematom na mozgu jer se okliznuo o koru od banane, (a nije je video jer mu je od kreatina popustio vid), pa mu je od udarca pukla i jetra (oslabljena zbog proteina), polomio sve kosti (atrofirane od glutamina). na kraju je umro jer mu je otkazalo srce (osteceno od uzimanja dekstroze, pa nije izdrzalo)...

mislim stvarno.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AMAN!
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Van mreže ZeXnS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Re: Program za početnika
« Odgovor #20 poslato: Maj 01, 2006, 06:59:34 pre podne »
Citat: puppeter
Citat: Lucky

znam nekoliko dečki iz grada koji su odmah nakon 2-3 mj uzeli creatin i zeznuli srce.


I ja isto imam prijatelja koji ima prijatelja ciji je prijatelj, prijatelj moje tetke,
 koji je jednom uzeo suplemente i dobio hematom na mozgu jer se okliznuo o koru od banane, (a nije je video jer mu je od kreatina popustio vid), pa mu je od udarca pukla i jetra (oslabljena zbog proteina), polomio sve kosti (atrofirane od glutamina). na kraju je umro jer mu je otkazalo srce (osteceno od uzimanja dekstroze, pa nije izdrzalo)...

mislim stvarno.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AMAN!



jednom mom dsrugu se desilo slicno :)

Van mreže Lucky

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: Program za početnika
« Odgovor #21 poslato: Maj 02, 2006, 01:10:31 posle podne »
aj mi navedite neke proteine ili aminokiseline koje su jače od creatina!
ima jedan lik u gradu,ima 17 god.uzimao je creatin jedno vrijeme,naravno postao je ječi,počeo dizati veće težine i nakon nekog vremena na jednom medicinskom pregledu doktor mu je ustanovio da ima proširene srčane zaliske i neujednačen rad srca.
JA ne kažem da ljudi koji redovno treniraju 1-2 god. ne mogu uzeti creatin,njima vjerojatno neće biti ništa,nego govorim za početnike,koji još nisu isprobali ni pola suplemenata,pa bi odma na creatin.
po mom mišljenju za početnike nikako ne preporučujem creatin.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Program za početnika
« Odgovor #22 poslato: Maj 02, 2006, 01:16:30 posle podne »
Citat: Lucky
aj mi navedite neke proteine ili aminokiseline koje su jače od creatina!
ima jedan lik u gradu,ima 17 god.uzimao je creatin jedno vrijeme,naravno postao je ječi,počeo dizati veće težine i nakon nekog vremena na jednom medicinskom pregledu doktor mu je ustanovio da ima proširene srčane zaliske i neujednačen rad srca.
JA ne kažem da ljudi koji redovno treniraju 1-2 god. ne mogu uzeti creatin,njima vjerojatno neće biti ništa,nego govorim za početnike,koji još nisu isprobali ni pola suplemenata,pa bi odma na creatin.
po mom mišljenju za početnike nikako ne preporučujem creatin.
..a sta mislis ovo..jednom mom drugu je isto doktor nastao da ima neravnomerna radi srca i da ima prosrene zaliske..a nikada u zovtu nije ni krocio u gzm niti je se bavio bilo kakvim sportom..ustavri..je bavio se pecanjem.....mozda je od toga dobio prosirene scane zaliske,


momcino...ja bi te najlepse zamolio da ne lupetas o stvarima o kojima jedino sto znas je IME..i nista vise...

iz samog tvog pocetka se vidi koliko se razumes u tematiku gde uporedujes protein sa kreatinom.....dakle..ja sada necu ovde da ti obajsnjavam kakv je razlika izmedju to dvoje jer vec o tome znaju i vrabci na grani a havla bogu i ovde je jako mnogo napisano o tome...

samo te najlepse umolajvam da ako ti mama ne dozvoljava da konzmiras neki preparat ili ako si cuo do komisje koji je sofer u gsp da kreatin ne vlja..mi tome nismo krivi..

dakle.....iskren savet je da temelj o sazvaces amteriju i videti ces da ce odgovr sam da ti se nametne

Van mreže Lucky

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: Program za početnika
« Odgovor #23 poslato: Maj 02, 2006, 01:19:10 posle podne »
Imam u srednjoj školi jednog profesora koji se bavio "rekreativnim" bildanjem nekih 10-15 god. i zna dosta o suplementima,creatinu i steroidima,tako da mi je on neke od ovih stvari rekao.pa vjerojatno čovjek od nekih 30-35 god. zna više nego mi balavčići(srednja škola).

Van mreže Lucky

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: Program za početnika
« Odgovor #24 poslato: Maj 02, 2006, 01:25:01 posle podne »
ja sam samo rekao da po mom mišljenju za početnike nije creatin.ko hoće da ga uzima to je njegova volja.svatko sam odgovara za svoje postupke.

P.S. ispričavam se ako sam koga uvrijedio ovim postovima,samo sam iznio svoje mišljenje!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Program za početnika
« Odgovor #25 poslato: Maj 02, 2006, 01:29:54 posle podne »
ne..nisi nikoga uvredio..ali mislim da si na bar jedno 1000 mesta na ovom forumu mogao da nadjes DA SI U KRIVU I DA TI RAZMISLANJE NIJE ISPRAVNO..

sto se tice tog profesroa...to ne zelim ni da komentarisem..jer nazalost takvi i dalje predavaju po skolama ali taj je verovatno bio enormni potencijal kada nije uspeo da bude profesor na fax pa je dogurao do titule profesora u srednjoj skoli....svka mu cast....ja mu se licno divim...ne njemu..nego znanju sa kojim on raspolaze....pozdravi ga..

Van mreže Lucky

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: Program za početnika
« Odgovor #26 poslato: Maj 02, 2006, 01:40:26 posle podne »
Pedjos dal uzimaš steroide?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Program za početnika
« Odgovor #27 poslato: Maj 02, 2006, 01:46:10 posle podne »
Citat: Lucky
Pedjos dal uzimaš steroide?
..pa kakvo je to pitanje.??..kao 1..ides u offtopic..

kao 2..ja neznam dali postoji mesto gde nisam rekao da ja uzimam aas??

Van mreže Lucky

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: Program za početnika
« Odgovor #28 poslato: Maj 02, 2006, 01:49:04 posle podne »
Samo me zanima kakvo mišljenje imaš o njima.
Dali su zdravi ili ne?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Program za početnika
« Odgovor #29 poslato: Maj 02, 2006, 01:53:13 posle podne »
Citat: Lucky
Samo me zanima kakvo mišljenje imaš o njima.
Dali su zdravi ili ne?
...stvarno si trebao malo vise da citas ovaj forum...i neke clanke u x-fitnessu itd...gde sam MILION PUTA REKAO..DA AAS NISU ZDRAVI.i sta je tu tvoj problem..
jel ti lekove uporedujes sa kreatinom??..


covece..ti si stvarno mnogo cudan....pa aas  su lekovi koji su napralvjeni da bi pomoglu u lecenju bolesti..svaki aas ima svoju svrhu i primenu u medicini....to sto sprotisti yloupotrebljavaju aas to nema nikakve veze sa ovom tvojom pricom..

aman covece...pa ti ides onom logoikom..ako mi nesto bude od nandrolona..onda su za to krivi aas....

a probaj da se svki dan punis sa andolima...pa ces videti sta ce da ti bude..ali onda isto okrivi aas...jest da andol ne spada u tu grupu...ali mislim da bi aas trebalo da se okrive za sva zla na ovom svetu.....sta ti mislis???