April 27, 2024, 04:31:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Filip - Prvi ciklus  (Pročitano 8770 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Filip - Prvi ciklus
« poslato: Oktobar 31, 2008, 02:49:00 pre podne »
uuu lepa tema a otisla malo u zaborav,pa ajd da je ozivim :D da ne otvaram posebnu,a i da poteram temu ka vrhu jer je kao sto rekoh extra informativna :)

dakle prva kura:

prvo cu raditi neki mini-defka-priming 6 nedelja ( od polovine novembra do novaka jel )
 
a zatim bih radio sledece:

1-12(mozda 10 ce vidimo) testosteron propionat 100mg EOD
1-10(ili 8 vec prema gornjem ciniocu) Boldenon 400mg week,ponedeljak i cetvrtak po 200

e sad mala nedoumica tj. sta biste preporucili...buduci da uzimam brz est testa,da li da  uopste ubacujem neki front tipa 40mg tbol na dan.prve 4 ned ili da prve nedelje povecam test ili nista od navedenog buduci da ce konc hemije zbog brzine propija ionako brzo stici gde treba...doduse bold ce trebati vise pa zato i ova nedoumica...dakle to frontload or not to front,that is the question  :D (iako bih ja najradije dodao taj tbol,jer sto kaze pedja prvi metak je prvi metak)


isao bih otpocetka sa 25,maybe 50mg provirona,nolva pri ruci...
PCT bi bio samo tribulus maybe tribestan ako uspem da smorim neke ljude ;D naravno bice tu stvari za pu pu,ne daj boze...

sve u svemu cilj je masa,a cilj one defke je da sa sadasnjih 100-102 tri kg i 16-18%bf or so,udjem u ciklus sa 92-5 cistijih kg kako bih sto bolje mogao da pratim razvoj ciklusa,jer mi je bitno da prvih godinu-dve razresim sebi pitanja tipa koliko sam osetljiv na aromatizaciju,DHT konverziju i sl....pa onda za nekih 4-5 god ako budem zadovoljan napretkom izadjem i na neko takmicenje...

afkors da nije razgovora sa Pedjom i nekih finih raspravica i jos pitanja i pitanja,ovaj prvi ciklus bi bio samo 500mg galenike i kostao bi me 15 evra,a i neprospavanih noci zbog iscekivanja peckanja :D ... nadam se da uz kvalitetniju ( i goddamn skuplju varijantu :D ) idu i cistiji odrziviji rezultati...

eto toliko,meni se ne zuri,kadgod stigne neko da mi odgovori na onih par stvari bice dobrodoslo :)
« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2008, 12:11:00 posle podne Vladar »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Spartak

  • Gost
Odg: VASA PRVA KURA....
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2008, 09:51:59 pre podne »
naturalci se polako ostre vidim ja...samo neka u CG dodje heavy artillery,samo cekaj....!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Filip - Prvi ciklus
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 31, 2008, 12:20:15 posle podne »
Koliko si visok?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Filip - Prvi ciklus
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 31, 2008, 12:44:45 posle podne »
Filipe, odvojio sam temu kao sto ste i predlozili.

Ocekujem da nas update-ujes redovno.

Dobro bi bilo da uradis slike nakon priminga i da onda na recimo svake 4 nedjelje postavljas napredak.
Ovo je samo moj prijedlog, a vjerujem da ces i sebi odrzati bolju motivaciju ako imas zakazano sa nama svakih 4 weeks.

Djelujes mi kao pametan momak koji puno cita, pa i ocekujem da kroz ovu temu, i uz Pedjinu asistenciju pokazes svima koliko je malo hemije potrebno da se napravi dobar prvi ciklus, kada se ispostuje sve ono sto kod rekreativaca u stvari i cini ciklus uspjesnim - trening, prehrana, saplementacija, odmor.

Sto se tice frontloada, mislim da ti on nije potreban sa ovim testom, predpostavljam da ti je bold klasika tj... Boldenone Undeclynate, tako da ne vidim nacina kako ces sa oralnim turanabolom da ga "ubrzas". Ako bih i isao sa turanabolom ne bih ga ubacio na pocetku, vec bih sacekao da i bold postigne punu koncentraciju i recimo roknuo ga tek od 4-5 nedjelje. Maksimalna sinergija ljekova.

Takodje bold bih stakovao sa Test P. i uzimao ga EOD kao i propi, generalno vjerujem da je svaki roid korisnije uzimati sto cesce - zbog vise razloga, bolja koncentracija u krvi, bolja iskoristenost ljekova, manjih negativnih propratnih pojava... Mada REALNO ova kolicina, cvrsto vjerujem, ti nece praviti bilo kakve probleme bilo po pitanju sidesa, bilo po pitanju oporavka nakon ciklusa, koji bi trebao da bude vrlo brz... jednostavno jer koristis minimalnu efektivnu dozu kod oba lijeka...

Spremi se psihicki da das sve od sebe ovih 10 nedjelja, Ispostuj prehranu, trening, odmor... Ubaci saplemente koji rade i vjerujem da ces napraviti bolji rezultat nego ikada!

Srecno sa ciklusom!
V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Filip - Prvi ciklus
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 31, 2008, 01:02:13 posle podne »
Pridruzujem se zeljama za uspeh...

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Filip - Prvi ciklus
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 31, 2008, 01:46:20 posle podne »
srecno, javljaj

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Filip - Prvi ciklus
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 31, 2008, 03:31:44 posle podne »
1) mnogo los naziv za temu :D sto me ne sacekaste :D

@Spartak realno moramo u isto vreme,lose je da kvarimo tradiciju ;D

@therock nekih 182-3cm mozda manje nemam pojma

Vladar hvala puno,naravno otvoricu ja temu posebnu sa slikama...mrzelo me posto sam vec duze vreme clan jos dva foruma pa i tamo treba to odrzavati ali bice ovih dana :)

e al pazi nekako mi cudno,mada znas vise od mene ipak, znaci koliko je ustvari delotvorno podizati kolicinu hemije nasred ciklusa(ako bih isao tako kako kazes sto naravno ima smisla,sto kazes sinergija,receptors are poping :D ) nasuprot tome da imam neku konstantnu miligramazu ukupne hemije tokom svih nedelja...svatas me kako razmisljam?

u svakom slucaju ako bih isao od 4e nedelje da onda idem sa tbolom do kraja?

ovo za bold EOD mi se svidja,time smanjujem broj injekcija nedeljno and thats excelent

ne rekoste nista oko provirona,da zadrzim na tom nivou 25mg ili?

Suplementacija sve je spremno-kazein,whey,multi,fish oil,vitargo i bcaa,to sve ostaje standardno...samo sto cu pojacati ovaj moj dosadasnji DWM sa jos bcaa...zma,kreatin,beta alanin cuvam za posle ciklusa da odmah krenem da sto manji pad snage i energije osetim,mozda uzmem i neki NO mada mi je muka od njih :D

proteina jedem oko 3-3,2gr po KG to ce otici do 4grama po kg,i malo vise...

takodje planiram da pred ciklus uzmem jedno 4,5kg THE lesnika,da ga bukvalno pijem izmedju obroka,ali najbitnije kao zamenu za slatkishe ;D kad sam u kg probao,reko ovaj Pedja nam dao rastopljen sladoled kolko je fino :D

imam malo problema sa zdranjem skroba,ali tu racunam na boldenon da digne apetit


eh i jos jedno pitanje...kako da sprecim nove strije? :(
znaci mazao sam razne kreme i kao posle i kao preventivu al ne vredi to...nego me zanima da nije u pitanju nedostatak nekog vitamina ili minerala(znam i kolagen utiche) pa da suplementiram vishe...jer verujte mi dosad ovakve strije nisam video ni na Katleru :( a mogu zamisliti na ciklusu sta se moze desiti :( znaci sta da radim?


ono sve u svemu ovo ce biti ili prvi od mnogih ili zadnji ciklus...ako jednostavno ne reagujem na hemiju(ko zna nikad se ne zna) nastavljam natural i to je to...a ako bude fino odradjeno...e onda je to pocetak jednog divnog prijateljstva ;D


Buldozhe i flexe,polako bre ima jos 2 meseca,cuvajte zelje dotad :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Spartak

  • Gost
Odg: Filip - Prvi ciklus
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 31, 2008, 03:46:09 posle podne »

@Spartak realno moramo u isto vreme,lose je da kvarimo tradiciju ;D



e jbg tesko...

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Filip - Prvi ciklus
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 31, 2008, 04:21:58 posle podne »
E Hans neznam sta da ti kazem za strije... b vitamin, mazanje svakodnevno i kvalitetna hemija da ne explodirash ko bomba :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Filip - Prvi ciklus
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 31, 2008, 04:24:26 posle podne »
e B vitamin...vidis nikad nisam mnogo obracao paznju na njega...uzecu neki B kompleks
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Filip - Prvi ciklus
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 31, 2008, 04:37:40 posle podne »
ode hans u umetnike...

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Filip - Prvi ciklus
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 31, 2008, 04:40:49 posle podne »
Za strije ce ti dobro doci cink,ako nista drugo koza ce ti barem manje pucat nego bez njega

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Filip - Prvi ciklus
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 31, 2008, 04:57:18 posle podne »
Srecno i slidze obavezno ;)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Filip - Prvi ciklus
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 31, 2008, 05:04:04 posle podne »
ode hans u umetnike...

jebiga,il ovo il Holivud ;D a cujem BB se bolje placa :D :D

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 31, 2008, 05:06:06 posle podne »
Uzmi Saljicev melem za strije,extra je.
Ima u svakoj apoteci.
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!