April 27, 2024, 12:00:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanjeee,potreban brz odgovor.. :)  (Pročitano 1938 puta)

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Pitanjeee,potreban brz odgovor.. :)
« poslato: Oktobar 29, 2012, 10:25:51 posle podne »
Interesuje me koji suplement bi mi bilo najbolje da uzimam,posto mogu mesecno da izdvojim nekih 1000din,mnogi ce reci ustedi pa uzmi whey ali to je jednostavno ne moguce,treba mi nesto jeftinije cisto malo da me pogura,ocu da uzmem neki suplement koji cu moci konstantno  da pijem...sad se dvoumim da li da uzmem bcaa,ili aminokiseline u tabletama,ili kofein u tabletama..pozz..
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Pitanjeee,potreban brz odgovor.. :)
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 29, 2012, 10:47:37 posle podne »
realno ni pirinac ne moze da ti zakrpi za 1000 dinara, mnogi ce ti reci i bili bi u pravu da ustedis tih 1000 dinara par mesesca pa kupi protein, gde ima bcaa i amino za 1000 din ? kofein vec ima ali cemu ? kako mislis da te pogura?
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Pitanjeee,potreban brz odgovor.. :)
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:00:04 posle podne »
I sta kad bi zakrpio za protein popijo ga pa onda opet 4 meseca nista...ishrana mi je ok sto se toga tice,a za ovo mi ostane 1000 din..ima u pansportu pakovanja od 100 tableta...pa msilio sam da mi pomogne malo pored ishrane,nikad nisma pio nista od suplemenata zato pitam.da li bi mi pomoglo bar malo kad bi pio samo bcaa?
« Poslednja izmena: Oktobar 29, 2012, 11:02:06 posle podne DUCA 93 »
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Pitanjeee,potreban brz odgovor.. :)
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:06:47 posle podne »
Batali to. Kupi multivitamin ili omega 3
Men sana in corpore sano !

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Pitanjeee,potreban brz odgovor.. :)
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:11:41 posle podne »
E pa takav odg mi treba... :) mislim pretpostavljo sam da to samo i nema neki efekat ali ipak da pitam..
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Pitanjeee,potreban brz odgovor.. :)
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:50:58 posle podne »
Interesuje me koji suplement bi mi bilo najbolje da uzimam,posto mogu mesecno da izdvojim nekih 1000din,mnogi ce reci ustedi pa uzmi whey ali to je jednostavno ne moguce,treba mi nesto jeftinije cisto malo da me pogura,ocu da uzmem neki suplement koji cu moci konstantno  da pijem...sad se dvoumim da li da uzmem bcaa,ili aminokiseline u tabletama,ili kofein u tabletama..pozz..
Realno budi strpljiv i kad budeš počeo da radiš i da zarađuješ svoj prvi dinar biće svega.Nemoj se opterećivati...Kontam da si mlad momak i da zavisiš od roditeljskog džeparca..Isprati samo hranu koliko god možeš.Ništa, ama ništa ti baš neće značiti niti jedan suplement koji budeš kupio pa ga koristio lupam nedelju dana ili mesec a onda ništa 3 meseca...Suplementi se isto moraju jako dugo koristiti da bi nam bili od koristi..pozz

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Pitanjeee,potreban brz odgovor.. :)
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 30, 2012, 08:03:44 pre podne »
Pa bcaa bih mogao stalno koristiti,ali ne znam da li bi mi to pomoglo  kad bih samo to uzimao..
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pitanjeee,potreban brz odgovor.. :)
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 30, 2012, 09:37:28 pre podne »
Pa bcaa bih mogao stalno koristiti,ali ne znam da li bi mi to pomoglo  kad bih samo to uzimao..
pametnije ti je da uzimas PROTEIN

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Pitanjeee,potreban brz odgovor.. :)
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 30, 2012, 10:03:12 pre podne »
Ako treniras 3 ili 4 puta nedeljno, pijes po mericu posle treninga i to ti je nekih 90 odnosno 120g, sto ce reci mesecno oko pola kg proteina, tako da ce ti kanta potrajati.