April 20, 2024, 03:02:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!  (Pročitano 134089 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #45 poslato: Februar 10, 2009, 08:46:59 pre podne »
Citat
znam brate o tome i govorim,bolji je jer ima dodato EAA umesto nekih bzvz djakonija koje drugi stavljaju a koje nicemu ne sluze

filipe..u ovome i jeste fora.....momak hoce da ti kaze sledece tj malo ga govorna barijera onemogucava jel je iz slov..
znaci..pored efketa kojeg treba da daju no rekatori ja sam ubacio ono o cemu sam stalno pricao i sto si ti ovde rekao.
JEBES PUMP AKO NEMA STA DA ZAVRSI POSAO....
gledajuci na te stvari ovo u opste nije OBICAN NO reaktor jer svi znaju moje misljenje o tim i tome..da ne iem u detalje.....a moje misljenje je takvo kao sto si i sam doneo zakljucak....NEMA STA DA UPUMPA..JEBES PUMP..
vodeci se za tim ciljem,ubacio sam gradivne elemnte koji ce da zaokruze celu pricu...VERUJ MI NA REC....
znaci..umesto da se naduvavas sa bcaa+glm+ crea itd itd itd pred trening,u jednoj merici od 28-30 imas obuhvaceno sve ono sto treba da se ima kao PRELOAD a ne kao NO REAKTOR..!!!!!!!!!!
jer upotreba kao sto sam ja do sada radio BCAA+GLM+CREA nije NO reaktor..vec je bio PRELOAD....a ovde sam spojiop ugodno i KORISNO.....
nadam se sa smo sada zaokruzili pricu o svemu ovome.....

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #46 poslato: Februar 10, 2009, 12:52:22 posle podne »
Tako je Pedja!!
Slažem se Filipe da djabe pump kad nemaš šta da ubaciš u mišič... .zato sam dao i fotiče tamo Supplement Facts....
-jer večina  "revolucionarnih" NO,bostera-xpanderja... ima previše nepotrebnih subsa, koji netrebaju-a računaju jih ko da su od zlata!
Zato poleg običnih No reaktora treba ti još hrana koju če ti No bosteri direktno u mišič da šopaju.. .npr.: BCAA,glutamin,EAA,carbs.....
Pa ti sad kupi dobar No Boster+BCAA+carbs+.....++......= ???    -ajoj boli glava
Pedja je iz svega ovog odabro ono šta sigurno radi i stavio u jedno-bez nepotrebnog sra...!
i tako napravio simple formulu ,simple radi i tome primerna cena -SVE U JEDNOM!

 

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #47 poslato: Februar 10, 2009, 01:05:08 posle podne »
Još jednom sa AAs nemože da se u poredi, al ovde je priča o subsima, right??
-u ovom primeru o Preloadu,ono sa svrbenjem i sa žilama,ozbiljno momci...
-daje vaskularnos omg, a svrbenje isto jel ko probao čisti Beta-alanine??
Ko ga jeste znače odakle svrbenje....

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #48 poslato: Februar 12, 2009, 03:03:46 posle podne »
 Ovo su stvarno odlicne stvarcice samo Pedja zadrzi se i dalje na tome da se stavlja sto manje tih vestackih zasladjivaca i ostalih nepotrebnih vestackih sirovina,danas postoji toliko drugih nacina i da se zasladi i da se oboji i konzervira.Uostalom kome smeta toliko ukus i ne moze da pregura 30 sekundi pijenja onda ne mora i da vezba.Taj sigurno ni trening ne odradi kako treba :)Bas me je prijatno iznenadilo sto je na primer kod The amino Liquid-a sastav koji ima bolji bcaa i jos neke jako bitne amino k. na 25 ml,bolje od twinlab-ovog amino fuela na 45 ml koji ima i propilparaben i metilparaben sta ce to tu uopste ?

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #49 poslato: Februar 12, 2009, 03:06:23 posle podne »
 I kad sam vec kod ovoga koliko je The Amino Liquid?

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #50 poslato: Februar 12, 2009, 03:10:02 posle podne »
 A kako sad da izbacim bcaa i glutamin pre treninga? Ako necu da ih izbacim kad da uzmem Preload a kad njih koji vremenski razmak da napravim izmedju njih dvoje(preload-jedno,BCAA+glut-drugo) u odnosu na trening?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #51 poslato: Februar 12, 2009, 03:38:04 posle podne »
vestackih zasladjivaca nema vec ima VESTACKA AROMA...a ona mora da bude jer na toliko kolicinu AK i sve ostalo sta je stavljeno unutra okus bi bio toliko odvratan da se to ne bi moglo konzumirati..
nema tu jel si vezbac ili nisi..vec neke stvari jednsotavno ne mogu da idu..
jos malo informisanja ne bi bilo na odmet..zar ne?/

dalje..sto se tice upotrebe PRELAODA...28-30 gr tj 1 merica pred trening zadovoljava ama bas sve potrebe necega sto se ZOVE PRELOAD.....o tome je na ovome forumu pisano a ja mislim bar jedno 100 puta....dakle..niti mogu niti imam vremena da objsnjvam sta u stvari znaci preload i za cega sluzi jer sam jucer slican posto ovome obrisao i odsita mi nisu jasna ovolika suvinsa pitanja a da se u samu tematiku jako malo ili cak nimalo ne razume...
u toku treninga je takocjer potreba za AK i tu onda sluze tecne ak iz prakticnog razloga a ne zbog toga sto mozda ne bi bilo bolje koznumirati bcaa i glm u toku treninga ali to je gotvo nemoguce zbog samog okusa bcaa u neutrlanog okusa glm...
mozda umesto tecnih ak tj ne mozda vec sam siguran da extra ulogu moze da odigra SURGE koji je vec ukombniovan sa vestackom armomom tresnje i kao takav odista se moze konzmuriati u toku treninga ukoliko nema tecnih AK..
o pwm se sve zna i stvarno bi bilo gubljenje vremena govriti o tome da u njega ide whey+creat+glm+bcaa+secer

Citat
A kako sad da izbacim bcaa i glutamin pre treninga? Ako necu da ih izbacim kad da uzmem Preload a kad njih koji vremenski razmak da napravim izmedju njih dvoje(preload-jedno,BCAA+glut-drugo) u odnosu na trening

a ti vec ako mozes da uzimas glm i bcaa pre i posle treninga..to je odlicno..i onda ubaci i glm i bcaa u PRELOAD i oprasi..
ne vidim potrebu...ali ako mislis da trebas onda je to jedini ancin
« Poslednja izmena: Februar 12, 2009, 03:41:34 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #52 poslato: Februar 28, 2009, 02:11:12 posle podne »
Pedjo, kad ce biti ovoga za siru javnost (ili bar za nas u Cp6iji)?:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #53 poslato: Mart 01, 2009, 01:26:45 posle podne »
Pedjo, kad ce biti ovoga za siru javnost (ili bar za nas u Cp6iji)?:)

pa ima u prodaji vec sigruno 15 dana..
odista prve kolicine su mi planule odmah...ali sam se zbog toga sada naoruzao do zuba sa PRELOAD-m...

pa zato.....NVALITE DDECO

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #54 poslato: Mart 01, 2009, 08:57:32 posle podne »
 Posto je proslo sada malo vise vremena,kakvi su utisci Pedja posle mesec dana koriscenja koliko od prilike ti uzimas ovaj proizvod ?

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #55 poslato: Mart 01, 2009, 09:10:06 posle podne »
Posto je proslo sada malo vise vremena,kakvi su utisci Pedja posle mesec dana koriscenja koliko od prilike ti uzimas ovaj proizvod ?
sve je ispisano... prelistaj ...

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #56 poslato: Mart 01, 2009, 09:23:15 posle podne »
 Na ovoj temi?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #57 poslato: Mart 02, 2009, 10:33:26 pre podne »
Posto je proslo sada malo vise vremena,kakvi su utisci Pedja posle mesec dana koriscenja koliko od prilike ti uzimas ovaj proizvod ?

meni su utisci vise nego FENOMELNALNI..
ali nisam ja ovde bitan..bitni su oni koji su ga probali i KOJI SU ODUSEVLJENI !!!!!!!!

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #58 poslato: Mart 02, 2009, 11:24:16 pre podne »
 Mora da se steka jos kesa izgleda :)

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #59 poslato: Mart 20, 2009, 05:38:41 posle podne »
 Pedja jedno pitanje,jel moze da se pije Preload na primer pre neke fizicke aktivnosti kao sto je na primer basket,fudbal...