Mart 29, 2024, 10:16:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!  (Pročitano 133961 puta)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #15 poslato: Novembar 06, 2008, 10:58:39 pre podne »
Drago mi je da sam malim delom doprineo svemu ovom ....... Srecno buraz   :-*
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže kwon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 348
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #16 poslato: Novembar 06, 2008, 11:04:20 posle podne »
ne mora se niko kladiti
u fazi sam da se radi cela prica,tj da na nase trziste izadje kompletan paket..PRE..DURING and AFTER formula.
znaci..nece vise trbai mixova,muckanja itd..samo se uzme shaker,merica i gotvo posao
ali zbog toga sto sam trenutno low carb and dangerous tj pripreme za takmicenje,projekat malo stagnira jer ne zlim nista da prepustim slucaju ili ne daj boze da se potkrade neka greska,a posle takmicenja cu imati jedan duzi odmr gde cu moci na miru se to da radim da bi PAKET ugledao svetslost dana u sto kracem roku
i sto je najvaznije...cena MORA da bude prilagodjena nasim uslovima jer je to moj uslov,a sva pakovanja ce biti dozirana za mesecnu upotrebu kao i recimo ovaj....

svaka cast za ovo ...puno srece i uspeha u ostvarivanju ovog i drugih planova

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #17 poslato: Februar 09, 2009, 04:08:54 posle podne »
 Da li Preload treba uzimati samo pre treninga ili treba i u danima pauze kao na primer sto preporucuju za horse power i slicne proizvode.Idealno bi bilo da ga uzmes samo pre treninga zavrsis posao i cekas sledeci,i naravno dobijes iste rezultate i sledeci put.I jos samo da li treba praviti neku vrstu pauze ako na pr. uzimam 3 meseca pa napravim 3 nedelje ili mesec dana puze, kao sto se preporucuje za NO preparate?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #18 poslato: Februar 09, 2009, 04:14:38 posle podne »
za pauzma nema nikakve potrebe u to mozes biti siguran...
a sto se tice uzimanja..najalkase je reci da ga treba uzmati stalno u uvek da bi se sto pre potrosilo i islo da se kupi novi.
dakle odgovr je NE..
PRELOAD se uzma samo 20 minuta pred trening...

a licno sam uveren da i kada bi ga neko uzeo u dane kada ne trenira da ne bi se bas osecao ugodno...
jer 20 min po uzimanju PRELOADA svi koji su ga uzeli su jedva doceklai da dodju u gym i krenu sa radom

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #19 poslato: Februar 09, 2009, 04:26:14 posle podne »
moram da probam ovaj nitro ;D :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #20 poslato: Februar 09, 2009, 04:31:36 posle podne »

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #21 poslato: Februar 09, 2009, 05:03:56 posle podne »
Koja mu je trenutna cena i da li ga ima uopste?

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #22 poslato: Februar 09, 2009, 05:54:50 posle podne »
Samo jedno. -OVO RADI KO LUDO!!!!
Uzeo sam ga več  3puta pre treninga prošle sedmice... .i posle 15-20min you can fell it!!! Lud doživljaj.....počinje da te svrbi sve....prvo  prsti u rukiu pa noge,,...iz minute i minute sve je jače....pa uši,pa nos.....jbt pa faca...pa butevi, guz pa (izvinte dame ovom izrazu)muda....ko da imam mrave po celom telu....pa se češeš ko lud uši očeš da si  izčupaš... .drugi su me gledali ko da sam na drogama...JBT     -ODMA SAM SE ZALJUBIO(ljubav na prvi pogled) ::) ;D
Žile otvorene,jbt nisam niznao da imam tolike žile.. .oču da iskače van!!
STVARNO LUD OSEČAJ!!!
A da nepričam o treninzima,mišiši oču da puknu-koža ti je tesna(neverovatan pump),.... pucaš od energije,radiš ko da ti je poslednji trening u životu.....i neželiš nikad da se završi!!!
Radiš do otkaza mišiča, i vidi mislio si da je več bio odkaz...al posle 20sek opet energija i tera te da radiš...and here we go again-opet do odkaza, and again and....
.. .posle treninga jedva sam došo kuči!!
Još danas imam uspomene(muskelfibere) na svaki trening posebno... .  8)
LUDO!!! -neznaš dok neprobaš....a onda značete šta pričam!!!
 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #23 poslato: Februar 09, 2009, 06:06:43 posle podne »
Koja mu je trenutna cena i da li ga ima uopste?

naravno da ima...36 eu

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #24 poslato: Februar 09, 2009, 06:08:49 posle podne »
Peđa odlično si ovo odradio... .ovo me tera da radim i radim... .-oču da puknem jbt    ;)  ;D
...probo sam puno expandera različitih priznatih firmi, sa neznam kakvim super formulama, ali ovo je simple i čak radi bolje!!
Ja mu dodam još 200mg Caffeina i 1000mg vit.C i onda.....  8) 8)   ...igra rokenrol cela Yugoslavia,....
Stvarno Peđa čestitam!!

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #25 poslato: Februar 09, 2009, 06:11:54 posle podne »
Svi umetniki stave svoj pečat na svoja umetnička dela... .    ;D ;D

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #26 poslato: Februar 09, 2009, 06:34:07 posle podne »
Samo jedno. -OVO RADI KO LUDO!!!!
Uzeo sam ga več  3puta pre treninga prošle sedmice... .i posle 15-20min you can fell it!!! Lud doživljaj.....počinje da te svrbi sve....prvo  prsti u rukiu pa noge,,...iz minute i minute sve je jače....pa uši,pa nos.....jbt pa faca...pa butevi, guz pa (izvinte dame ovom izrazu)muda....ko da imam mrave po celom telu....pa se češeš ko lud uši očeš da si  izčupaš... .drugi su me gledali ko da sam na drogama...JBT     -ODMA SAM SE ZALJUBIO(ljubav na prvi pogled) ::) ;D
Žile otvorene,jbt nisam niznao da imam tolike žile.. .oču da iskače van!!
STVARNO LUD OSEČAJ!!!
A da nepričam o treninzima,mišiši oču da puknu-koža ti je tesna(neverovatan pump),.... pucaš od energije,radiš ko da ti je poslednji trening u životu.....i neželiš nikad da se završi!!!
Radiš do otkaza mišiča, i vidi mislio si da je več bio odkaz...al posle 20sek opet energija i tera te da radiš...and here we go again-opet do odkaza, and again and....
.. .posle treninga jedva sam došo kuči!!
Još danas imam uspomene(muskelfibere) na svaki trening posebno... .  8)
LUDO!!! -neznaš dok neprobaš....a onda značete šta pričam!!!
 

Ne sumnjam da to radi cim ga je pedja sastavljao i vrlo brzo nameravam i da ga probam...ali mislim da si malo preterao....a inace to sto si dodao kofeina...objasnjava dobar deo tvog posta ;)
No time...

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #27 poslato: Februar 09, 2009, 06:44:37 posle podne »
Samo jedno. -OVO RADI KO LUDO!!!!
Uzeo sam ga več  3puta pre treninga prošle sedmice... .i posle 15-20min you can fell it!!! Lud doživljaj.....počinje da te svrbi sve....prvo  prsti u rukiu pa noge,,...iz minute i minute sve je jače....pa uši,pa nos.....jbt pa faca...pa butevi, guz pa (izvinte dame ovom izrazu)muda....ko da imam mrave po celom telu....pa se češeš ko lud uši očeš da si  izčupaš... .drugi su me gledali ko da sam na drogama...JBT     -ODMA SAM SE ZALJUBIO(ljubav na prvi pogled) ::) ;D
Žile otvorene,jbt nisam niznao da imam tolike žile.. .oču da iskače van!!
STVARNO LUD OSEČAJ!!!
A da nepričam o treninzima,mišiši oču da puknu-koža ti je tesna(neverovatan pump),.... pucaš od energije,radiš ko da ti je poslednji trening u životu.....i neželiš nikad da se završi!!!
Radiš do otkaza mišiča, i vidi mislio si da je več bio odkaz...al posle 20sek opet energija i tera te da radiš...and here we go again-opet do odkaza, and again and....
.. .posle treninga jedva sam došo kuči!!
Još danas imam uspomene(muskelfibere) na svaki trening posebno... .  8)
LUDO!!! -neznaš dok neprobaš....a onda značete šta pričam!!!
 

Ne sumnjam da to radi cim ga je pedja sastavljao i vrlo brzo nameravam i da ga probam...ali mislim da si malo preterao....a inace to sto si dodao kofeina...objasnjava dobar deo tvog posta ;)
Rođače verujmi!
1.trening išo sam samo sa njim, i bilo je ko što sam napiso!
Druga dva treninga sam odradio još sa caffeinom i vit.C, jer sam naviko na Expanderje koji več imaju dodanog cafeina...
...jer sam naviko na caffein i dodajem ga malo za stimulans efekat!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #28 poslato: Februar 09, 2009, 06:46:03 posle podne »
nije preterao,takav je osecaj od svakog NO prvih nekoliko puta...mada ovo je zazvuchalo kao bolji pump od aas ;D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #29 poslato: Februar 09, 2009, 06:58:13 posle podne »
Evo expanderji iz moje kolekcije(moj arzenal)   8)