Mart 29, 2024, 03:13:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!  (Pročitano 133963 puta)

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #30 poslato: Februar 09, 2009, 07:09:58 posle podne »
nije preterao,takav je osecaj od svakog NO prvih nekoliko puta...mada ovo je zazvuchalo kao bolji pump od aas ;D
Sa AAs nemože da se uporedi..... .al je zato ODLIČAN supliment, sa kojim možeš da napraviš mnogo više nego inače!!!  believe me

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #31 poslato: Februar 09, 2009, 07:13:09 posle podne »
naravno,al ima stosta uzeti pre toga da bi NO bio efikasan i da bi bilo poente imati takvu pojacanu ugradnju materije
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #32 poslato: Februar 09, 2009, 08:20:41 posle podne »
nije preterao,takav je osecaj od svakog NO prvih nekoliko puta...mada ovo je zazvuchalo kao bolji pump od aas ;D

burazere..ja ga uzmam vec 12 dana i SVE I JEDAN PUT MI JE URADIO ISTO....u to mozes da bude siguran....
e sada...ja ga nastavljam i dalje..jer cu da ga testiram na sebi...i jos jedno veruj...da je tolika klicina energije da to nemozes da verujes

and strucnjak mat..ja ga uzimam bez coffeina tako da molim te bez ovakvih kometara tipa da ako neko uzima coffein objasnjva veliki deo posta...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #33 poslato: Februar 09, 2009, 11:36:06 posle podne »
nije preterao,takav je osecaj od svakog NO prvih nekoliko puta...mada ovo je zazvuchalo kao bolji pump od aas ;D

burazere..ja ga uzmam vec 12 dana i SVE I JEDAN PUT MI JE URADIO ISTO....u to mozes da bude siguran....
e sada...ja ga nastavljam i dalje..jer cu da ga testiram na sebi...i jos jedno veruj...da je tolika klicina energije da to nemozes da verujes

and strucnjak mat..ja ga uzimam bez coffeina tako da molim te bez ovakvih kometara tipa da ako neko uzima coffein objasnjva veliki deo posta...

ma u smislu uvek te najbolje nesto radi kada ga prvi put uzmes sve je tako,kreatin,aas,NO...naravno d ane mislim da prestane da deluje niti da ga uopste posle ne osecas,nego da je onaj prvi bas put neupordiv :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #34 poslato: Februar 09, 2009, 11:59:49 posle podne »
nije preterao,takav je osecaj od svakog NO prvih nekoliko puta...mada ovo je zazvuchalo kao bolji pump od aas ;D

burazere..ja ga uzmam vec 12 dana i SVE I JEDAN PUT MI JE URADIO ISTO....u to mozes da bude siguran....
e sada...ja ga nastavljam i dalje..jer cu da ga testiram na sebi...i jos jedno veruj...da je tolika klicina energije da to nemozes da verujes

and strucnjak mat..ja ga uzimam bez coffeina tako da molim te bez ovakvih kometara tipa da ako neko uzima coffein objasnjva veliki deo posta...

ma u smislu uvek te najbolje nesto radi kada ga prvi put uzmes sve je tako,kreatin,aas,NO...naravno d ane mislim da prestane da deluje niti da ga uopste posle ne osecas,nego da je onaj prvi bas put neupordiv :)
Druže misliš da mi je ovo prvi put da sam uzimo NO???!
-još jednom dobro pogledaj moju fotku koju sam stavijo gore, mislim da objasnjava sve!

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #35 poslato: Februar 10, 2009, 12:18:02 pre podne »
a ti nama jos uvek nisi rekao koliko merica uzimas... :)

a kao drugo ti si odavno pricao koliko je kofein dobar za pre treninga ,sto i jeste,izuzetno jak stimulans..

dalje Ja nisam rekao DA NERADI ...nego sam Upravo kao sto je FIlip rekao odgovorio na to da je decko proizvod opisao kao da koristi AAS a ne NO Reaktor ...Ja opet kazem NE SUMNJAM da preparat radi cak sta vise siguran sam da radi vrlo dobro jer si ga ti sastavljao i isti cu da uzmem i koristim licno,ali ne treba preterivati...
Stvarno pokusaj da procitas nesto do kraja pre nego sto napadnes odma ...
Izvini kolega,jesil ga možda ti probo????!
Jesam ga ja! .. .pa kad probaš javi nam svoje iskustvo
.... .možda je onaj moj post zvučio preterano  od naudušljenja nad njime .. .
Napiso sam svoje individualno iskustvo sa ovim suplimentom... . probo sam jih još i još, mislim da nema potrebe da stavljam još slika!??
Jbg momci hteo sam da pohvalim Pedju,da je pionir na balkanu da ima to mogučnost da sastavi formu nutrienta, koje ču da izadje u serijsku proizvodnju a vi me ovako zajeb....

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #36 poslato: Februar 10, 2009, 12:26:38 pre podne »
nije preterao,takav je osecaj od svakog NO prvih nekoliko puta...mada ovo je zazvuchalo kao bolji pump od aas ;D

burazere..ja ga uzmam vec 12 dana i SVE I JEDAN PUT MI JE URADIO ISTO....u to mozes da bude siguran....
e sada...ja ga nastavljam i dalje..jer cu da ga testiram na sebi...i jos jedno veruj...da je tolika klicina energije da to nemozes da verujes

and strucnjak mat..ja ga uzimam bez coffeina tako da molim te bez ovakvih kometara tipa da ako neko uzima coffein objasnjva veliki deo posta...

ma u smislu uvek te najbolje nesto radi kada ga prvi put uzmes sve je tako,kreatin,aas,NO...naravno d ane mislim da prestane da deluje niti da ga uopste posle ne osecas,nego da je onaj prvi bas put neupordiv :)
Druže misliš da mi je ovo prvi put da sam uzimo NO???!
-još jednom dobro pogledaj moju fotku koju sam stavijo gore, mislim da objasnjava sve!

nisi pre probao ovaj,to je dvoljno,imas ljude koji ne osete lupam Xplode a Nanovapor ih razvali,ili shock ih razvali a ne osete neki treci...svatas...

mislim bzvz pricam kad ko zna dal cu ikad probati posto ne pijem NO inache...sto sam ja teo reci je da ne verujem da je revolucionarniji previse od drugih,niti da je losiji...whey je whey,kreatin je kreatin,nitrous oxid je nitrous oxid....da je povoljniji sigurno jetse i treba probati ko voli naravno,a em je Pedja sastavljao neke druge stvarcice u njemu koje nisu samo cist NO ngo gradivna materija
« Poslednja izmena: Februar 10, 2009, 12:31:02 pre podne Filip Jovanovic »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže testosteron rules

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #37 poslato: Februar 10, 2009, 12:38:26 pre podne »
Samo da se nadovezem oko kofeina. Nemojte preterivati s kofeinom oko treninga, jer dosta narusava insulinsku osetljivost misicnih celija. A oko i nakon treninga vam je IS jako, jako potreban. Ono, kofein bas kad se mora.

Druga je stvar lagani kardio. Onda da, ali pre treninga s tegovima nije bas preporucljivo. Isto tako, ne valja uzimati kofein sa UH, jer kao sto rekoh smanjuje IS misica.

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #38 poslato: Februar 10, 2009, 01:04:56 pre podne »
Večina momaka dođe do one tačke u životu,kad želi promene u treninzima, kad traži napredak .... .i žalostno je to što se tu večina momaka 1.put sretne sa AAs....stvarno žalostno!!
Suplimenti ko što je THE X3M Preload pravljeni su baš zato,kad su tvoji treningi i ishrana na max. i nema više napretka, da napraviš LEVEL UP sa njim, sa suplimentima na prirodan način ane sa AAs.. .
« Poslednja izmena: Februar 10, 2009, 01:07:39 pre podne TITANIUS LJ »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #39 poslato: Februar 10, 2009, 01:15:45 pre podne »
pa i ja se slazem da neko ko se rekreativno bavi BB ne treba da pomislja na aas,nisam ja pljuvao NO reaktore,nego govorim da svaki suplement ima svoje mesto i prioritet...glupo je da neko ko nezna ni sta je whey uzme NO prvo samo to....kao nadgradnja na vec sredjenu hranu,trening,supse dodje odlicno i pump jeste super,al dzaba pump ako nemas sta da ubacis u napumpane misice...

no ovde krece rasprava o supsima i NO svima a ne o x3m preloadu koji je ponavljam MAKAR dobar koliko i drugi,a Pedjine ruke u svemu tome su se potrudile da naprave nesto korisnije od drugih iz ugla hranljivih materija,i tu treba da bude akcenat na ovom proizvodu a ne samo kao jos jednom NO koji daje losiji ili bolji pump....
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #40 poslato: Februar 10, 2009, 01:39:30 pre podne »
nisi pre probao ovaj,to je dvoljno,imas ljude koji ne osete lupam Xplode a Nanovapor ih razvali,ili shock ih razvali a ne osete neki treci...svatas...

mislim bzvz pricam kad ko zna dal cu ikad probati posto ne pijem NO inache...sto sam ja teo reci je da ne verujem da je revolucionarniji previse od drugih,niti da je losiji...whey je whey,kreatin je kreatin,nitrous oxid je nitrous oxid....da je povoljniji sigurno jetse i treba probati ko voli naravno,a em je Pedja sastavljao neke druge stvarcice u njemu koje nisu samo cist NO ngo gradivna materija
Tu si upravu nekome radi Xplode,nekome ne, nekome bolje Storm a nekome NaNoVapor ,itd
Ja sam isprobo SVE!!
Ja sam napiso svoja iskustva sa THE X3M Preload, njemu je i posvečena tema, da pišemo svoja iskustva možda neko bude imo slabo iskustvo,pa ga podeli sa nama....
-možda nekome nevalja okus,itd
Nigde nisam napiso da je revolucionarniji od drugih, upravo suprotno da je sasvim SIMPLE formula i po mojoj lpgiki baš zato radi bolje od drugih.... .-kad sam video tablu Supplement Facts mislio sam da neče biti ni do kolena ovom drugim NOjem sa mog arsenala!
večina drugih NOjev ima neke jeb...revolucionarne formule, sastavljene iz 50 stvari, koje ni neznaš da izgovoriš ime,a kamol dal postoji-pa i tome ASTRONOMSKE cene

Evo i slike da vidiš o čemu pričam...
« Poslednja izmena: Februar 10, 2009, 02:10:14 pre podne TITANIUS LJ »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #41 poslato: Februar 10, 2009, 02:14:10 pre podne »
znam brate o tome i govorim,bolji je jer ima dodato EAA umesto nekih bzvz djakonija koje drugi stavljaju a koje nicemu ne sluze
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #42 poslato: Februar 10, 2009, 02:22:04 pre podne »
znam brate o tome i govorim,bolji je jer ima dodato EAA umesto nekih bzvz djakonija koje drugi stavljaju a koje nicemu ne sluze
To lutko!!  ;D  :-*

Spartak

  • Gost
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #43 poslato: Februar 10, 2009, 07:04:12 pre podne »
moracu i ja probat preload :-)
Pedja jesi li u toku kada ce biti izmjenjena formula X3M pumpa?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW: MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD!
« Odgovor #44 poslato: Februar 10, 2009, 08:42:35 pre podne »
moracu i ja probat preload :-)
Pedja jesi li u toku kada ce biti izmjenjena formula X3M pumpa?

formula je gotovoa i sada je u blegiji na obradi...znaci...USKORO....a biti ce jos veca bombonica od preloada..