April 19, 2024, 06:05:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008  (Pročitano 24368 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #60 poslato: Novembar 08, 2008, 05:57:18 pre podne »
ovo je totalna katastrofa pa tu sami arapi,a kao svijetsko prvenstvo,ma di? ovo su arapske igre!!!
jos nesto uz doping kontrole,moze li mi neko pojasniti kako to da samo na europskom i svijetskom prvenstvu postoje doping kontrole,zasto swe to ne ne odnosi i na npc nationals u americi,gotova sva ifbb natjecanja nemaju doping kontroli osim ova dva,nek me neko ispavi ako ima vise,ovo govorim jer sam se i ja trebao takmiciti na juniorskom ali eto sam sam si kriv jer sam uzimao gluposti kojim treba dosta dugo da izadju van,i na kraju krajeva u principu se ni nemoze na takmicenjima takvima pokazati naj forma bas iz ovog razloga kojeg sam naveo
moze neko pomoc?

forma se moze napraviti mozda i blja ali ne verujem da ti imas para za to..ne ti..nego bilo kod od nas ovde da to izgura...
ali ni to nije bitno..vec je bitna poltika u sportu.
ja znam pozudnao coveka koji je bio 2nd na evropsom da je u toku celih priprema uzimao nandorlon....toliko o tome

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #61 poslato: Novembar 08, 2008, 10:00:28 pre podne »

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #62 poslato: Novembar 08, 2008, 08:21:18 posle podne »
ovo je totalna katastrofa pa tu sami arapi,a kao svijetsko prvenstvo,ma di? ovo su arapske igre!!!
jos nesto uz doping kontrole,moze li mi neko pojasniti kako to da samo na europskom i svijetskom prvenstvu postoje doping kontrole,zasto swe to ne ne odnosi i na npc nationals u americi,gotova sva ifbb natjecanja nemaju doping kontroli osim ova dva,nek me neko ispavi ako ima vise,ovo govorim jer sam se i ja trebao takmiciti na juniorskom ali eto sam sam si kriv jer sam uzimao gluposti kojim treba dosta dugo da izadju van,i na kraju krajeva u principu se ni nemoze na takmicenjima takvima pokazati naj forma bas iz ovog razloga kojeg sam naveo
moze neko pomoc?

forma se moze napraviti mozda i blja ali ne verujem da ti imas para za to..ne ti..nego bilo kod od nas ovde da to izgura...
ali ni to nije bitno..vec je bitna poltika u sportu.
ja znam pozudnao coveka koji je bio 2nd na evropsom da je u toku celih priprema uzimao nandorlon....toliko o tome

da cuo sam takve stvari i to ne samo u bb nego i u ostalim sportovima,korupcija je doslovno usla u sve pore drustva ako me razumijes

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #63 poslato: Novembar 09, 2008, 07:41:01 pre podne »
Pedja ima i vise nego pravo to je jedan dio istine naravno mislim na novac ostalo su politicki razlozi...kada samo pogledas posljednjih desetak godina gdje su se odrzavala Evropska i Svjetska prvenstva vidjeti ces da se neke stvari ciklicno ponavljaju ili su epilozi na poslijetku isti npr Moskva Rusi uzmu sve a ne testiraju se (godina kad je Fedorov trijumfirao). Problem nije samo bb, suradjivao sam na pripremama puno sportasa iz raznih sportova koji su skupljali medalje po prvenstvima, biciklisti, nogometasi itd...ti su sportovi pod lupom sponzora, televizije odredjenih interesnih grupacija ili su pak vise od sporta kao nogomet...tu se pravila odredjuju po potrebi ili argumentima...Nikola poprilicno dugo sam u ovim vodama i znam puno ljudi te kako stvari stoje iznutra, jos si mlad pa mozda polako hvatas nase strukture koje te "instruiraju" ali dugorocnije ces doci na moje jer imas u glavi...nebi zelio da zalutas ili nedaj boze da se opeces...pozz

Van mreže DIKOBRAZ

  • Član
  • *
  • Poruke: 28

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #65 poslato: Novembar 16, 2008, 11:03:33 posle podne »
Vacum poza  8)

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #66 poslato: Novembar 19, 2008, 12:41:52 posle podne »
U fenomenalnom hotelu, ekipa proverava novosti na intenetu :)

Van mreže bosko97

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 310
  • Pauljicic
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #67 poslato: Novembar 19, 2008, 01:11:11 posle podne »
Ajooj,kakv tim??!!

Van mreže Stefan Jakovski

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #68 poslato: Novembar 28, 2008, 05:25:30 posle podne »
Zeleo bih da javno zahvalim mom kolegi i dragom prijateljom, Gjoroskom Bobanu na njegovoj srdacnoj pomoki u mom pripremanju i putu za IFBB Svetsko Prvenstvo 2008 u Bahrainu , Manami. Boban je na njegovoj inicijativi pomagao i pratio moje celokupno pripremanje zadnjih 17 nedelja. On je izvrstan strucnjak na polju bodibildinga, i je uvek spreman da pomogne pravim sportistima, mada na kraju retko kad dobije i te kako zasluzenu zahvalu (ne mislim na novcanoj zahvali, zato sto on ne naplakuje svoje savete, iako sam cuo razne izmisljotine). Ja sam od Gjoroskog Bobana trazio samo da me jedno odnese na Svetsko, i obekao sam mu da ku ga odneti na Olimpiji kad se ja budem tamo takmicio. Eto Boban je ispunio svoje obekanje, sad je na mene da ispunim svoje...

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #69 poslato: Decembar 05, 2008, 10:31:46 pre podne »
Posto je Stefan vec otisao, tamo gde je oduvek zeleo, ja mu od srca cestitam i zelim da se sto pre snadje i da mu sve krene na bolje. Pa da se sretnemo kod njega kuci na vino, na sledece Svetsko, Dubai, UAE.

Van mreže DIKOBRAZ

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #70 poslato: Januar 30, 2009, 07:01:27 posle podne »
REZULTATI DOPING KONTROLE:

kategória do 65 kg
Somsri Turinthaisong (Thajsko) ... diskvalifikovaný z 3. miesta
Eduard Jimenez (Mexiko) ... diskvalifikovaný z 5. miesta
kategória do 75 kg
Shameen Adams (Juhoafrická republika) ... diskvalifikovaný z 3. miesta
kategória do 85 kg
Mohamed Oyyob (Maroko) ... diskvalifikovaný z 2. miesta
kategória do 90 kg
Oleksandr Slobodanjuk (Ukrajina) ... diskvalifikovaný z 5. miesta
kategória do 100 kg
Moustafa Nasim Elaasr ... diskvalifikovaný z 2. miesta
kategória nad 100 kg
Radoslaw Slodkiewicz ... diskvalifikovaný z 3. miesta 

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #71 poslato: Januar 30, 2009, 07:03:20 posle podne »
hahhhahahahhahahahhahhaah

jaoooooooooooooooooooooooo...ne mogu da verujem.....prosto ne mogu da verujem
znaci lock up..

dugo je trebalo misteru da sastavi listu...bogami dugo..jbg...hahahhahahha

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #72 poslato: Januar 30, 2009, 07:26:05 posle podne »
Ponovo Dimitar trece plasirani ...