April 29, 2024, 03:28:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kratki jaki ciklusi za napredne - Teorija Paula Borresona  (Pročitano 17106 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Kratki jaki ciklusi za napredne - Teorija Paula Borresona
« Odgovor #30 poslato: Novembar 14, 2008, 01:05:49 posle podne »
Ovakve cikluse je najbolje argumemntovao L.Rea,i to najbolji primer u knjizi building the perfect beast.


A uskoro ce biti postavljena i na
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,11961.0.html

« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2009, 11:19:49 posle podne The_Bulldog »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Kratki jaki ciklusi za napredne - Teorija Paula Borresona
« Odgovor #31 poslato: Novembar 14, 2008, 02:32:20 posle podne »
EXTRA :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Kratki jaki ciklusi za napredne - Teorija Paula Borresona
« Odgovor #32 poslato: Novembar 14, 2008, 02:46:42 posle podne »
Knjiga je extra!! Ali i teska je za citanje  to vazi za vecunu BB-era...

nije to Bukvar :-)
Ali ako citajte i probajte vredi!!
Pozdrav do L.Rea   i  T. Freeman
Kralj ist Back

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Kratki jaki ciklusi za napredne - Teorija Paula Borresona
« Odgovor #33 poslato: Novembar 14, 2008, 03:55:38 posle podne »

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Kratki ciklusi za pocetike sa AAS
« Odgovor #34 poslato: Januar 24, 2011, 02:05:03 posle podne »
Konkretno za nekoga ko ima jedan ciklus iza sebe 2 ciklusa iza sebe, prvi solo test depo 500mg 10 ned, drugi test 500mg 10 ned dbol 30mg 4 ned. Osoba bi radila priming 4-6 nedelja... E sad me zanima sta mislite i da li iko ima iskustva o ciklusima tipa 30-40 dana max, znaci sve fast acting estri, i orali... Ciklus koji imam na umu je prop 100mg ED i dbol 40mg ED 30 dana. Zasto ovako kratak ciklus? Prvenstveno zbog HPTA, i neki kazu da su mnogo efikasni. Pitanje je cisto hipoteticko, sta mislite o tome, i kakve bi ste supstance izabrali, i da li uopste raditi 30 dana...
Pored propa, koji jos fast acting injekcioni ukljuciti? Nandrolon ne zbog supresije, za tren je mozda prerano... Genralno zelim da cujem misljenja, i da malo ozivimo ovaj podforum  :P
« Poslednja izmena: Januar 24, 2011, 02:09:41 posle podne Stevcho »
No curling in the squat rack!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Kratki jaki ciklusi za napredne - Teorija Paula Borresona
« Odgovor #35 poslato: Januar 24, 2011, 05:34:29 posle podne »
Meni je zanimljiva ta prica sa kratkim ciklusima...Ova tvoja varijanta se namece kao odlicno resenje za 30 dana ciklusa,ja bih eventualno digao d-bol na 40mg,ali sve zavisi od coveka

A sto se tice ubacivanja jo nekog inj,tren acetat bi mogaop da dodje u obzir...Da li odmah ili u nekoj sledecoj,to treba da se vidi...
« Poslednja izmena: Januar 24, 2011, 05:37:47 posle podne sasacg »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kratki jaki ciklusi za napredne - Teorija Paula Borresona
« Odgovor #36 poslato: Januar 27, 2011, 01:01:26 posle podne »
Da imam 2 ciklusa sa 500mg enanthata iza sebe nebih ni razmisljao o ciklusima ovog tipa, ima dovoljno prostora za standardne protokole, prilicno bezbolne i jednostavne a pri tom efikasne.

Da hocu da udarim jedan ili vise blitz-krieg-ova, to bi izgledalo mnogo jace i ozbiljnije od ovog prijedloga - od Priminga 8-10 weeksa ispracenog sa hGh, koji bih pojacao tokom samog ciklusa (upravo kako je u textu navedeno), plus dodao ono sto sam kroz svoje iskustvo vidio da mi daje najbolje rezultate - Test P, TNE, Tren A, NPP, Anadrol... eventualno Slin before/after work... I tako dalje i tome slicno.  ;)

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Kratki jaki ciklusi za napredne - Teorija Paula Borresona
« Odgovor #37 poslato: Januar 27, 2011, 03:27:30 posle podne »
a recimo testp  triput nedeljno po 200mg,TrenA po 100mg isto triput ned,Anadrol 100mg ed   i sve to tokom 6 nedelja,znaci ispada 600mg prop i 300tren

A insulin mozda bolje cuvati za psot cycle tj za bridge taman 6 nedelja od 8 nedelja pauze?Ovako bih nesto probao tamo na leto,sta mislite o dozama?(buduci da svi pricaju da doze u brzim cikl treba da budu malo jace)

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Milovan Puric

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Kratki jaki ciklusi za napredne - Teorija Paula Borresona
« Odgovor #38 poslato: Mart 03, 2011, 05:11:25 posle podne »
Ovu teroriju sam cuo uskoro cu videti i iz prve ruke kako se desava i sta se dogadja , drug upravo planira 3 nedelje on 5 nedelje off..
Ima puno logike , jer kortizol nije uspeo da se digne toliko visoko da bi posle " pojeo " misice , jedino cega se ja cimam i pitam se , ne bi li tim mega dozama ja zacepio receptore vec nakon par ubadanja .. :/  ?

Inace kako navode za ovakve cikluse napredak je konstantan , snaga je uvek u porastu , a misicna masa se polako podize i zadrzava se skoro sve dobijeno ... Ima neke potpore , samo me receptori zanimaju kako ce da reaguju od tog soka...