April 26, 2024, 01:54:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: NIJE MI JASNO  (Pročitano 12085 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
NIJE MI JASNO
« poslato: Decembar 21, 2005, 09:45:41 posle podne »
nikako mi nije jasno da i dalje momci sa ovog pdorucija da ne kazem odakle jer cu odmah da budem okaraketerisan kao nacionalsita i dalje tragaju za odgovrima pa ih tako ja srecem svaki dan po ko zna gde i kojim mestima na netu...

vojo moras nesto da ucinis po ovom pitanju..

morati ces da optimizujes forum da se pojavljuje nekome cak i pri samoj pomisli na body building...

stvar je krenula na dobro...za sada smo skupili odlicnu ekipi,stvari se razvijaju i bolje nego sto je planirano,ali mi nikako nije jasno ovo.....

vojo...angazuje se brale 8O

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #1 poslato: Decembar 21, 2005, 09:57:26 posle podne »
vojo,prebaci ljude u nase dvoriste.ja sam postavio na pansportu post za ovaj forum,pretpostavljam da su ljudi primetili
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #2 poslato: Decembar 21, 2005, 10:01:30 posle podne »
Pa ide nabolje, danas 4 nova clana... Mada bi verovatno moglo i znatno bolje...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #3 poslato: Decembar 21, 2005, 10:02:33 posle podne »
ma i ovo je super..veruj...ali mi nije jasno da ljudi ne mogu da nadju ovaj forum...malo mi to stvara konfuziju....sve je drugo perfeto

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #4 poslato: Decembar 21, 2005, 10:04:38 posle podne »
moracu ja da angazujem moje drugove , malo new age bodibildinga, i oni su na netu neznam kako nisu nasli ovaj forum ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #5 poslato: Decembar 21, 2005, 10:05:37 posle podne »
Citat: Markoni
moracu ja da angazujem moje drugove , malo new age bodibildinga, i oni su na netu neznam kako nisu nasli ovaj forum ?
.markoni samo raspali po vestima...pa sta cekas covece do sada,,,, :D  :wink:  :lol:  :wink: ...daj svima neka znaju

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #6 poslato: Decembar 21, 2005, 10:05:40 posle podne »
Treba malo vremena! Ja cu praviti reklamu i probacu da dovedem nekoliko novih clanova :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #7 poslato: Decembar 21, 2005, 10:07:18 posle podne »
Citat: Binais
Treba malo vremena! Ja cu praviti reklamu i probacu da dovedem nekoliko novih clanova :)
...hej..pa bravo stari...to bi bila velika cast za sve nas ovde....

nadam se da se svi slazu

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #8 poslato: Decembar 21, 2005, 10:08:08 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Markoni
moracu ja da angazujem moje drugove , malo new age bodibildinga, i oni su na netu neznam kako nisu nasli ovaj forum ?
.markoni samo raspali po vestima...pa sta cekas covece do sada,,,, :D  :wink:  :lol:  :wink: ...daj svima neka znaju


ma otisli u drugu teretanu pa nikako da se sretnemo ,a nemogu da im nadjem meil, sada cu da ih potrazim.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #9 poslato: Decembar 21, 2005, 10:14:37 posle podne »
Citat: Markoni
Citat: pedjos
Citat: Markoni
moracu ja da angazujem moje drugove , malo new age bodibildinga, i oni su na netu neznam kako nisu nasli ovaj forum ?
.markoni samo raspali po vestima...pa sta cekas covece do sada,,,, :D  :wink:  :lol:  :wink: ...daj svima neka znaju


ma otisli u drugu teretanu pa nikako da se sretnemo ,a nemogu da im nadjem meil, sada cu da ih potrazim.
.B R A V O

Vojislav

  • Gost
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #10 poslato: Decembar 21, 2005, 10:14:46 posle podne »
Pa pogledajte kakvu sam reklamu postavio na sajtove www.teretana.org i www.zurke.org i recite zar nije dovoljno upadljivo?
Inace, sad sam krenuo i ja u malo prljavu igru, tj. registrovao sam se na gomilu nekih sranja od top-lista, pa mozete da vidite banere na svakoj stranici ovog sajta, u samom dnu, da Vas ne bi nervirali, pa kliknite ponekad na te banere kada ste dokoni i povecace se rangiranje ovog sajta na tim top-listama, pa ce nas ljudi pronalaziti i preko njih. Jedini je problem sto se ja svaki dan zaludjujem kliktanjem na te sranje top-liste, da bih izreklamirao ovaj forum, a neke od njih vise i ne prihvataju moj glas, jer imaju u memoriji sve IP brojeve preko kojih sam pristupao, pa me odbijaju  :D
Ajde sad svi lepo spustite se na dno ove stranice i kliknite na svaki baner pocevsi od "Virtualno.com - Top Liste" pa nadalje, a ja cu dodati jos bar toliko top lista, da bi ljudi mogli da cuju za nas 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #11 poslato: Decembar 21, 2005, 10:17:58 posle podne »
Citat: Vojislav
Pa pogledajte kakvu sam reklamu postavio na sajtove www.teretana.org i www.zurke.org i recite zar nije dovoljno upadljivo?
Inace, sad sam krenuo i ja u malo prljavu igru, tj. registrovao sam se na gomilu nekih sranja od top-lista, pa mozete da vidite banere na svakoj stranici ovog sajta, u samom dnu, da Vas ne bi nervirali, pa kliknite ponekad na te banere kada ste dokoni i povecace se rangiranje ovog sajta na tim top-listama, pa ce nas ljudi pronalaziti i preko njih. Jedini je problem sto se ja svaki dan zaludjujem kliktanjem na te sranje top-liste, da bih izreklamirao ovaj forum, a neke od njih vise i ne prihvataju moj glas, jer imaju u memoriji sve IP brojeve preko kojih sam pristupao, pa me odbijaju  :D
Ajde sad svi lepo spustite se na dno ove stranice i kliknite na svaki baner pocevsi od "Virtualno.com - Top Liste" pa nadalje, a ja cu dodati jos bar toliko top lista, da bi ljudi mogli da cuju za nas 8)
...he malo konfuzije ha :oops:  :oops:  :oops:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #12 poslato: Decembar 21, 2005, 10:37:06 posle podne »
ajde da i mi klikcemo malo :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #13 poslato: Decembar 21, 2005, 10:38:44 posle podne »
Citat: sasacg
ajde da i mi klikcemo malo :D
...ka sokolovi sivi :wink:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: NIJE MI JASNO
« Odgovor #14 poslato: Decembar 21, 2005, 10:43:25 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: sasacg
ajde da i mi klikcemo malo :D
...ka sokolovi sivi :wink:


to munjo nebeska  :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!