April 19, 2024, 06:38:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: BOL :(  (Pročitano 5495 puta)

Van mreže N i X

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
  • There Is No Easy Way !!!
BOL :(
« poslato: Novembar 12, 2008, 03:32:08 posle podne »
IMAM JEDAN VELIKI PROBLEM!!! PORED TRENINGA U TERETANI, RKOH MALO DA UBACIM VIJACU CISTO ONAKO! ALI CIM POCNEM DA PRESKACEM POLAKO SE STVARA BOL U PREDELU CEVANICA! TO MI SE ISTO DESAVA I KADA BRZO HODAM, NEGDE SAM NA FORUMU PROCITAO DA JE ZBOG OBUCE, ALI KORISTIM OBUCU NAMENJENU ZA TRCANJE PA MISLIM DA NIJE ZBOG TOGA! A BOLOVI NISU BEZAZLENI, KADA ZAVRSIM BOL UBIJA :(  PLEASE HELP!
“Where there’s a will there’s a way.”

Spartak

  • Gost
Odg: BOL :(
« Odgovor #1 poslato: Novembar 12, 2008, 04:12:51 posle podne »
to se desavalo meni kad sam duzi vremenski period kao kardio radio trcanje, potkoljenice su me ubijale, kad sam batalio prestalo je.Odmori malo pa ce ti proc

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: BOL :(
« Odgovor #2 poslato: Novembar 12, 2008, 08:12:14 posle podne »
Cuveni problem sa "pokosnicama". To je reakcija na tvrdu podlogu, nista strasno, ali veoma neprijatno. Samo daj nogama malo vremena da se naviknu. Do tada radi kardio na steperu, nordijskom, bicikli ili veslackom ergometru ako zelis. Trcanje i brzo hodanje samo na kratko radi cisto da se noge priviknu.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: BOL :(
« Odgovor #3 poslato: Novembar 13, 2008, 11:22:43 pre podne »
BOL JE SAMO FIZICKI !!! keep pumping .... :D salim se naravno... iskuliraj malo procice...

Van mreže IcebergHill

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
  • ICEBERGHILL
Odg: BOL :(
« Odgovor #4 poslato: Decembar 17, 2008, 02:17:07 posle podne »
Cuveni problem sa "pokosnicama". To je reakcija na tvrdu podlogu, nista strasno, ali veoma neprijatno. Samo daj nogama malo vremena da se naviknu. Do tada radi kardio na steperu, nordijskom, bicikli ili veslackom ergometru ako zelis. Trcanje i brzo hodanje samo na kratko radi cisto da se noge priviknu.

Tak je... Imao sam problem pol godine... Kad sam došao u dvoranu sa plivajućim parketom, u kratkom razdoblju se poboljšalo... Mikrofrakture na kosti...

Van mreže vladmoll

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: BOL :(
« Odgovor #5 poslato: Decembar 30, 2008, 11:56:45 pre podne »
Samo polako i sve ce doci na svoje. To je simptomaticno kod svih ljudi posle dugog perioda neaktivnosti. Moras dati vremena tetivama i ligamentima da se prilagode i ocvrsnu. Verovatno imas i upalu koja  malo sporije prolazi. Samo malo odmori pa onda napred.

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: BOL :(
« Odgovor #6 poslato: Decembar 30, 2008, 11:59:54 pre podne »
ja kada sam poceo raditi sut-masinu problemi tog tipa su mi nestali.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: BOL :(
« Odgovor #7 poslato: Decembar 30, 2008, 02:40:47 posle podne »
to je samo stvar kondicije...

Van mreže vlada111

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: BOL :(
« Odgovor #8 poslato: Januar 31, 2009, 04:15:06 posle podne »
Upala pokosnica!!! Dolazi sa promenom podloge!!! Najbolje resenje je posle treninga utrljavati led , takodje je dobro toplo hladno tusiranje i naravno neki gel po mogucstvu FASTUM GEL.Meni je sve to pomoglo!!!

Van mreže Sakke

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: BOL :(
« Odgovor #9 poslato: Mart 10, 2009, 05:59:07 posle podne »
Ja imam jake bolove u predelu desne podlaktice tj. vise prema saci ali samo u jednoj tacki!Do skoro me je bolelo samo dok radim biceps ali sada cak i kad mirujem.Dok radim biceps npr: Z sipka na pola luka ruka mi zablokira!I kad spustim sipku i treba da razdvojim saku moram polako inace bol me otkida..malo sam usporio sa treningom da dam odmora ruci da se oporavo...Od jednog fitnes trenera sam cuo da je to povreda koja se desava i da je to ver malo istegnuce ligamenata!Ako neko bolje zna sta da radim neka vice :) Ako sam smorio sorry