April 27, 2024, 06:50:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Muskarac po vasem ukusu?  (Pročitano 128284 puta)

Van mreže Van Helsing

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #60 poslato: Jun 22, 2010, 09:56:26 pre podne »
pirat bravo,slazem se..samo sto je tih ljanki sa po grama mozga ipak isuvise..pa se sve to toliko i potencira..

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #61 poslato: Jun 22, 2010, 10:16:21 pre podne »
Samsung NX1000

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #62 poslato: Jun 22, 2010, 10:19:19 pre podne »
Samsung NX1000

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #63 poslato: Jun 22, 2010, 12:10:52 posle podne »
mnogo jaca varijanta muskarca i ono o cemu sam pricao...za sve one koje "ne" gotive metro,koje ustvari nece sebi da priznaju da grese...
koja muskarcina...

Van mreže Dule123

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • BB IS LIFE!!!
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #64 poslato: Jun 22, 2010, 12:18:24 posle podne »
mnogo jaca varijanta muskarca i ono o cemu sam pricao...za sve one koje "ne" gotive metro,koje ustvari nece sebi da priznaju da grese...
Johny Dep nije metro on je jednostavno udaren mokrom carapom , zbog cega je i delom dobar glumac ... sad malo ste vi pomesali loncice sta je metro a sta je neko ko jednostavno vodi racuna o sebi ... ovo prvo je preterivanje , metro muskarci se skroz depiliraju ko zene , mackaju se kremama, stavljaju cak i sminku , puder, neki lakiraju i sredjuju nokte kod pedikira manikira bukvalno se ponasaju kao zene i zalaze u tu neku drugu krajnost... a to sto je neko redovno podsisan i obrijan uredan, to ga ne cini metroseksualcem ...
I naravno ako si mislio da ako oblacis odecu zenskih boja kao sto je roze , nemoj misliti da ce sve zene obrnutom psihologijom da pomisle da si ti macho, muskarcina ili sta vec zajebo si se... ima devojaka koje  pored izgleda imaju i mozak za divno cudo ;) Cak sta vise ja  vise poznajem zena kojima je to odvratno, a ove kojima nije i koje vole taj fazon  su uglavnom ljanke sa po grama mozga...
X2
Svaka cast pirat... Totalno si u pravu

Van mreže BeLaV

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 81
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #65 poslato: Jun 22, 2010, 02:53:33 posle podne »
obzirom da sam devojka, znam jako malo devojaka koje vole muske malje :), to stoji.Dzoni Dep je frajer...svaka devojka voli sredjenog, doteranog, mirisljavog muskarca...ali roze majce su za peskovane!!!Odvratno! mada, istina, ima mnogo devojaka kojima se to svidja...jbg.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #66 poslato: Jun 22, 2010, 03:08:52 posle podne »
ma to se kaze- ukusi su razliciti   ;D

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #67 poslato: Jun 22, 2010, 03:14:30 posle podne »
Citat
roze majce su za peskovane!!!
Eto vam, pa opet nosite roze majice...MUSKARCINE :D
PS. Roze majica je jos bolja ako ima sljokice na sebi :P

Zna se sta je sredjeni muskarac...obrijan, osisan, ispeglan, obucen sto jednostavnije a opet sa stilom (roze majica tu ne spada:D), neki dobar parfem...i ti je to:) + lepo i razvijeno telo :)

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #68 poslato: Jun 22, 2010, 03:16:59 posle podne »
o..ali roze majce su za peskovane!!!
:D :D :D
X2

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #69 poslato: Jun 22, 2010, 03:29:56 posle podne »
ljudi sta vi trazite u ovo temi?
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #70 poslato: Jun 22, 2010, 08:22:28 posle podne »
mnogo jaca varijanta muskarca i ono o cemu sam pricao...za sve one koje "ne" gotive metro,koje ustvari nece sebi da priznaju da grese...
Johny Dep nije metro on je jednostavno udaren mokrom carapom , zbog cega je i delom dobar glumac ... sad malo ste vi pomesali loncice sta je metro a sta je neko ko jednostavno vodi racuna o sebi ... ovo prvo je preterivanje , metro muskarci se skroz depiliraju ko zene , mackaju se kremama, stavljaju cak i sminku , puder, neki lakiraju i sredjuju nokte kod pedikira manikira bukvalno se ponasaju kao zene i zalaze u tu neku drugu krajnost... a to sto je neko redovno podsisan i obrijan uredan, to ga ne cini metroseksualcem ...
I naravno ako si mislio da ako oblacis odecu zenskih boja kao sto je roze , nemoj misliti da ce sve zene obrnutom psihologijom da pomisle da si ti macho, muskarcina ili sta vec zajebo si se... ima devojaka koje  pored izgleda imaju i mozak za divno cudo ;) Cak sta vise ja  vise poznajem zena kojima je to odvratno, a ove kojima nije i koje vole taj fazon  su uglavnom ljanke sa po grama mozga...

moja greska nije metro,samo izuva kako dobro izgleda...zemljace nisi procitao temu,napisao sam da nosim roze jer se dobro osecam u tome,naravno ne nosim svaki dan...uopste nisi u pravu za ovo da su devojke kojima se to svidja seljanke,ali uopste...

mnogo jaca varijanta muskarca i ono o cemu sam pricao...za sve one koje "ne" gotive metro,koje ustvari nece sebi da priznaju da grese...
koja muskarcina...

ne ovaj dlakavi bugarin je muskarcina...

Citat
roze majce su za peskovane!!!
Eto vam, pa opet nosite roze majice...MUSKARCINE :D
PS. Roze majica je jos bolja ako ima sljokice na sebi :P

Zna se sta je sredjeni muskarac...obrijan, osisan, ispeglan, obucen sto jednostavnije a opet sa stilom (roze majica tu ne spada:D), neki dobar parfem...i ti je to:) + lepo i razvijeno telo :)

greska,sljokice bolje stoje na ljubicastoj... ;D ;D ;D
sto jednostavnije,jel to znaci da navucem uniformu koju svi muskarci furaju kako dune neki novi modni vetar,npr suskavac i air max,strasnoooooooooooooo....sta bi rekli kad bi spomenuo ogrlice i narukvice,nemate pojma kako to dobro stoji...

STA JE SMEKERI U FAZONU STE AJ SVI DA MU KAZEMO,SAMO BEZ NERVOZE TO STO SAM UDARIO TAMO GDE VAS NAJVISE BOLI NE ZNACI DA VAM MISLIM NESTO LOSE...NEMOJ DA VAS BOLI STO JE JOS JEDAN SMEKER DOSAO NA FORUM... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #71 poslato: Jun 22, 2010, 08:38:43 posle podne »
Smekeru, nemoj da nas diras, prosucemo ti vino po beloj majici sa sljokicama :D

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #72 poslato: Jun 22, 2010, 08:52:43 posle podne »
ko je spominjao dlakave rabadzije, ali likoovi koji nose roze i briju bulju su fegeti... dzoni dep je smeker kao i svaka poznata licnost( brus vilis celavi matorac, novak djokovic ruzni decko sa mladezima.....), niko ne spominje sto ima 55kg ,verovatjno je i nizak. nego je smeker sto nosi sesir i ima izdepilirane noge!?

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #73 poslato: Jun 22, 2010, 08:58:10 posle podne »
mnogo jaca varijanta muskarca i ono o cemu sam pricao...za sve one koje "ne" gotive metro,koje ustvari nece sebi da priznaju da grese...
Johny Dep nije metro on je jednostavno udaren mokrom carapom , zbog cega je i delom dobar glumac ... sad malo ste vi pomesali loncice sta je metro a sta je neko ko jednostavno vodi racuna o sebi ... ovo prvo je preterivanje , metro muskarci se skroz depiliraju ko zene , mackaju se kremama, stavljaju cak i sminku , puder, neki lakiraju i sredjuju nokte kod pedikira manikira bukvalno se ponasaju kao zene i zalaze u tu neku drugu krajnost... a to sto je neko redovno podsisan i obrijan uredan, to ga ne cini metroseksualcem ...
I naravno ako si mislio da ako oblacis odecu zenskih boja kao sto je roze , nemoj misliti da ce sve zene obrnutom psihologijom da pomisle da si ti macho, muskarcina ili sta vec zajebo si se... ima devojaka koje  pored izgleda imaju i mozak za divno cudo ;) Cak sta vise ja  vise poznajem zena kojima je to odvratno, a ove kojima nije i koje vole taj fazon  su uglavnom ljanke sa po grama mozga...

moja greska nije metro,samo izuva kako dobro izgleda...zemljace nisi procitao temu,napisao sam da nosim roze jer se dobro osecam u tome,naravno ne nosim svaki dan...uopste nisi u pravu za ovo da su devojke kojima se to svidja seljanke,ali uopste...

mnogo jaca varijanta muskarca i ono o cemu sam pricao...za sve one koje "ne" gotive metro,koje ustvari nece sebi da priznaju da grese...
koja muskarcina...

ne ovaj dlakavi bugarin je muskarcina...

Citat
roze majce su za peskovane!!!
Eto vam, pa opet nosite roze majice...MUSKARCINE :D
PS. Roze majica je jos bolja ako ima sljokice na sebi :P

Zna se sta je sredjeni muskarac...obrijan, osisan, ispeglan, obucen sto jednostavnije a opet sa stilom (roze majica tu ne spada:D), neki dobar parfem...i ti je to:) + lepo i razvijeno telo :)

greska,sljokice bolje stoje na ljubicastoj... ;D ;D ;D
sto jednostavnije,jel to znaci da navucem uniformu koju svi muskarci furaju kako dune neki novi modni vetar,npr suskavac i air max,strasnoooooooooooooo....sta bi rekli kad bi spomenuo ogrlice i narukvice,nemate pojma kako to dobro stoji...

STA JE SMEKERI U FAZONU STE AJ SVI DA MU KAZEMO,SAMO BEZ NERVOZE TO STO SAM UDARIO TAMO GDE VAS NAJVISE BOLI NE ZNACI DA VAM MISLIM NESTO LOSE...NEMOJ DA VAS BOLI STO JE JOS JEDAN SMEKER DOSAO NA FORUM... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

brate jel ga ti drkas na dzonija depa? :/  ja npr nosim 1 lancic koji sam dobio od caleta za 18. rodjendan i nesto drveno na kanapcicu sto sam dobio od keve kad sam bio klinac i ponekad narukvicu koju mi je poklonila devojka, ali to nema veze sa modom... ne vidim poentu u tome da imam 100 narukvica i ogrlica i sad ih ja kao uklapam uz razne odevne kombinacije... nekako, nije to za mene
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #74 poslato: Jun 22, 2010, 09:22:52 posle podne »
Smekeru, nemoj da nas diras, prosucemo ti vino po beloj majici sa sljokicama :D

xaxaxa,dobar si,dobar...

ko je spominjao dlakave rabadzije, ali likoovi koji nose roze i briju bulju su fegeti... dzoni dep je smeker kao i svaka poznata licnost( brus vilis celavi matorac, novak djokovic ruzni decko sa mladezima.....), niko ne spominje sto ima 55kg ,verovatjno je i nizak. nego je smeker sto nosi sesir i ima izdepilirane noge!?

ja ne brijem bulju...brus vilis i novak djokovic nisu smekeri,bred pit i dzordz kluni su smekeri...

mnogo jaca varijanta muskarca i ono o cemu sam pricao...za sve one koje "ne" gotive metro,koje ustvari nece sebi da priznaju da grese...
Johny Dep nije metro on je jednostavno udaren mokrom carapom , zbog cega je i delom dobar glumac ... sad malo ste vi pomesali loncice sta je metro a sta je neko ko jednostavno vodi racuna o sebi ... ovo prvo je preterivanje , metro muskarci se skroz depiliraju ko zene , mackaju se kremama, stavljaju cak i sminku , puder, neki lakiraju i sredjuju nokte kod pedikira manikira bukvalno se ponasaju kao zene i zalaze u tu neku drugu krajnost... a to sto je neko redovno podsisan i obrijan uredan, to ga ne cini metroseksualcem ...
I naravno ako si mislio da ako oblacis odecu zenskih boja kao sto je roze , nemoj misliti da ce sve zene obrnutom psihologijom da pomisle da si ti macho, muskarcina ili sta vec zajebo si se... ima devojaka koje  pored izgleda imaju i mozak za divno cudo ;) Cak sta vise ja  vise poznajem zena kojima je to odvratno, a ove kojima nije i koje vole taj fazon  su uglavnom ljanke sa po grama mozga...

moja greska nije metro,samo izuva kako dobro izgleda...zemljace nisi procitao temu,napisao sam da nosim roze jer se dobro osecam u tome,naravno ne nosim svaki dan...uopste nisi u pravu za ovo da su devojke kojima se to svidja seljanke,ali uopste...

mnogo jaca varijanta muskarca i ono o cemu sam pricao...za sve one koje "ne" gotive metro,koje ustvari nece sebi da priznaju da grese...
koja muskarcina...

ne ovaj dlakavi bugarin je muskarcina...

Citat
roze majce su za peskovane!!!
Eto vam, pa opet nosite roze majice...MUSKARCINE :D
PS. Roze majica je jos bolja ako ima sljokice na sebi :P

Zna se sta je sredjeni muskarac...obrijan, osisan, ispeglan, obucen sto jednostavnije a opet sa stilom (roze majica tu ne spada:D), neki dobar parfem...i ti je to:) + lepo i razvijeno telo :)

greska,sljokice bolje stoje na ljubicastoj... ;D ;D ;D
sto jednostavnije,jel to znaci da navucem uniformu koju svi muskarci furaju kako dune neki novi modni vetar,npr suskavac i air max,strasnoooooooooooooo....sta bi rekli kad bi spomenuo ogrlice i narukvice,nemate pojma kako to dobro stoji...

STA JE SMEKERI U FAZONU STE AJ SVI DA MU KAZEMO,SAMO BEZ NERVOZE TO STO SAM UDARIO TAMO GDE VAS NAJVISE BOLI NE ZNACI DA VAM MISLIM NESTO LOSE...NEMOJ DA VAS BOLI STO JE JOS JEDAN SMEKER DOSAO NA FORUM... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

brate jel ga ti drkas na dzonija depa? :/  ja npr nosim 1 lancic koji sam dobio od caleta za 18. rodjendan i nesto drveno na kanapcicu sto sam dobio od keve kad sam bio klinac i ponekad narukvicu koju mi je poklonila devojka, ali to nema veze sa modom... ne vidim poentu u tome da imam 100 narukvica i ogrlica i sad ih ja kao uklapam uz razne odevne kombinacije... nekako, nije to za mene

da,da,samo ponekad ovo,pa nekad i ono,e znamo se jedan si od nas... ;D ;D ;D nije uz tebe,al zato uz mene jeste... ;)
koliko puta treba da kazem da nisam gay,strasno...jel ti drkas=primitivne vulgarnosti...
naturalni je u pravu,napustam temu,postavio sam pitanja devojkama,pa nek one odg ako misle da treba,ako ne nista...


                               www.fitnessclubvladica.com