Mart 29, 2024, 05:00:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Svetozar Milenkovic TOZA  (Pročitano 88908 puta)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #195 poslato: Oktobar 19, 2011, 10:51:46 posle podne »
Pa saznace,videce reklamu,pa ce je gledati na jutjubu jer ce klinke hteti da znaju ko je on a likovi ce hteti da budu kao on,saznace mu ime,proguglace

Da li si ti guglao da saznas ko je ona riba sto je bila na reklami  pre njega ?



Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #196 poslato: Oktobar 19, 2011, 11:08:31 posle podne »
Pa saznace,videce reklamu,pa ce je gledati na jutjubu jer ce klinke hteti da znaju ko je on a likovi ce hteti da budu kao on,saznace mu ime,proguglace

Da li si ti guglao da saznas ko je ona riba sto je bila na reklami  pre njega ?




a zasto bih je guglao molim te?Da li sam neki klinac zeljko ili mozda zelim da izgledam kao ona :O   Mislim,da li ti stvarno izjednacavas neku prosek devojku (bez uvrede ikom) i Tozu ebenog koji je gradjen kao 0,0000001% ljudi????Koliko si takvih devojaka video ove NEDELJE na TV samo a koliko muskarca IOLE PRIBLIZNO gradjenih kao Toza ove GODINE(ne racunam inostranstvo)??? daj o cemu pricamo
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #197 poslato: Oktobar 19, 2011, 11:59:10 posle podne »
Ako je to ona sto dize nogu, devojka nije prosek, vec ozbiljan vezbac, koliko me secanje sluzi o njenom izgledu.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #198 poslato: Oktobar 20, 2011, 01:11:47 pre podne »
Ako je to ona sto dize nogu, devojka nije prosek, vec ozbiljan vezbac, koliko me secanje sluzi o njenom izgledu.


ova tema se pretvara u bezveznu raspravu o glupoj reklami :D ja se izvinjavam mozda nekom kao sto rekoh to ne izgleda prosecno,ja kazem na osnovu onoga sto sam gledao (i gledam) u par teretana u gradu gde su vezbale i vezbaju takmicarke u fitnesu-bodyfitnesu i nekoliko rekreativki koje bi i nama nabile komplekse gleda rezavoja nogu ili stomaka recimo. Ne govorim o proseku tipa bih je-ne bih,nego u okviru sporta. Ne mogu da verujem da niko nije shvatio sta sam zeleo reci onim prvim postom :/ ako ne shvatate nema potrebe da dalje sirimo pricu,zavrsimo pricu o reklami.Ne vidim razliku izmedju ove reklame i bilo koga ko reklamira suplemente a koristi hemiju.Tolko
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #199 poslato: Oktobar 20, 2011, 01:20:57 pre podne »
Znali ili ne ko je, sve jedno lep je osecaj da te vidi pola Srb.. A sto Hans kaze.. slazem se.. u svakom slucaju je + za bb a ne - :)

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #200 poslato: Oktobar 20, 2011, 03:05:22 pre podne »
Ako je ona riba na reklami prosek mislim nemam reci :D
A brate riba je u belom brusu sto mi je sucks :D mogli su se potruditi da bude bolje :)
No da ne kvarimo temu...Bolje Toza da uzima pare na taj nacin nego kao neki drugi :D
Samo napred Tozaman ;)
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #201 poslato: Oktobar 20, 2011, 10:17:29 pre podne »
Pa saznace,videce reklamu,pa ce je gledati na jutjubu jer ce klinke hteti da znaju ko je on a likovi ce hteti da budu kao on,saznace mu ime,proguglace

Da li si ti guglao da saznas ko je ona riba sto je bila na reklami  pre njega ?




a zasto bih je guglao molim te?

isto tako nece niko guglati da sazna ko je on... pa pola srbije nije znalo za ERVINA KATONU, mozda je samo culo njegovo ime, ali kad je usao u VB onda su ga videli, a reklama koja traje 5sek retko moze da donese neko medijsko eksponiranje i da ce vise ljudi znati za nekog u ovom slucaju za TOZU, ja o tome pricam, a druga strana je posao, a to je ono sto je najbitnije

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #202 poslato: Oktobar 22, 2011, 02:04:14 pre podne »
 ;)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže NoLimit

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #203 poslato: Oktobar 25, 2011, 08:47:39 posle podne »
Idemo ulicom drugari i ja, i odjednom moj drug uperi prst ka stalku sa novinama ispred trafike i vikne: "kakva sisa!". A na stalku stoje neke erotske novine sa slikom nage devojke (sa razvijenim grudnim košem :D) a odma pored njih X-fitness i Toza na naslovnici. I sada on krene prema novinama i prilazeci uperuje prstom na devojku što su naravno svi očekuju da bi onda u zadnjem trenutku samo produžio i zaustavio se na Tozinom torzu. :D Za mene je to bilo nešto totalno neočekivano i mislim da to dovoljno govori o Tozinom izgledu i da li će se neko zapitati ko je on kad ga vidi.  ;)



Samo um je granica, a kad ima volje ima i načina.

"No bulking, no cutting, no bullshit. Just training for being a motherfucker."

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #204 poslato: Oktobar 26, 2011, 12:07:28 pre podne »
Idemo ulicom drugari i ja, i odjednom moj drug uperi prst ka stalku sa novinama ispred trafike i vikne: "kakva sisa!". A na stalku stoje neke erotske novine sa slikom nage devojke (sa razvijenim grudnim košem :D) a odma pored njih X-fitness i Toza na naslovnici. I sada on krene prema novinama i prilazeci uperuje prstom na devojku što su naravno svi očekuju da bi onda u zadnjem trenutku samo produžio i zaustavio se na Tozinom torzu. :D Za mene je to bilo nešto totalno neočekivano i mislim da to dovoljno govori o Tozinom izgledu i da li će se neko zapitati ko je on kad ga vidi.  ;)





auuu..... kolko je ovo gay story :)

Van mreže NoLimit

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #205 poslato: Oktobar 26, 2011, 12:17:30 pre podne »
Pa jeste, osim ako ne gledas sa sportske strane :D U svim drugim situacijama takva reakcija bi bila neopravdana ;)
Samo um je granica, a kad ima volje ima i načina.

"No bulking, no cutting, no bullshit. Just training for being a motherfucker."

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #206 poslato: Oktobar 26, 2011, 12:49:41 pre podne »
Alo bre ne kvarite coveku temu...ce vas sve utepamo! :D
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #207 poslato: Oktobar 26, 2011, 10:24:28 pre podne »
Alo bre ne kvarite coveku temu...ce vas sve utepamo! :D
bas :D
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže raki

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #208 poslato: Decembar 04, 2011, 11:14:59 pre podne »
TOZA JE ZAKON !!!!!!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Svetozar Milenkovic TOZA
« Odgovor #209 poslato: Decembar 06, 2011, 01:47:18 posle podne »
Gledam ovu temu, Toza stvarno vrhunski izgleda a vidim i da ga hvalite da je momak na mestu sto je za pohvalu. Ja sam samo hteo da kazem da je isti onaj Troicki teniser na nekim slikama pogotovo na pocetku teme...
Men sana in corpore sano !