April 20, 2024, 07:46:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB PRO  (Pročitano 11798 puta)

Van mreže Gustavo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: IFBB PRO
« Odgovor #15 poslato: Maj 02, 2006, 02:25:26 posle podne »
Citat: sasacg
Citat: H2SO4
znaci dobar bilder a jos bolji barjaktar lol
Perjanik :twisted:


I to onaj najgori  :lol:

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: IFBB PRO
« Odgovor #16 poslato: Maj 02, 2006, 02:29:46 posle podne »
Gustavo mislim da si krivo shvatio Emrovu ulogu oko tog barjaktarisanja i perchijanjsanja.
gledaj to ovkako: tokom mitinga odredjenih stranaka vazda su se nosili barjaci na kola, to znas i sam. a barjaktari su vazda morali goli do pasa da se provuku kroz shiber i zavrse poso bilo da je snijeg, bura, dal se vozi groz grmlje i shiblje.a isto znamo da u zadnje vrijeme barjaci postaju sve veci i veci. naravno nece neki smijsni skelet od 56kg bit barjaktar(mnogima od ovakvih se upravo crni barjak poslije vijorio na kuci) no upravo neka izdrzljiva momchina poput Emra !
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: IFBB PRO
« Odgovor #17 poslato: Maj 02, 2006, 03:43:40 posle podne »
ajde malo nazad na temu , pustite barjake

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: IFBB PRO
« Odgovor #18 poslato: Maj 02, 2006, 07:13:57 posle podne »
Tako je  markoni :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: IFBB PRO
« Odgovor #19 poslato: Maj 02, 2006, 09:39:45 posle podne »
Citat: Gustavo
Citat: Vladar
Citat: Bojan
Kad je Emro dobio, onda bi trebalo barem pet-šest takmičara iz Srbije da dobije.

Xexe Emro=režimski bilder...


Jeste cuo sam da je Milo Djukanovic obrnuo IFBB i nalozio im da daju covjeku pro kartu! Ima se moze se....

Ti si kralj...



Ne lupetaj Vladar...

Ne znas sad kako je Emro krenuo na miting na CT isa cijom zastavom a ostale stvari u vezi njega necu da iznosim na netu...

To je jedan krap  :twisted:



Nemam obicaj da LUPETAM, a sto se tice zastave predpostavljam da je covjek nosio drzavnu zastavu Crne Gore...

Komentarisao sam njegove b.b. uspjehe, ne njegov politicki angazman, a to je predpostavljam i bila tema ovog posta...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže BLA

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: IFBB PRO
« Odgovor #20 poslato: Januar 09, 2007, 03:01:09 posle podne »
Slučajno sam naletio na ovaj forum i ovu temu i takođe slučajno sam iz Bara pa ću vam samo reći, pošto vidim da ne znate, da je Emro Karađuzović Turčin i kad kažem Turčin, baš to i mislim. Čovjek ima blisko porijeklo iz Turske i nije domaći musliman tako da je njegov narod Turski narod, a ne "Crnogorski narod". A sve i da to nije tako, on je profesionalni sportista i nema što da nosi bilo kakve barjake i učestvuje na mitinzima nego da radi svoj posao kao u ostalom i svaki drugi sportista. A što se tiče toga da li je zaslužio pro kartu, JESTE vjerujte mi. Toliko od mene.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB PRO
« Odgovor #21 poslato: Januar 09, 2007, 03:10:50 posle podne »
Slučajno sam naletio na ovaj forum i ovu temu i takođe slučajno sam iz Bara pa ću vam samo reći, pošto vidim da ne znate, da je Emro Karađuzović Turčin i kad kažem Turčin, baš to i mislim. Čovjek ima blisko porijeklo iz Turske i nije domaći musliman tako da je njegov narod Turski narod, a ne "Crnogorski narod". A sve i da to nije tako, on je profesionalni sportista i nema što da nosi bilo kakve barjake i učestvuje na mitinzima nego da radi svoj posao kao u ostalom i svaki drugi sportista. A što se tiče toga da li je zaslužio pro kartu, JESTE vjerujte mi. Toliko od mene.
..

TO KAKO JE I DALI JE EMRO ZASLUZIO I DOBIO PRO CARD JE VEZ JAKO ZNANA TEMA I SVI DOBRO ZNAJU KAKO JE DOBIO..

STO SE TICE POLITICKOG ANGAZOVANJA..SLAZEM SE SA TOBOM.

PRE NEKI DAN SAM GLEDAO NA TV SAPICA I SAVU MILOSEVICA KOJI SU POLITICKI ANGAZOVANI U JEDNOJ STRANCI..

OMDAH DA KAZEM MENE NE ZNAIMA KOJA JE TO STRNJKA..ALI STA TA DVA PLAJVAZA IMAJU DA TRAZE U POLTICI..

NIJE STVAR DALI NEKO JE SIMPATIZER STRANKE4 I ZA KOGA CE GLASTI..TO JE NORMLANO..

ALI STA ON IMA DA PRICA O SOPRTU U OVOJ ZEMLJI IZ KOJE JE POBEGAO PRE 15-16 GODINA I SADA BI ON KADA MU JE STALO DA SE MALO BAVI POLITIKOM....

KAO U LEPIM SELIMA.

40 GOD STE KARALI NAJBOLJE PICKE I VOZILI NAJBOLJA KOLA...E SADA KADA VISE NE MOZE DA VAM SE DIGNE..E SADA BI MALO DA SE RAZRACUNAVATE TJ BAVITE POLITKOM.

SRAM TREBA DA IH BUDE...

TO SU Q...C..A NE SPORTISTI..