April 28, 2024, 01:28:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Diamondtropin!  (Pročitano 12933 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diamondtropin!
« Odgovor #15 poslato: Decembar 08, 2008, 04:07:35 posle podne »
vec ga ima kod nas,par mojih drugara probalo,kazu izvanredan...za ostatak brenda diamond iz licnog iskustva potpisujem da je VRH!

brend je ok..cak sto vise...znam iz licnog istkuva po pitanju hemije..
a jel mozes da pitas te svoje drugare kako to oni znaju da je extra kada je HG pojavio se kod nas pre nepune 4 nedlje..recimo...cirka...pa da su uzimali i 14 iu..ne verujem da mogu da donesu takve ocene....cirka...i recimo...
a da ne pricam o tome da sam ga koristio....recimo...ili..probao da koristim...i ja...tj moja malenkost...davno pre....nego je dosao...u majku srbiju

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Diamondtropin!
« Odgovor #16 poslato: Decembar 08, 2008, 07:01:26 posle podne »
diler iz bg kod koga kupujem sve i koji je distributer dimonda i koji taj brand iam u pondui minimum godinu dana mi je pre vise od 3 meseca poslao slike na mobilni ovog gh,da ga ima u prodaji,tako da...
ja sam tad vec bio van treninga jer sam zavrsio sa takmicenjem,tako da mi ta informacija nije imala znacaj jer o kuri nisam razmisljao...
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diamondtropin!
« Odgovor #17 poslato: Decembar 09, 2008, 11:01:25 pre podne »
diler iz bg kod koga kupujem sve i koji je distributer dimonda i koji taj brand iam u pondui minimum godinu dana mi je pre vise od 3 meseca poslao slike na mobilni ovog gh,da ga ima u prodaji,tako da...
ja sam tad vec bio van treninga jer sam zavrsio sa takmicenjem,tako da mi ta informacija nije imala znacaj jer o kuri nisam razmisljao...

nisam pricao o brendu vec o GH...ali kako god..