April 27, 2024, 08:45:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: OXYDROL+DECA DURANABOL  (Pročitano 17321 puta)

Van mreže USBoban

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
OXYDROL+DECA DURANABOL
« poslato: Decembar 08, 2008, 02:57:26 posle podne »
Imam 22 godine,81kg,188cm,sa vema malim procentom masti,i reklo bi se pristojno snazan,bavim se sportom od malena.Trenirao sam aktivno judo,rekreativno basket i ostale sportove..U teretenu idem 5 godina i u pocetku sam puno napredovao kako u snazi tako i u izgledu.Medjutim doslo je do zastoja i resio sam da se "malo" popravim,tj da uradim neku kuru i citam informisem se vec 6 meseci.Instruktor u mojoj teretani koristi steroide 1-2 godisnje dugi niz godina i zavrsio je DIF ,predlozio mi je kombinaciju OXYDROLA u manjim dozama nego inace 1tableta,umesto 2 (to je oralni steroid slican anadrolu,ali kao malo precisceniji..) i DECU,kao i neki LIV52 za zastitu jetre.Ja se inace dobro hranim prirodnom ishranom,tu je uvek i neki protein,aminokiselina tecna..A uz ovaj ciklus sam isplanirao zajedno sa trenerom tokom 6 nedelja 3X2.27kg visokoprocetnog proteina,5 l aminofuela uz POJACANU DOBRU KLOPU bogatu proteinima.
SADA MOJE NEDOUMICE su sporedni efekti oxydrola,jer sam video da je to isto kao anadrol,MOZDA GRESIM,najveci sporedni efekti od svih...navlacenje vode za koju mi kaze on da sto se tice mene nema tu zime jer se ja kvalitetno hranim i da mi to samo pomaze.Sta ja mogu da ocekujem da mi se desi?
MOLIM ZA NEKA STRUCNA MISLJENJA I AKO JE NEKO VOLJAN DA MI RAZRESI NEDOUMICE.UNAPRED HVALA

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #1 poslato: Decembar 08, 2008, 05:58:04 posle podne »
slabo ti je to objasnio taj difovac.
u kratkim crtama:

-oxydrol je zapravo oxymethleon ili u narodu poznatiji kao anadrol....
vazi kao najopasniji oralni steroid za jetru. nije bas preporucljiv za pocetnika.pa eventualni nus efekti zavise od tvog organizma. neki dechachici prijavljuju smetnje i od malih doza metana a nekima nije nista(strashno) ni od 2-3 (ili vise) tablete anadrola.
to sto brzo navlachi vodu mu je zapravo pozitivna strana ali ajde, i ne znachi da ces se odma pretvorit u krmachu.
-deca durabilin se obicno uzima 200-400mg i to period 8 sedmica ili vise, jel je sporodelujuci steroid. 6 sedmica je malo...

-i naravno izostavljas najvazniji element ciklusa a to je: testosteron
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #2 poslato: Decembar 08, 2008, 06:12:59 posle podne »
Pored ovog sto supmorni rece,neki momci kazu i gyno u najavi,iako anadrol ne aromatizuje,moze da dodje do aktivirnja estrognskih recptora,pa tako da u kombinaciji sa decom koja ima jaka progesteronska dejsva ,ima i jaku supresiju i duzi oporavak,nikako nije najsretnija kombinacija
nikad ne znas kako ces reagovati




Van mreže USBoban

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #3 poslato: Decembar 08, 2008, 06:16:29 posle podne »
oxydrol mi je znaci lutrija..sto se tice nus pojava?!
njega 6 nedelja mi jer rekao ,a deca 8.
koja bi mi kura mozda bila prikladna?naravno ako imas vremena  i volje

Van mreže USBoban

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #4 poslato: Decembar 08, 2008, 06:21:24 posle podne »
pazi,mozda je malo prepotentno,ali pare mi nisu bitne.najbitnije mi je da sta je u mojoj moci uradim i da svedem nus pojave na min.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #5 poslato: Decembar 08, 2008, 06:56:34 posle podne »
oki to ,ali ako ti ni vrijeme nije bitno ,sjednes malo za komp, prelisataj ovaj podforum i skapiras neke osnovne stvari i onda mozes da pocnes sa steroidnim igrarijama. naravno postavis pitanje za sve sto je nejasno ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže USBoban

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #6 poslato: Decembar 08, 2008, 07:04:14 posle podne »
pregledao sam ih dosta i dosao do zakljucka da svako ima svoje nesto,kako je svakog radilo tako tvrdi da je ispravno.KAO STO SI SAM REKAO na pr za anadrol nekom od 1 tabl bude svasta,a nekom od 3 ne bude nista.Na meni je da se raspitam sto vise i da se odlucim.A spreman sam i mislim da mi je pravo vreme sad i da sam zreo za kuru.U planu imam i jednu na prolece.Ali sta uzeti pitanje je sad?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #7 poslato: Decembar 08, 2008, 07:49:18 posle podne »
pregledao sam ih dosta i dosao do zakljucka da svako ima svoje nesto,kako je svakog radilo tako tvrdi da je ispravno.KAO STO SI SAM REKAO na pr za anadrol nekom od 1 tabl bude svasta,a nekom od 3 ne bude nista.Na meni je da se raspitam sto vise i da se odlucim.A spreman sam i mislim da mi je pravo vreme sad i da sam zreo za kuru.U planu imam i jednu na prolece.Ali sta uzeti pitanje je sad?

e da si ista procitao o aas,onda bi pre pitao koliko testosterona a ne anadrol....
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #8 poslato: Decembar 08, 2008, 09:14:57 posle podne »
pregledao sam ih dosta i dosao do zakljucka da svako ima svoje nesto,kako je svakog radilo tako tvrdi da je ispravno.KAO STO SI SAM REKAO na pr za anadrol nekom od 1 tabl bude svasta,a nekom od 3 ne bude nista.Na meni je da se raspitam sto vise i da se odlucim.A spreman sam i mislim da mi je pravo vreme sad i da sam zreo za kuru.U planu imam i jednu na prolece.Ali sta uzeti pitanje je sad?

Lose si pregledao. Svaki ozbiljan ciklus treba da sadrzi neki oblik testosterona.

8-10 nedjelja bi bilo vise nego dovoljno, pogotovo ako ides sa propijem.

Anadrol ne bih koristio u prvom ciklusu. Umjesto dece za start bih isao sa boldom - po meni bolja i bezbjednija opcija za first time usera.   

Ako bih isao sa oralom to bi bio d-bol u malim dozama ili winsom u malo vecim od recimo 4-5. nedjelje i ne vise od 4 nedjelje ukupno.

U prvom ciklusu ti treba mnogo manje hemije nego sto se to vrti po forumima, svjez si i ako se hranis kvalitetno, treniras kao da ti je pistolj prislonjen na glavu i posvetis dovoljno paznje odmoru imaces najbolje rezultate kada.

Kolega Filip ima simpatican pocetnicki plan, mozda da pogledas njegovu temu u ovom podforumu pa da vidis kako bi mogao da startujes.

I za kraj koliko god ti mislio da si fizicki spreman za prvi ciklus u meni nema dileme da jos uvijek nijesi potkovan sa dovoljno informacija da bi usao u cijelu pricu, pa bih apelovao na tebe da se jos edukujes, a mozes da pocnes upravo na ovom podforumu.

Pozdrav i srecno.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže USBoban

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #9 poslato: Decembar 08, 2008, 09:15:06 posle podne »
Toksicnost i neželjena dejstva

Testosteron ima anabolno dejstvo i karakteristike su opisane, ali njegova androgenost i toksicnost su takode veoma mocne. Jedno od toksicnih dejstava je privremeno zatvaranje epifiza. Takode je veoma cesta pojava akni, celavost, tj. gubitak kose za vrlo kratko vreme, priapizam retencija natrijuma i vode. Žutica kao i kreatinurija se javljaju nakon upotrebe metiltestosterona i drugih 17-metil derivata. Androgeni iritiraju lucenje lojnih žlezda u koži, rast dlaka na telu je pojacano, ali je rast kose kao što smo napomenuli inhibirano. Testosteron je veoma toksican za jetru (uvecanje jetre, tumor) i prostatu (cesta mokrenja, upale, tumor). Jedan od ozbiljnih neželjenih efekata je atrofija testisa i neplodnost. Povecava seksualni nagon. Uz upotrebu testosterona ceste su pojave nervna nestabilnost, ispoljavanje agresivnog i nasilnickog ponašanja koje prelazi u teška depresivna stanja. Povišen krvni pritisak i poremecaj rada srca.

Van mreže USBoban

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #10 poslato: Decembar 08, 2008, 09:20:17 posle podne »
HVALA NA SAVETU VLADARE! HVALA PUNO!

Van mreže USBoban

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #11 poslato: Decembar 08, 2008, 09:22:45 posle podne »
Prva ideja i jeste bila WInstrol u tabletama 5 dnevno i deca inekcije 1 ned 200mg,ali winstrol ne mogu trenutno nigde da nadjem

Van mreže steroid_junky

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #12 poslato: Decembar 08, 2008, 09:36:10 posle podne »
Prva ideja i jeste bila WInstrol u tabletama 5 dnevno i deca inekcije 1 ned 200mg,ali winstrol ne mogu trenutno nigde da nadjem

nista od toga..............lijepo su ti rekli da krenes od nekog testosterona i onda slazes ostalo

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #13 poslato: Decembar 08, 2008, 09:46:05 posle podne »
Prva ideja i jeste bila WInstrol u tabletama 5 dnevno i deca inekcije 1 ned 200mg,ali winstrol ne mogu trenutno nigde da nadjem

ako hoces deku bar uzmi testosteron kao podlogu,jer postoji sansa da te deka "onesposobi" na vise meseci posle ciklusa...

vladar ti je lepo rekao,stagod uzeo bice napretka ako ispostujes ostale stvari,bukvalno mozes 500mg tesoterona i samo ces s njim videti velik napredak...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: OXYDROL+DECA DURANABOL
« Odgovor #14 poslato: Decembar 08, 2008, 09:47:16 posle podne »

Kolega Filip ima simpatican pocetnicki plan



hahaha kako me je ovo simpatican nasmejalo :D :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure