Mart 28, 2024, 06:24:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: NAJNOVJA VEST OD MILOSA  (Pročitano 169212 puta)

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #60 poslato: Mart 30, 2006, 06:37:49 posle podne »
Svaka cast Milose, odlicna odluka. Navijacu za tebe, a sigurno i svi ostali iz Srbije. Svojim ucestvovanjem u takmicenjima i ponasanjem van takmicenja promovises nasu drzavu i cinis dobro za sve nas. Zelim ti puno uspeha!

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #61 poslato: Mart 31, 2006, 06:56:48 posle podne »
HVALA svima.

Ako sve bude islo po planu ja bih se takmicio na Evropskoj turneji.
Jedno takmicenje ce biti u Austriji a drugo u Madjarskoj...pa se nadam da ce neko od vas biti u mogucnosti da prisustvuje tim takmicenjima.

Medjutim moze se desiti da izadjem i na dva takmicenja pre Mr. Olimpije ovde u Americi...i time pokusam da se kvalifikujem vec i za 2006 Mr. Olimpiju.

Sledece nedelje sam u Madridu (ukoliko neko od vas planira da dodje na expo...)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #62 poslato: Mart 31, 2006, 07:44:11 posle podne »
Citat: Milos_Sarcev
...Medjutim moze se desiti da izadjem i na dva takmicenja pre Mr. Olimpije ovde u Americi...i time pokusam da se kvalifikujem vec i za 2006 Mr. Olimpiju....


To bi bilo fenomenalno  :D  :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #63 poslato: Mart 31, 2006, 08:03:41 posle podne »
Milose, ja sam u Austriji, ako nije problem reci kad je takmicenje i gde, dolazim sigurnooooo!!!! Ha, konacno cu imati priliku da vidim coveka koji me iz dana u dan inspirise. Ne mogu da verujem. Jupiiiiiii :D
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #64 poslato: April 01, 2006, 09:41:45 posle podne »
hallo milose , ovo je jedna prekrasna vijest, sa obzirom na tvoje iskustvo i genetiku znam da nas ocekuje nesto jako lepo i jedva cekam da te konacno opet vidim na djelu ,proslo je vec nekoliko dugih godina da sam te gledao u essenu i darmstadtu
puno srece u pripremama
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #65 poslato: April 02, 2006, 09:29:38 pre podne »
Milose prvo da ti pozelim dobrodoslicu sa moje strane i srecan povatak na scenu , da nastvis i budes jos bolji nego sto te mi znamo.Imas moju podrsku u svemu sto radis i mislim da je povratak na scenu tvoj pravi izbor i da samo sport time dobija a i mi cemo uzivati gledajuci te.Puno uspeha u dalje radu? :wink:
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #66 poslato: April 02, 2006, 06:43:03 posle podne »
Citat: IGOR
Milose prvo da ti pozelim dobrodoslicu sa moje strane i srecan povatak na scenu , da nastvis i budes jos bolji nego sto te mi znamo.Imas moju podrsku u svemu sto radis i mislim da je povratak na scenu tvoj pravi izbor i da samo sport time dobija a i mi cemo uzivati gledajuci te.Puno uspeha u dalje radu? :wink:



Hvala ti Igore.
Bice mi drago da jednog skorog dana poziram sa tobom (i jos nekolicinom nasih takmicara) na nekom profesionalnom takmicenju.

Van mreže SoberEgg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #67 poslato: April 02, 2006, 07:01:58 posle podne »
...svima nama ce biti jos draze da vas sve zajedno gledamo na bini!!!!

Milose,srecno,odluka je na svom mestu...I kako neko vec rece,zaista bi bio gubitak za BB da si odlucio drugacije...

Marko Dimitrijevic je pomenuo ovogodisnje takmicenje u Svedskoj (ako se ne varam) gde Apsolutni dobija pro-card...

Zaista bi bilo lepo da Igor to ostvari vec ove godine!!!Pa mozda vec sledece obojcu vidimo negde zajedno!
I Would fuck myself if I could

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #68 poslato: April 03, 2006, 08:30:55 pre podne »
Milose hvala tebi na lepim zeljama,Kako kaze nas narod ,iz tvojih usta u bozije usi?Milose veoma ceni tvoje misljenje i kad ti tako kazes onde znam da vredim a  i znaci mi mnogo na samopouzdanju.Bice mi cas da stanem pored bilo kog pro bb a kamoli pored tebe, koji si za mene ziva legenda.Nadam se da ces mi pomoci da savladam prepreke koje me ocekuju na put do pro scene?Milose znam da si u nevidjenoj guzvi pa ako nadjes vremena za mene javi mi se.Ja sam ti poslao par mejlova ne bih da budem dosadan ,ali je moguce da ih nisi ni dobio?moj mejl je milanovic 1979@yahoo.com pozdrav od Igora










  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #69 poslato: April 03, 2006, 08:02:14 posle podne »
Koliko je visok Igor ?

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #70 poslato: April 04, 2006, 08:24:32 pre podne »
Posto je rec o meni da probam ja da ti odgovorim? Tri nedelje je do prvog takmicenja tezak sam na prazan stomak ujutru 100kg a sto se tice visine nisam tacno siguran od 171 do 173. :lol:  :wink:
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #71 poslato: April 04, 2006, 08:44:42 pre podne »
Kazes da Milosa smatras zivom legendom...on to svakako jeste.
Samo da ti kazem da si i ti idol nekim klincima.
Tako da ni tvoj dosadasnji rad nije za potcenjivanje.
Pratim sta se desava i nadam se da ces dogurati do vrha,gde ti je i mesto.
Na zalost,znam da je uvek najveci problem novac,ali ti si sigurno zasluzio neko dobro sponzorstvo...
POzdrav.

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #72 poslato: April 05, 2006, 02:38:03 posle podne »
Hvala ti na lepoim recima.Ja sebe jos ne vidim tako ja sam 6g u ovom sportu imam iza sebe svega 11 takmicenja,teso da sam legenda ali je istina da sam postigao mnogo za to vreme, za sve je kriv Zoran Vejic?Nega sam slusao i od njega ucio,sve sto sad znam mogu njemu da zahvalim ali ja i danas jos uvek ucim i sve do samog vrha stalno ima nesto novo sto nisi znao?Tako da sigurno ima klinaca koima sam uzor i drago mi je zbog toga, kad budem postigao ono sto je Milos onda sam legenda on je za mene  bio ostao i ostace ziva legenda?A sto se tice sponzora stvarno bez njih se ne moze u ovom sportu napredovati?Meni je potreban jak sponzor da bih dosao do pro scene, nadam se da ce se naci ljudi odavde ili iz inostranstva koj ce hteti da uloze u mene,narucito posle ove sezon,i rezultata koje budem ostvario.Ako neko zna tako nekog neka me preporuci sta reci drugo?Hvala ti jos jednom pozdrav od Igora :wink:  :wink:  :wink:
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #73 poslato: April 05, 2006, 03:06:34 posle podne »
Citat: IGOR
Hvala ti na lepoim recima.Ja sebe jos ne vidim tako ja sam 6g u ovom sportu imam iza sebe svega 11 takmicenja,teso da sam legenda ali je istina da sam postigao mnogo za to vreme, za sve je kriv Zoran Vejic?Nega sam slusao i od njega ucio,sve sto sad znam mogu njemu da zahvalim ali ja i danas jos uvek ucim i sve do samog vrha stalno ima nesto novo sto nisi znao?Tako da sigurno ima klinaca koima sam uzor i drago mi je zbog toga, kad budem postigao ono sto je Milos onda sam legenda on je za mene  bio ostao i ostace ziva legenda?A sto se tice sponzora stvarno bez njih se ne moze u ovom sportu napredovati?Meni je potreban jak sponzor da bih dosao do pro scene, nadam se da ce se naci ljudi odavde ili iz inostranstva koj ce hteti da uloze u mene,narucito posle ove sezon,i rezultata koje budem ostvario.Ako neko zna tako nekog neka me preporuci sta reci drugo?Hvala ti jos jednom pozdrav od Igora :wink:  :wink:  :wink:
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže milan45

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #74 poslato: April 23, 2006, 07:54:06 posle podne »
ako ko bude ko saznao kad i gde je takmičenje u austriji neka molim javi na forum dolazim sigurno  hvala