Mart 28, 2024, 03:22:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: NAJNOVJA VEST OD MILOSA  (Pročitano 169203 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« poslato: Decembar 22, 2005, 07:27:21 pre podne »
ovo su miloseve reci tj odgovor markoniju


Ja cu se sigurno javiti...cim stignem. Trenutno sam u neverovatnoj guzvi.
U medjuvremenu - probaj da prevedes neke od mojih clanaka (pogotovu one iz Evropskog Flex-a).

Milos


ZNACI LJUDI NA POSAO....SVAKI PREVOD NAM DOBRO DODJE

ali molim vas..neka bude sto tacnije prevedno da ne dodje do neke zabune

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #1 poslato: Decembar 24, 2005, 10:26:02 posle podne »
Prvo da vas sve srdacno pozdravim.

Ja sam vec nekoliko dana pokusavao da se registrujem - ali mi to (zbog nekakvog razloga?) nije uspelo za rukom.
No, sada sam tu - i pokusacu da budem prisutan kad god mi to vreme omogucava.

Posto sam tokom cele karijere ponosno pretstavljao nasu zemlju na svim profesionalnim takmicenjima i takodje posto sam izabran za pocasnog pretsednika Bodibilding saveza SCG - moja velika zelja je da jos vise doprinesem razvoju bodibildinga (i fitnesa uopste) u nasoj zemlji.
Pre tri godine upoznao sam se sa jednim posebnim covekom koji mi je postao veliki prijatelj i kojeg ja podrzavam u svemu.

Rec je o Predragu Vuckovicu, uredniku casopisa X-Fitness, vlasninka teretane Extreme Gym (u Beogradu) i mom verovatnom poslovnom partneru u veoma bliskoj buducnosti.
Ja sam imao prilike da vidim "Pedju" na delu i odusevio sam se njegovom sposobnoscu da uradi cak i neverovatne stvari i to u rekordno vreme. Njegova efikasnost u svakom pogledu je nenadmasna i kao takav on je upravo idealna osoba koja moze doneti do naglog rasta interesovanja publike za nas voljeni sport (bodibilding) i "fitness lifestyle" uopste.
Njegov casopis je prepun vrednih, aktuelnih informacija i pored vec zavidnog svetskog kvaliteta - postaje bolji svakim narednim izdanjem.
Upravo me je Pedja i zamolio da se svima vama obratim - i evo ja to radim sa velikim zadovoljstvom.
Razlog zasto vam ovo sve i pominjem je moja zelja da tog coveka podrzite u njegovim naporima - jer sam ubedjen da on i dusom i telom hoce da pomogne nasem sportu i nasim ljudima.

Posto vidim da je i "Pedjos" ovde moderator - ubedjen sam da cu dobiti svakodnevne informacije o zbivanjima na ovom forumu.
Ne zamerite mi ako vam odmah ne odgovorim - jer zaista imam ogromne obaveze...ali posto mi je cilj da vam svima pomognem (ukoliko sam za to u mogucnosti) - maksimalno cu se potruditi...

Sa zeljom da vas sve uskoro vidim (mozda na nekom organizovanom seminaru ili takmicenju u nasoj zemlji) - srdacno vas pozdravljam.

Milos Sarcev

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #2 poslato: Decembar 24, 2005, 10:29:21 posle podne »
Dobrodosao Milose  :wink:

Vojislav

  • Gost
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #3 poslato: Decembar 24, 2005, 10:56:13 posle podne »
Hvala ti sto si nam se prikljucio i jos jednom ti se izvinjavam sto nisi uspevao da se registrujes ovih dana na forum!
Upravo sam razgovarao i sa Pedjom Vuckovicem dok si ti pisao prvu poruku na ovom forumu i napravio sam par administratorskih poteza koje mi je on sugerisao koje ce ovaj forum uciniti jos boljim i podici ga na visi nivo, a mislim da ce i tvoje prisustvo na njemu mnogo doprineti svemu tome!
Posto je zelja velikog broja clanova ovog foruma da postanemo vodeci bodybuilding forum na Balkanu i u ovom delu Evrope, a u isto vreme jedan jak internacionalni bodybuilding forum, nadam se da ces nam pomoci u ostvarenju tog cilja.
Veliki pozdrav sa moje strane u ime svih forumasa!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #4 poslato: Decembar 24, 2005, 11:02:03 posle podne »
Dobrodosao Milose!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #5 poslato: Decembar 25, 2005, 02:31:28 pre podne »
Dobrodosao!!!Velika je stvar imati ovakvu legendu kao clana na ovom forumu.Sve najbolje sa moje strane u buducnosti,Milose!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #6 poslato: Decembar 25, 2005, 07:46:07 pre podne »
evo jos jednom da ti pozelim dobrodoslicu i velika nam je cast imati nekoga kao ti u svom cosku.
naravno da ces dobijati blagovremene informacije o SVEMU VAZNOM,na forumu,znaci,posto svi znaju a i sam si rekao da si u strahovitoj guzvi,necemo ti dosadjivati sa mailovima itd itd o bespotrebnim glupostima i mislim da govrim u ime svih clanova tako i moderatora...


pozdrav i dobrodosao!!!!

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #7 poslato: Decembar 25, 2005, 10:01:25 pre podne »
Citat: Vojislav
Hvala ti sto si nam se prikljucio i jos jednom ti se izvinjavam sto nisi uspevao da se registrujes ovih dana na forum!
Upravo sam razgovarao i sa Pedjom Vuckovicem dok si ti pisao prvu poruku na ovom forumu i napravio sam par administratorskih poteza koje mi je on sugerisao koje ce ovaj forum uciniti jos boljim i podici ga na visi nivo, a mislim da ce i tvoje prisustvo na njemu mnogo doprineti svemu tome!
Posto je zelja velikog broja clanova ovog foruma da postanemo vodeci bodybuilding forum na Balkanu i u ovom delu Evrope, a u isto vreme jedan jak internacionalni bodybuilding forum, nadam se da ces nam pomoci u ostvarenju tog cilja.
Veliki pozdrav sa moje strane u ime svih forumasa!


Rado cu pomoci i verujte mi da jedino obaveze mogu da me malo ometaju...ali ja cu se truditi da budem tu kad god mogu.
Neke moje clanke (mozete ih videti na mom sajtu) bilo bi dobro da prevedete - za korist svih forumasa...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #8 poslato: Decembar 25, 2005, 10:04:58 pre podne »
Citat: Milos_Sarcev
Citat: Vojislav
Hvala ti sto si nam se prikljucio i jos jednom ti se izvinjavam sto nisi uspevao da se registrujes ovih dana na forum!
Upravo sam razgovarao i sa Pedjom Vuckovicem dok si ti pisao prvu poruku na ovom forumu i napravio sam par administratorskih poteza koje mi je on sugerisao koje ce ovaj forum uciniti jos boljim i podici ga na visi nivo, a mislim da ce i tvoje prisustvo na njemu mnogo doprineti svemu tome!
Posto je zelja velikog broja clanova ovog foruma da postanemo vodeci bodybuilding forum na Balkanu i u ovom delu Evrope, a u isto vreme jedan jak internacionalni bodybuilding forum, nadam se da ces nam pomoci u ostvarenju tog cilja.
Veliki pozdrav sa moje strane u ime svih forumasa!


Rado cu pomoci i verujte mi da jedino obaveze mogu da me malo ometaju...ali ja cu se truditi da budem tu kad god mogu.
Neke moje clanke (mozete ih videti na mom sajtu) bilo bi dobro da prevedete - za korist svih forumasa...


Milose ja sam vec dva preveo, nadam se dobro,a to su :MILOS SARCEV-post workout supplement i  Milos Sarcev Begginer's Program , sta preporucujes da dalje prevodim ?

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #9 poslato: Decembar 25, 2005, 10:10:09 pre podne »
Citat: Markoni
Citat: Milos_Sarcev
Citat: Vojislav
Hvala ti sto si nam se prikljucio i jos jednom ti se izvinjavam sto nisi uspevao da se registrujes ovih dana na forum!
Upravo sam razgovarao i sa Pedjom Vuckovicem dok si ti pisao prvu poruku na ovom forumu i napravio sam par administratorskih poteza koje mi je on sugerisao koje ce ovaj forum uciniti jos boljim i podici ga na visi nivo, a mislim da ce i tvoje prisustvo na njemu mnogo doprineti svemu tome!
Posto je zelja velikog broja clanova ovog foruma da postanemo vodeci bodybuilding forum na Balkanu i u ovom delu Evrope, a u isto vreme jedan jak internacionalni bodybuilding forum, nadam se da ces nam pomoci u ostvarenju tog cilja.
Veliki pozdrav sa moje strane u ime svih forumasa!


Rado cu pomoci i verujte mi da jedino obaveze mogu da me malo ometaju...ali ja cu se truditi da budem tu kad god mogu.
Neke moje clanke (mozete ih videti na mom sajtu) bilo bi dobro da prevedete - za korist svih forumasa...


Milose ja sam vec dva preveo, nadam se dobro,a to su :MILOS SARCEV-post workout supplement i  Milos Sarcev Begginer's Program , sta preporucujes da dalje prevodim ?


To je pitanje kao i pitati oca koje dete najvise voli?
Svi moji clanci su "moje bebe"...tako da ih sami morate izabrati...
Ja sam proveo mnoge casove pisajuci ih..vi mozete provesti nekoliko casova prevodeci ih...Nadam se.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #10 poslato: Decembar 25, 2005, 10:16:09 pre podne »
Citat: Milos_Sarcev
Citat: Markoni
Citat: Milos_Sarcev
Citat: Vojislav
Hvala ti sto si nam se prikljucio i jos jednom ti se izvinjavam sto nisi uspevao da se registrujes ovih dana na forum!
Upravo sam razgovarao i sa Pedjom Vuckovicem dok si ti pisao prvu poruku na ovom forumu i napravio sam par administratorskih poteza koje mi je on sugerisao koje ce ovaj forum uciniti jos boljim i podici ga na visi nivo, a mislim da ce i tvoje prisustvo na njemu mnogo doprineti svemu tome!
Posto je zelja velikog broja clanova ovog foruma da postanemo vodeci bodybuilding forum na Balkanu i u ovom delu Evrope, a u isto vreme jedan jak internacionalni bodybuilding forum, nadam se da ces nam pomoci u ostvarenju tog cilja.
Veliki pozdrav sa moje strane u ime svih forumasa!


Rado cu pomoci i verujte mi da jedino obaveze mogu da me malo ometaju...ali ja cu se truditi da budem tu kad god mogu.
Neke moje clanke (mozete ih videti na mom sajtu) bilo bi dobro da prevedete - za korist svih forumasa...


Milose ja sam vec dva preveo, nadam se dobro,a to su :MILOS SARCEV-post workout supplement i  Milos Sarcev Begginer's Program , sta preporucujes da dalje prevodim ?


To je pitanje kao i pitati oca koje dete najvise voli?
Svi moji clanci su "moje bebe"...tako da ih sami morate izabrati...
Ja sam proveo mnoge casove pisajuci ih..vi mozete provesti nekoliko casova prevodeci ih...Nadam se.
:wink:  :wink:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #11 poslato: Decembar 25, 2005, 04:48:43 posle podne »
Milose da li planiras proizvodnju tvoje formule ?

Van mreže BGILLEGAL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
    • F-Gym.co.rs
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #12 poslato: Decembar 25, 2005, 05:43:50 posle podne »
Dobrodosao....
Evo i ja ugrabih vremena... pa da pozelim dobrodoslicu!!!

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #13 poslato: Decembar 26, 2005, 01:11:42 pre podne »
Citat: Markoni
Milose da li planiras proizvodnju tvoje formule ?


Da, vec duze vreme imam to u planu...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: NAJNOVJA VEST OD MILOSA
« Odgovor #14 poslato: Decembar 26, 2005, 05:24:36 pre podne »
Citat: Milos_Sarcev
Citat: Markoni
Milose da li planiras proizvodnju tvoje formule ?


Da, vec duze vreme imam to u planu...



da li ce je proizvoditi neka od postojecih firmi ili planiras da pokrenes svoju marku za suplemente ?