April 26, 2024, 05:19:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: OBRAĆUN U RINGU 4  (Pročitano 3878 puta)

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
OBRAĆUN U RINGU 4
« poslato: April 30, 2006, 01:46:18 posle podne »
MARKO TOMASOVIĆ je protiv izvrsnog borca Mađara BALASZ VERGE osvojio pojas prvaka Evrope u full contactu WAKO-pro unatoć tome što je varga bolji tehnićar i brži borac Marko je pametnijim udarcima (distancom) pravio "štetu" Vargi i odlukom sudaca u 10-oj rundi dobio pojas .FRANE RADNIĆ za ujedinjenje titula u MTA I WAKO-pro dobio je vrhunskog borca JOHNNYIJA TANCRAYA te ga je deklasirao i odlukom sudaca pobjedio na bodove (5x3 min)
U završnom meću sukobila su se dva vrhunska borca kanađanin MICHAEL MCDONALDS i splićanin ANTE VARNICA!!!!
MICHAEL MCDONALDS je poznat hrvackom narodu jer je pobjedio sve hr borce
MIRKA FILIPOVIĆA KO 1 RUNDA
GORDANA JUKIĆA KO 2 RUNDA
također je u meću odlukom sudaca pobjedio Antu 2:1 iako se vidi da je MICHAEL MCDONALDS  klasa od borca i nije bezveze osvajać k1 turnira u las vegasu
Inaće MICHAEL MCDONALDS kad je izašao u ring i skinuo ogrtać nastao je muk jer tako građeni sportaš nikad nije došao u ST (zato jer Peđa još nije bio)brz mekan i jak !!!!!
sve u svemu priredba za 5+
također u uvodnim borbama bili su finalni mećevi prvenstva Hr u kick boksingu!!!!!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: OBRAĆUN U RINGU 4
« Odgovor #1 poslato: April 30, 2006, 07:14:59 posle podne »
McDonald je zaista sjajan borac, ocito ste imali sjajan spektakl, inace mozda nisi znao ali je tip rodjen u februaru 1965! Znaci ima punu 41 godinu! A izgleda i bori se sjajno....
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: OBRAĆUN U RINGU 4
« Odgovor #2 poslato: April 30, 2006, 07:19:17 posle podne »
Michael Mcdonald aka Black Sniper
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: OBRAĆUN U RINGU 4
« Odgovor #3 poslato: Maj 01, 2006, 07:35:00 pre podne »
inace mozda nisi znao ali je tip rodjen u februaru 1965! Znaci ima punu 41 godinu! A izgleda i bori se sjajno...
prićali smo uru vrimena i dotakli smo se svih tema pa i godina covik je tako komunikativan da je to za poludit!!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Re: OBRAĆUN U RINGU 4
« Odgovor #4 poslato: Jun 04, 2006, 11:11:45 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
inace mozda nisi znao ali je tip rodjen u februaru 1965! Znaci ima punu 41 godinu! A izgleda i bori se sjajno...
prićali smo uru vrimena i dotakli smo se svih tema pa i godina covik je tako komunikativan da je to za poludit!!!


Nikad necu prizalit sto me nisi vodija sa sobom, jos doma gledam slike koje smo slikali se sa Ray Sefom, Stefanom Lekom, Mike Bernardom, Gordano Jukic-em, ono je bio pravi dozivljaj...

Pozdrav "direktore"

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: OBRAĆUN U RINGU 4
« Odgovor #5 poslato: Jun 05, 2006, 10:35:58 pre podne »
kad vidiš ovu sliku Michael Mcdonald i fitness_instruktor poas ćeš na guzicu!!!!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Re: OBRAĆUN U RINGU 4
« Odgovor #6 poslato: Jun 05, 2006, 12:42:07 posle podne »
A nisam ni sumnja, jebemu sto je Mcdonalds zvir!