April 28, 2024, 02:52:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Lensu Armstrongu dosadili testovi!  (Pročitano 2066 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Lensu Armstrongu dosadili testovi!
« poslato: Decembar 20, 2008, 01:33:20 posle podne »
Lensu dosadili testovi

ČLANOVI međunarodnih doping agencija u stopu prate Lensa Armstronga tokom njegovog probnog perioda.

Sedmostruki osvajač Tur de Fransa tvrdi da je podvrgnut testiranjima 11 puta u posljednjih 18 nedjelja i dva puta u zadnja četiri dana. Posljednje testiranje izvršili su zvaničnici Međunarodne biciklističke unije (UCI) u četvrtak u Armstrongovoj kući u Teksasu.

- UCI je poslao čovjeka iz Njemačke da bi me testirao, to mnogo govori. Bio sam u prodavnici poslije četvoročasovne vožnje i čuo sam da su ponovo došli - rekao je Armstrong, koji se profesionalnom biciklizmu vraća naredne godine, poslije trogodišnje pauze. Biciklista je stavljen pod probni period od strane Američke antidoping agencije početkom avgusta i moraće da prođe sve testove prije nego što njegov povratak bude zvaničan.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže *Robert*

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
    • Pansport
Odg: Lensu Armstrongu dosadili testovi!
« Odgovor #1 poslato: Decembar 21, 2008, 01:24:14 posle podne »
Obožavam Lensa i biciklizam mi je dosta izgubio smisao nakon njegovog odlaska. Sada jedva čekam da ga ponovo vidim na Tour De France-u. Bilo bi prosto šokantno da pobedi ali, ipak, nije nemoguće. Navijaću za njega.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Lensu Armstrongu dosadili testovi!
« Odgovor #2 poslato: Decembar 22, 2008, 03:11:31 pre podne »
Provalio je novo rokanje,dzaba ga love! :) Jednom sam citao clanak o tome cime se sve rokaju biciklisti i mislim da su svi drugi male bebe u odnosu na njih!

Van mreže x_sport

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Lensu Armstrongu dosadili testovi!
« Odgovor #3 poslato: Decembar 30, 2008, 06:26:40 posle podne »
Ma Lance je kralj, sta god ljudi rekli. Sto puta sam cuo komentare tipa oni se rokaju.
Neka, ali ti je dovoljno pogledat njegove utrke pa da se vidi sta je velicina...