April 28, 2024, 02:11:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: konfiguracija za mass  (Pročitano 3525 puta)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
konfiguracija za mass
« poslato: Decembar 28, 2008, 05:22:33 posle podne »
dragi poznavaoci prilika spremam sebi neku kuru od 10 nedelja da se nabaci malo 'mesa', relativno sam 'nov' u ovoj temi, dosta sa citao i uz preporuku dosao do sledece konfiguracije, pa bi neki savet dobro dosao.
1-10 nedelja test propionat
1-6 boldenon
1-6 metan
4-10 winstrol
4-10 tren acetat
 dakle propionat bih uzimao kroz celu kuru, boldenon prvih 6 nedelja kao i metan, a to bih kasnije zamenio winijem i trenom..tu bih od cetvrte do setse nedelje ovo skladno izmiksovao.
suplementacija ce biti adekvatno propracena sa whey BCAA i GLUT kao i amino liq..ciljam oko 3.5 do 4g proteina po kg telesne mase uz umeren unos UH da se ne mastim previse, pa cemo za jesen uloziti malo vise love i da vidimo kako ce sve na kraju ispasti.

Glavna dilema..sklon sam nekim neugodnim povredama, od hronicnih istegnuca trapeza do bolova u donjim ledjima..nista prestrasno, ali bol nikako ne daje mogucnost da pruzim max..pa i nekad pravim pauze...da ne sirim, razmisljao sam ovde negde posoliti deku uz ovo, ali mi je to puno za frikombinovanje, pa bi svaki savet rado uzeo u razmatranje i bio veoma zahvalan.

Probacu da budem sto vise azuran sa info-ima svog napretka..pa tako zajedno mozemo pratiti moj razvoj, a pozvani ste i da ucestvujute sugestijama. Plan je da za 2 god napravim nesto kvalitetno, krenuo sam pre 7 god..ovo mi je druga kura, prva je bila prop, tren, vini..i sve bilo vise nego extra..do povrede trapeza..pristalica sam gigant serija i intiutivnog treninga..dakle tezine me ne zanimaju.
al dosta za sad, ako nekog nesto vise zanima, pitajte slobdno.
Hvala
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže testosteron rules

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: konfiguracija za mass
« Odgovor #1 poslato: Decembar 28, 2008, 05:53:02 posle podne »
Napisi koje su doze u pitanju i frekvenciju injektiranja.

Ono sto mi je prvo upalo u oko je ovaj boldenon koji je vezan za jako dugacak estar, i po mom misljenju nema smisla ici s njim krace od 8 nedelja, dok bi najbolje bilo 10-12 i to u dozama 400mg-600mg nedeljno. Mozda bi mogao ici od pocetka propi + tren acetat ili mozes poceti sa solo boldenonom nedelju dana ranije, pa  bi onda ispalo 7 nedelja ukupno.

Nakon 6. nedelje kad pestanes s boldom pocinjes sa tren acetatom koji ima brz estar tako da ce ti koncentracija aktivnih supstanci biti na vrhuncu tamo oko 7 nedelje, jer ce boldenon biti aktivan jos bar 2 nedelje nakon zadnje aplikacije. Kad na to dodamo joj i winstrol, cini mi se da je tu vise cinilaca nego sto je potrebno. Bolje idi s manje komponenti, lakse je kontrolisati situaciju, a receptori ti ostaju svezi da ih iznenadis razlicitim supstancama u sledecim kurama. 

Naravno. ovo je samo moje misljenje, ima tu dosta ljudi koji o celoj prici znaju puno vise i koji ce ti adekvatnije pomoci.
Pozdrav.


Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: konfiguracija za mass
« Odgovor #2 poslato: Decembar 28, 2008, 06:08:58 posle podne »
Stavi koliko ide cega u miligramima. Malo si iskomplikoao, ako bih switchovao roidse tokom ciklusa, sto smatram vrlo naprednom i efikasnom metodom, koristio bih mini-cikluse od 4-6 nedjelja sa brzim varijantama kako bi svi ljekovi imali pun efekat. Tako da mi se bold ili deca u tim projekcijama ne dopadaju - ukoliko naravno ne mislis na neke brze verzije istih.

Bold je odlican steroid za muskarce, sam propi+bold je vrlo ok po meni i sjajna kombina za start, samo sto mislim da bi bold trebalo gurati makar 8 nedjelja sa recimo 500-600 mg.

Takodje, Deca ti nece izlijeciti povrede, prije ce ih sakriti tokom ciklusa, tako da ce se one vratiti (nekad u pogorsanom obliku) kad se skines sa dece. Obratio bih paznju na povrede i implementirao nesto poput ovoga u masivnim dozama...

http://www.ultimatenutrition.com/catalog/longevity/gc_msm.html

Takodje, ako bih isao sa necim dugim to bi bio Tren Enan uvijek prije nego li Deca. Ako bih trazio zamjenu u toku ciklusa prvo sto bih mjenjao bi bio testosteron, pa bih recimo propi swichovao sa recimo sustom (idealno bi bilo sa suspenzijom, ali sumnjam da su mnogi raspolozeni da je apliciraju kako treba).

Medjutim evo da nebih bio nekonkretan u ovoj tvojoj nekoj varijanti izbacio bih d-bol, bold i isao sa propijem, trenom i oralnim winsom. Ako bih trazio cetvrtog to bi bio mast. Tri komponente za drugi ciklus su puna kapa. Licno preferiram brze varijante, i cikluse od 10-tak nedjelja, ali svi smo razliciti, neki momci imaju odlicne rezultate sa dugim estrima i sa duzim ciklusima...

Eto neke ideje. A sacekaj da vidis sta ce prokomentarisati i drugari useri.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: konfiguracija za mass
« Odgovor #3 poslato: Decembar 28, 2008, 09:48:28 posle podne »
hvala momci, definitivno je ovo podlozno izmenama i ovo je samo ideja za pocetak..Vlad prop, tren i wini je vrh, ali to cu ostaviti za leto, iskreno se nadam uz GH, indzos i t3..jos dosta citam o svemu tome, do tada ima vremena.

Sad trenutno slazem kockice i mislim da cu vas poslusati pa probati ovako nesto..doze uopste nisu velike, ali ako ima misljenja da treba pojacati i to cu uzeti u obzir.
 npr
propionat svaki drugi dan 100mg (mozda i 150mg)
boldenon svaki treci dan 200mg
d-bol 30mg dnevno
pred kraj oko 8 nedelje bih izbacio boldenon, a ubacio tren posle 6 nedelje, sad moguce da ovo potraje i do 12 nedelja, ali za sad duze od toga necu ici, ima vremena. Lova ne bio trebalo da bude ogranicavajuci faktor iako je nema za razbacivanje.
Nadam se da je ovo sad malo razumnija varijanta :D  a da, osnovna ideja i jeste depo deka metan..u modifikovanoj varijanti, naravno.

Pozdrav
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2008, 09:57:06 posle podne body »
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: konfiguracija za mass
« Odgovor #4 poslato: Decembar 28, 2008, 09:57:07 posle podne »
Sad trenutno slazem kockice i mislim da cu vas poslusati pa probati ovako nesto..doze uopste nisu velike, ali ako ima misljenja da treba pojacati i to cu uzeti u obzir.
 npr
propionat svaki drugi dan 100mg (mozda i 150mg)           bolje ed po 50mg!!  ;)
boldenon svaki treci dan 200mg                                         svaki 4-5dana 400mg!!!!!!!!! ;)
d-bol 30mg dnevno                                                             Ok. u 4 do 5 rasporedene dose uzimanja kroz dan!!! ;)
pred kraj oko 8 nedelje bih izbacio boldenon, a ubacio tren posle 6 nedelje, sad moguce da ovo potraje i do 12 nedelja, ali za sad duze od toga necu ici, ima vremena. Lova ne bio trebalo da bude ogranicavajuci faktor iako je nema za razbacivanje.
Nadam se da je ovo sad malo razumnija varijanta :D

Pozdrav
[/quote]
Kralj ist Back

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: konfiguracija za mass
« Odgovor #5 poslato: Decembar 28, 2008, 10:08:30 posle podne »
Kralj je nesto naglasio sto je opsteprihvaceno medju mnogim ozbiljnim userima.

Propionat svaki dan - idealno! Ako se vec rokas sa kratkim estrom iskoristi ga maximalno - isto vazi i za Tren Ace. Takodje podijeljene doze d-bola, ili bilo kog orala (u zavisnosti od poluzivota) su mi must.

Malo je manje konforno, ali licno mnogo mi je lakse da se zviznem svakog dana sa 1-1.5ml, nego da to radim sa 3-4 ili vise svakog 3 ili 4 dana, a o tome da ces realno bolje iskoristiti manju kolicinu od vece, da ces imati stabilnije nivoe lijeka u krvi i samim tim i manje propratnih negatvnih pojava da i ne govorimo.

Pravom useru broj aplikacija nedjelno nebi trebao da bude problem.

Moja dva centa.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: konfiguracija za mass
« Odgovor #6 poslato: Decembar 28, 2008, 10:35:22 posle podne »
ovo vec dobija oblik :) nikakav prob nije da injektiram svaki dan..iovako mu dodje isto skoro svaki. za acetat znam,  vodio sam se poluzivotom, ali sad vec imam sliku..ovako kako je kralj editovao lepo zvuci, hvala ljudi.
Ako ima jos kakvih predloga..just shoot ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: konfiguracija za mass
« Odgovor #7 poslato: Decembar 29, 2008, 05:02:38 posle podne »
zanimljivo, al dok nisam uzeo olovku u ruke, nikad se nisam previse zanimao dozama tj. samo da ne budu visoke, samo kako deluje medikament..vidim da bih propustio nesto ako ne bih podigao propionat na
500-600 mg nedeljno, kao  i
500 mg nedeljno, a tren oko 350mg, dinabol mi se cini da je sa 30mg sasvim dovoljan..ima vremena za lagano podebljavanje doze, ali to nekog drugog puta..i ovako ce sljakati extra.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD