April 18, 2024, 04:46:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Dorucak i vecera  (Pročitano 7855 puta)

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Dorucak i vecera
« poslato: Maj 02, 2006, 08:56:33 posle podne »
Vec duzi vremenski period moj dorucak cine 250g posnog,1 konzerva tunjevine,oko 100g zobenih i solja jogurta 0.1% mm.Vecera mi je do sada bila oko 250g posnog i konzerva tunjevine+ solja jogurta.Sada sam veceru smanjio na 300g posnog i solju jogurta.Sta mislite o tim obrocima?Sta bi ste dodali,oduzeli itd?

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #1 poslato: Maj 02, 2006, 09:00:05 posle podne »
pa ja bi ujutu umesto posnog ubacio whey kada ustanes pa onda ovsene i mleko , a ujutru mi je mnogo rano za tunu

uvece posni i jogurt

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #2 poslato: Maj 03, 2006, 06:11:26 pre podne »
markoni prijatleju..zasto whey omdah na sabajle cim progledas??.....prijtaljeu bez uvrede,whey je perfektan preprata..ali cemu toliko forisranje od tvoje strane ..mislim..nije mi jasno.....to je dodtak ishrani...

sada cu i da ti akzem zasto ne ujutro...markni..ujutro ti je nivo insulina naj nizi a metabilzam najbrzi..unosm whey preprata u bilo kom obliku tada mislim da ce samo da protric kkroz tebe jer racunaj sa tim da nisi konzmirao nikakv obrok od recimo 23 prethondu noc....i jednsotavno...rizikuje samo da imas probleme sa stomakom a sto je nabitnije u ceoj prici...nema sbas mnogo korsti od toga.........

a sada bi bkoja pitao nesto......zasto ti samnjujes bilo sta??..nemoj samo da mi kazes da radis definicju???

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #3 poslato: Maj 03, 2006, 06:37:29 pre podne »
Citat: pedjos
markoni prijatleju..zasto whey omdah na sabajle cim progledas??.....prijtaljeu bez uvrede,whey je perfektan preprata..ali cemu toliko forisranje od tvoje strane ..mislim..nije mi jasno.....to je dodtak ishrani...

sada cu i da ti akzem zasto ne ujutro...markni..ujutro ti je nivo insulina naj nizi a metabilzam najbrzi..unosm whey preprata u bilo kom obliku tada mislim da ce samo da protric kkroz tebe jer racunaj sa tim da nisi konzmirao nikakv obrok od recimo 23 prethondu noc....i jednsotavno...rizikuje samo da imas probleme sa stomakom a sto je nabitnije u ceoj prici...nema sbas mnogo korsti od toga.........

a sada bi bkoja pitao nesto......zasto ti samnjujes bilo sta??..nemoj samo da mi kazes da radis definicju???


pa ja sam napisao kako ja uzimam , ako nemam BCAA i nemam glutamin a imam ISO-100 sta onda ujutru da uzmem pre kardia , ad ne uzmem nista ili da uzmem ISO-100 ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #4 poslato: Maj 03, 2006, 06:51:19 pre podne »
pa markoni slazem sa da je bolja opcija i to nego nsita...naravno..ali ti nemu ovde preporucujes bukvalno za dorucak whey....to je problem...

nadam se da me razumes....

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #5 poslato: Maj 03, 2006, 06:53:54 pre podne »
pogresno sam napisao nisam lepo napisao da  ja radim tako , a ja radim kako sam gore napisao

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #6 poslato: Maj 03, 2006, 09:57:07 pre podne »
jos nesto pedja pa i si meni preporucivao da za dorucak uzimam whey sa ovsenim , rekao si mi da potopim uvece ovsene sa sokom pa ujutru sipam whey i jedem

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #7 poslato: Maj 03, 2006, 10:08:07 pre podne »
Citat: Markoni
jos nesto pedja pa i si meni preporucivao da za dorucak uzimam whey sa ovsenim , rekao si mi da potopim uvece ovsene sa sokom pa ujutru sipam whey i jedem


markoni, jedno je whey pa ovsene a drugo je ovsene+whey zajedno. :wink:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #8 poslato: Maj 03, 2006, 10:12:25 pre podne »
Citat: markoni87
Citat: Markoni
jos nesto pedja pa i si meni preporucivao da za dorucak uzimam whey sa ovsenim , rekao si mi da potopim uvece ovsene sa sokom pa ujutru sipam whey i jedem


markoni, jedno je whey pa ovsene a drugo je ovsene+whey zajedno. :wink:


upravu si , onda moze whey i ovsene za dorucak a izbaci mleko   :wink: , danas sam sav izgubljen neznam ni sta pisem (zavrsio sam civilku pa sam u bunilu  :P )

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #9 poslato: Maj 03, 2006, 10:16:47 pre podne »
Citat: Markoni
Citat: markoni87
Citat: Markoni
jos nesto pedja pa i si meni preporucivao da za dorucak uzimam whey sa ovsenim , rekao si mi da potopim uvece ovsene sa sokom pa ujutru sipam whey i jedem


markoni, jedno je whey pa ovsene a drugo je ovsene+whey zajedno. :wink:


upravu si , onda moze whey i ovsene za dorucak a izbaci mleko   :wink: , danas sam sav izgubljen neznam ni sta pisem (zavrsio sam civilku pa sam u bunilu  :P )


ooooooooooooo,konacno si se odkacio a? Sada ide zivot... 8)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #10 poslato: Maj 03, 2006, 10:18:47 pre podne »
evo vec su krenuli da me zene , kazu gotova vojska sada da te ozenimo i covek si hahahaah

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #11 poslato: Maj 03, 2006, 10:24:16 pre podne »
Citat: Markoni
evo vec su krenuli da me zene , kazu gotova vojska sada da te ozenimo i covek si hahahaah


ahahahhaha.I treba,samo im kazi da ti nadju neku vrednu domacicu,da ti sprema 6x dnevno da jedes...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #12 poslato: Maj 03, 2006, 10:29:06 pre podne »
Citat: markoni87
Citat: Markoni
evo vec su krenuli da me zene , kazu gotova vojska sada da te ozenimo i covek si hahahaah


ahahahhaha.I treba,samo im kazi da ti nadju neku vrednu domacicu,da ti sprema 6x dnevno da jedes...


lako je za kuvanje , trazi se neka koja hoce da finansira

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #13 poslato: Maj 03, 2006, 10:32:12 pre podne »
Citat: Markoni
Citat: markoni87
Citat: Markoni
evo vec su krenuli da me zene , kazu gotova vojska sada da te ozenimo i covek si hahahaah


ahahahhaha.I treba,samo im kazi da ti nadju neku vrednu domacicu,da ti sprema 6x dnevno da jedes...


lako je za kuvanje , trazi se neka koja hoce da finansira


to tesko... :cry:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Dorucak i vecera
« Odgovor #14 poslato: Maj 03, 2006, 10:39:41 pre podne »
ako nema sta cu onda neka da kuva 6x dnevno hehe , ja cu da radim