April 27, 2024, 11:27:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: moja prehrana... moze malo pomoci?  (Pročitano 16055 puta)

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #15 poslato: Januar 04, 2009, 04:55:34 posle podne »
ok..onda kupim bcaa sljedec mjeseca kad dobijem plaću...sad sam bez novaca....sve je otislo na piletinu, posni i tunu.. ;D
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #16 poslato: Januar 06, 2009, 06:31:28 posle podne »
jos nesto..trnutno radim na masi...pa koliki bi trebao biti dnevni unos uh i proteina???? (unosim 2 grama proteina po kilogramu tezine)
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #17 poslato: Januar 08, 2009, 11:37:09 pre podne »
unosi 3g proteina,4g uh,i oko 60g masti,pa prati ako se jako mastis smanji uh
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #18 poslato: Januar 09, 2009, 02:10:37 posle podne »
ewo vec drugo jutro povracam od ovih zobenih...i to dok ih jedem...stvarno sve zivo mogu strpat u sebe al ove zobene skoro nikako...pa ima li kakva dobra zamjena ujutro da manem umisto njih?!
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #19 poslato: Januar 09, 2009, 02:38:47 posle podne »
ja ih izblenadam, dodam mericu wheya od jagode maaaaalo coca zero i vrh ukus
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #20 poslato: Januar 09, 2009, 06:59:57 posle podne »
ja ih izblenadam, dodam mericu wheya od jagode maaaaalo coca zero i vrh ukus

mericu..THE wheya od jagode..hahahhahahah

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #21 poslato: Januar 09, 2009, 07:05:37 posle podne »
ja uzmem 150g ovsenih dodam 1celo jaje i 4belanca to umutim dodam mericu wheya i dodam malo zasladjivaca...sve to umesam i ispecem na teflonu bez imalo ulja ili dodas kap pa razmazes salvetom da pokupi visak! treba da dobijes nesto kao debela palacinka uzmes noz i hasas...a peces jedno 3-4minuta sa jedne i samo malo da dobije koricu as druge strane...


Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #22 poslato: Januar 09, 2009, 07:45:20 posle podne »
ja uzmem 150g ovsenih dodam 1celo jaje i 4belanca to umutim dodam mericu wheya i dodam malo zasladjivaca...sve to umesam i ispecem na teflonu bez imalo ulja ili dodas kap pa razmazes salvetom da pokupi visak! treba da dobijes nesto kao debela palacinka uzmes noz i hasas...a peces jedno 3-4minuta sa jedne i samo malo da dobije koricu as druge strane...


   
a jel tih 150 grama pre pecenja ostavis da stoji malo u vodi (da omeksa) ,ili tako direkt iz kese pa na teflon?

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #23 poslato: Januar 09, 2009, 09:01:03 posle podne »
pa kazem pomasam prvo sa belancima i wheyom pa onda bacim na teflon ali samo izmesam ne cekam da odstoji

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #24 poslato: Januar 09, 2009, 11:48:46 posle podne »
pardon..mericu THE whey-a od jagode buahahaha nista drugo me ne lozi, odavno bih presao na THE amino.uzeo sam i njega, al jagoda za pred spavanje ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #25 poslato: Januar 10, 2009, 01:44:32 pre podne »
Znaci ako se stavi neki drugi protein onda ne vredi recept...e jbg... :'(
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #26 poslato: Januar 10, 2009, 02:29:25 pre podne »
Ja imam 100% whey onu kanturinu od 5 kg i daymatize elite whey,dal ce mene moci taj protein da nalozi molim hitan odgovor ocajan sam...vise me nista ne lozi sve sam probao,cak i BSN i MT...unapred zahvalan...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #27 poslato: Januar 10, 2009, 11:30:14 pre podne »
ne mogu vam pricati o necemu sto nisam probao, ali THE jagoda objasnjava..iskreno, mislim da nisam spreman da eksperimentisem sa ukusima posle cokolade sa ella sirom, nasao sam svoju kombinaciju (jos bcaa da lepo svarim i na konju sam ;) )
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #28 poslato: Januar 10, 2009, 11:43:49 pre podne »
ne mogu vam pricati o necemu sto nisam probao, ali THE jagoda objasnjava..iskreno, mislim da nisam spreman da eksperimentisem sa ukusima posle cokolade sa ella sirom, nasao sam svoju kombinaciju (jos bcaa da lepo svarim i na konju sam ;) )

sta? :O nikad nisi probao ellu sa amino wheyom? :D  pa ti ne znas sta valja :D hehe   

neka sad mi stigo THE Lesnik pa ce da se gosti! :D

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: moja prehrana... moze malo pomoci?
« Odgovor #29 poslato: Februar 05, 2009, 12:46:38 posle podne »
ewo ovako se hranim zadnjih dana...dosta sam naucio otkako sam na forumu!
                                                           
                                                                               Protein              Ugljeni                Masti
7:30   100 gr. zobenih                                                12,5                  57,0                  7,0
            30 gr whey                                                     22,8                      3                   1,5
            0,5 dcl (0,9%) mlika                                        17,0                     24                   4,5
             1 banana                                                         1                        24                     0
             1 naranča                                                        1                        20                     0
                     1 centrum tableta ( vitamini)


11:00   200 gr. piletine                                                42,0                      0                      6
            200 gr. kuhanog krumira                                    4                      38                      0
            200 gr. kiselog kupusa                                      3                       10                      0
                    omega-3


14:00   250 gr. posnog                                                  33                     5                      7,5
             1 banana                                                            1                     24                       0
             3  jaja                                                                19                      1                      16,5


17:00    200 gr. piletine                                                42,0                      0                      6
            200 gr. kuhanog krumira                                    4                      38                      0
            200 gr. kuhanog povrca                                    3                       10                      0
                    omega-3

18:45    Trening

20:00    PWM -  70 gr. glukoze                                     0                        60                       0
                         60 gr. whey                                        45                        6                       3
                          5 gr kreatin
                         5 gr glutamin


21:00    160 gr. tune                                                    30                         0                        1
             250 gr. posnog                                               33                         5                       7,5
                      laneno ulje 1 jušna žlica
            +2 high mineral stack kapsule (Weider)

              UKUPNO                                                     310,3                     344,0                  63          


jel sad ovo u redu... samo mi nemojte da zobene stavljam u vodu..ubit cete me.. ;D                                                                                             



               
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!