April 27, 2024, 10:08:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moja kura  (Pročitano 2760 puta)

Van mreže zgembo

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Moja kura
« poslato: Januar 04, 2009, 11:58:40 pre podne »
Evo ovako. Visok sam 178cm, trenutna težina je 88kg,  treniram 4 godine. Slaba 2 mjeseca sam na low carb dieti, i radim 5x tjedensko cardio tako da sam sa kg malo pao. Odradijo sam več nekoliko ciklusa, uglavnom je  bila osnova depo.Planiro sam nov ciklus, pa me zanima mišljenje ostalih koji su mnogo iskusniji od mene.

1.week- 35mg naposim, 750mg depo, 400mg deca
2.week-35mg naposim, 750mg depo, 400mg deca
3.week-35mg naposim, 750mg depo, 400mg deca
4.week-35mg naposim, 750mg depo, 400mg deca
5.week-750mg depo, 400mg deca
6.week-750mg depo, 400mg deca
7.week-750mg depo, 400mg deca
8.week-750mg depo, 400mg deca
9.week-750mg depo, 400mg deca
10.week-750mg depo, 400mg deca

Hvala za odgovore.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Moja kura
« Odgovor #1 poslato: Januar 04, 2009, 03:46:28 posle podne »
"Klasican" ciklus za ljude koji ne znaju za bolje.

Ako si vec odlucan da koristis ove ljekove nebi bilo lose da decu skratis u odnosu na test, ili jos bolje da test produzis za par nedjelja.

Inace ne dopada mi se deca, ne dopada mi se "oralni frontload" smecem od naposima... Takodje, nadam se da ti je BF vrlo nizak jer u suprotnom posto si odradio nekoliko ciklusa i imas 88 kg na tu visinu bilo bi jako dobro da preispitas trening, prehranu, svoje genetske limite.

Takodje da si ista pocitao sta je pisano na ovom forumu, znao bi sta vecina misli o ovom ciklusu, pa i ne treba da te cudi sto ti niko ne odgovara...

Uzgred, kako za tebe tako i za druge da bi dobili necije misljenje bilo bi dobro da dajete kompletnije informacije o sebi - od tacne istorije upotrebe dopinga, dobitcima na ciklusima, prehrani, treningu, tjelesnoj kompoziciji... Na osnovu ovih sturih podataka tesko da mozete ocekivati ne znam kako pecizan odgovor. 

BTW... Zanimljivo kako svi planiraju neke cikluscice od 8-10 nedjelja sa dugim estrima. Izgleda da nijesu svjesni koliko treba vremena da ove supstane postignu punu koncentraciju i da na taj nacin i daju potpuni output i koliko im to u stvari ostavlja malo vremena da nesto naprave.

8-10 nedjelja ciklusi sa brzim estrima = 8-10 efektivnih nedjelja koje donose rezultate. I opcija koja se meni dopada...

ILI

14-16 nedjelja - ciklusi sa dugim estrima (po mogucnosti sa promjenom estra - recimo enan+cyp) = 11-12-13 nedjelja koje donose rezultate

Naravno oporavak od ovog od 16 nedjelja ce biti mnogo duzi i tezi od ovog sa "brzim" ljekovima od 8-10 nedjelja pa je to u mojoj knjizi jos jedan veliki + za 10-tku sa brzim estrima, ali dobro to je samo ono kako ja vidim stvari.

Pozdrav,
Vladan
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže zgembo

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Moja kura
« Odgovor #2 poslato: Januar 04, 2009, 04:36:11 posle podne »
Hvala na odgovoru. Sa depojem ču iči + 2-3 nedelje. Hranu imam uredu uštimanu oko 300g B i približno 100-150g OH. Koristim whey, glutamin, bca, amino, omega3 i vitamine. Treniram 5x nedeljno + 20-30min cardio posle treninga. Znam da ima boljih ciklusa ali to mi je sad bilo dostupno.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Moja kura
« Odgovor #3 poslato: Januar 04, 2009, 05:43:49 posle podne »
300 grama B je odlicno. Ali zbog cega ides samo sa ovom gore kolicinom hidrata? Treba ti vise hidrata, treba ti zdravih masti, imas 5 treninga sa tegovima i 5 kardio treninga (sto je vrlo vjerovatno mnogo ako zelis da izgradjujes misicnu masu) i mislis da ces biti u plusu na kraju ciklusa sa 100-njak hidrata dnevno?

Ako hoces da ostanes lean, imam tip za tebe - radi kardio u danima kada ne radis tegove.

Ne kazem da treba da se tovaris gomilom praznih kalorija, ali moras tijelu dati i energije da radi, malo variraj hidrate nek oni budu visociji kada radis noge ili ledja a nizi kada radis recimo ramena... Unosi ih ujutro i oko treninga, izbjegavaj smece i nece biti problema... U kasnijim satima stackuj proteine i masti, rasporedi tokom dana u istim intervalima 6 odbroka... Naravno pratices i korigovaces unos kalorija ako vidis da se "mastis" previse...

Kad se vec gadjas sa ovoliko hemije iskoristi je za misicne dobitke, a ne za "odrzavanje" ili za dalje skidanje masti - jer ti za to ne treba ni pola ovoga.

Saplementacija je dobra, nju stackuj oko treninga ovo ostalo nek ti budu cvrsti obroci, i hebiga prijatelju nadji nekog snadbjevenijeg gearom.

Pozz
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže zgembo

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Moja kura
« Odgovor #4 poslato: Januar 04, 2009, 08:27:28 posle podne »
Poslušat ču tvoj savjet pa ču dodati gainer pred i po treningu. I još jedanput hvala na savjetu. Pozdrav.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Moja kura
« Odgovor #5 poslato: Januar 04, 2009, 10:33:18 posle podne »
Malto + dobar whey bolji i isplativiji izbor nego vecina gainera. Ujutro za prvi obrok malo jace UH.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me