April 25, 2024, 10:49:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006  (Pročitano 157474 puta)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #15 poslato: Maj 16, 2006, 08:49:12 pre podne »
Citat: Kekka
Prosle godine je takmicenje bilo u arandjelovcu 8-og OKTOBRA.
Valjda ce i ove godine da bude u prvoj polovini meseca !  :evil:  :evil:  :evil:


Mi pretpostavljamo da ce biti u oktobru, no i prosle godine prvenstvo Srbije je bilo 09. aprila, a ove godine 22.og. Dakle, nikad se ne zna.
A i Skyline je definitivno u pravu. Uzimati kredit zbog jednog takmicenja ... hmmm ... ne znam bas. Dobro razmisli. Samim tim sto ti je jakoooo bitno da li je takmicenje u prvoj ili drugoj polovini meseca.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #16 poslato: Maj 16, 2006, 09:48:41 pre podne »
Citat: Kekka
Citat: sasacg
Legenda si :D


Sto?


Zbog zelje da postignes zacrtano :) Svaka cast
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #17 poslato: Maj 16, 2006, 10:47:30 pre podne »
@Kekka Koliko godina imas???

Van mreže dadap

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #18 poslato: Maj 16, 2006, 04:00:43 posle podne »
Imam samo jedno pitanje. Za ovo takmicenje ces da podignes kredit, a sta ces da uradis za sledece? Opet ces da podignes kredit?
Pazi Kekka lepo je nesto zeleti i ulagati u ono sto volis, ali dobro razmisli o tome sta dalje...
Per aspera, ad astra...

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #19 poslato: Maj 16, 2006, 08:29:53 posle podne »
Sto se tiche neke plate, i nije mi neka.. ali ocekujem bolji posao.. pa ce valjda sve biti ok.

Sto se tiche sledeceg takmicenja, verovatno ga nece ni biti..   mislim da je u tome razlog zasto sam ovoliko zeljan ovog takmicenja i zasto sam spreman da toliko rizikujem.

Jednostavno zelim da budem na bini.. o tome sanjam..
Sanjam o tome da se 4 meseca spremam za takmicenje.Da non stop zivim taj zivot..  da non stop jedem,treniram,napredujem....  

Hocu da priustim sebi to, hocu da na 4 meseca uzivam u ovom sportu.. i hocu da to krunishem u Novome Sadu...

Hocu da vidim svoju transformaciju.. ma jednostavno hocu ovo!

Jednostavno, znacice mi ako uradim nesto na tom takmicenju, bash zbog toga sto ce svako sledece takmicenje zahtevati mnogo vishe novca, a to definitivno necu uspeti da obezbedim..  bar to sada ovako izgleda.

Mislite da ja nisam razmisljao o ovome ? Mislite da ja nisam razmisljao o vracanju novca ?

Jesam i jel znate do cega sam doshao ... ? Na to da mogu da pokusam da uradim nesto i da vidim sta ce da bude.. ili da odustanem od cele priche i da ceo zivot zalim zbog toga..  

I u mojoj okolini postoje ljudi koji me podrzavaju i veoma malo onih koji nisu za to..   ali jednostavno ja sam reshen.. jer imam neki predosecaj da necu zazaliti...

Mozemo da polemishemo do sutra, da iznosimo razloge za to i razloge protiv toga.. i docicemo do iste priche..    ili da vidim sta ce da bude ili da se kajem..

Imam 21 godinu i mislim da mogu da podnesem i mnogo teze stvari od ovih!

Odgovornost je na meni, kredit je moj..  ja odgovaram za sve.. i za dobro i za loshe..  sve ide preko mojih ledja, a ja sam reshio i spreman sam da idem do kraja..  Vec sam rekao u nekim postovima.. ovo je moj put i osecam da ovde pripadam..  i makar na jedan period i makar na jednom takmicenju zelim da idem MOJIM PUTEM!

Neki prijatelji mi pomazu finansijski, neki mi nalaze jeftinije suplemente,neki mi daju moralnu podrsku, cak i moja majka mi pruza podrsku.. iako je u startu bila protiv toga....   tako da meni to znachi..

Ja sam spreman da rizikujem..      

Milion stvari sam "ZELEO" u zivotu i sve sam napustio ! Niucemu nisam istrajao..  a tek sad vidim da ja ustvari nishta nisam ZELEO, jer da sam zeleo borio bi se kao i za ovo sto se borim !


Sto se tiche takmicenja u Novom Sadu, cuo sam se sa predsednikom saveza i rekao mi je da je takmicenje 7-og ili 14-og oktobra... jer je verovatno mediteransko prvenstvo 21-og a svetsko 28-og !

U svakom slucaju zapisao je moju PRIJAVU i rekao mi je da cu izaci na takmicenje kao JUNIOR ! Cak iako se takmicenje pomeri za 7 dana.

Pozdrav drustvo.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #20 poslato: Maj 16, 2006, 08:38:04 posle podne »
znaci ucestvujes Kekka , to care , samo ti cepaj

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #21 poslato: Maj 16, 2006, 08:43:12 posle podne »
Citat: Markoni
znaci ucestvujes Kekka , to care , samo ti cepaj


Hvala markoni, nadam se dobroj formi i nadam se podrsci forumasha u novom sadu !

I nadam se da pedjos nece da odustane od mene, zato sto sam dosadan kao proliv ! Samo nesto zapitkujem ! A josh se i ustrucavam ! Zamisli sta bi bilo kad bih ga pitao sve sto mi padne napamet..  ! :)

Van mreže Daywalker

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #22 poslato: Maj 16, 2006, 08:43:41 posle podne »
Ma boli te k.... jednom se zivi,samo snovi nekad mogu biti i kosmari.ovo zadnje je rekao Frojd.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #23 poslato: Maj 16, 2006, 08:45:02 posle podne »
Citat: Daywalker
Ma boli te k.... jednom se zivi,samo snovi nekad mogu biti i kosmari.ovo zadnje je rekao Frojd.


Necu znati sta me ceka dok neprobam..  :)

Van mreže Daywalker

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #24 poslato: Maj 16, 2006, 08:48:29 posle podne »
ma brate znas da se zezam a jel' ti odgovaras na svaki komentar?E jesi lud :)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #25 poslato: Maj 16, 2006, 08:49:35 posle podne »
Citat: Daywalker
ma brate znas da se zezam a jel' ti odgovaras na svaki komentar?E jesi lud :)


oD 22 DO 08 , odgovaram na svaki.. :)

Ja sam NIGHT GUARD :)

Van mreže Daywalker

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #26 poslato: Maj 16, 2006, 08:51:05 posle podne »
Idem u cetvrak do Voje da pokupim filmove tako da ne brines.

Van mreže dadap

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #27 poslato: Maj 16, 2006, 08:56:35 posle podne »
Citat: Daywalker
Idem u cetvrak do Voje da pokupim filmove tako da ne brines.

Nadam se da cu i ja da gvirnem. Imamo inovaciju u klubu pa moze i javna prezentacija... :D
Per aspera, ad astra...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #28 poslato: Maj 17, 2006, 06:27:44 pre podne »
Kekka i ja sam dobio informacciju iz saveza da ce se odrzati ili 7 ili 14 oktobra , ako budes ucestvovao ja siigurno dolazim da navijam za tebe

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU ???
« Odgovor #29 poslato: Maj 17, 2006, 06:42:54 pre podne »
Prijatelju imas i moju podrusku,samo napred,dolazimo da te bodrimo!!Oce takmicenje biti na spensu?