April 27, 2024, 09:24:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI  (Pročitano 23102 puta)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
1.tjedan-30 mg d-bol dnevno + 200 mg primobolan
2.tjedan-30 mg d-bol dnevno + 200 mg primobolan
3.tjedan-30 mg d-bol dnevno + 200 mg primobolan
4.tjedan- 200 mg primobolan
5.tjedan- 200 mg primobolan
6.tjedan- 200 mg primobolan

Prva 3 tjedna bi se uzimao silimarin za zaštitu jetre ili još bolje preventive radi svih 6 tjedana,nolvadex prva tri tjedna ili svih 6 tjedana???
Nakon ciklusa kratki pct od 10-tak dana s nolvadeksom pošo mislim da d-bol kroz tri tjedna uzimanja nece prouzročiti neku značajniju supresiju vlastitih androgena a primo sam po sebi uz ove doze ju neče prouzročiti niti kroz period uzimanja od 6 tjedana...
To je moje mišljenje e sada volio bi iskusne i znalce s foruma da komentiraju ovaj ciklus i daju neke korekcije ili prijedloge.Unaprijed se zahvaljuem!!!
« Poslednja izmena: Januar 09, 2009, 12:41:46 pre podne hrc »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #1 poslato: Januar 09, 2009, 09:16:04 pre podne »
Koliko godina,iskustva,visina,tezina,iskustvo...?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2009, 10:12:54 pre podne »
Godina imam 26,visok sam 182,kila 82,treeniram 3 godine ali u stankama par mjeseci bas onako pravo kako bi i trebalo i onda i pazim jako na prehranu,odmor,odradujem kvalitetne i intenzivne trninge pa onda po par mjeseci ne treniram i tako vec tri godine i vise u krug...Odlučio sam se sada za ozbiljno primiti teretane i treniranja i ne mislim više izlaziti van iz teretane...kuru bi napravio tek u 6 mjesecu jer sada nema smisla jer sam počeo ponovno trenirati prije mj dana pa želim do 6 mj dostiči nekakvu formu prije uzimanja ove kure...

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #3 poslato: Januar 09, 2009, 11:19:05 pre podne »
zasto bez testa...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #4 poslato: Januar 09, 2009, 11:20:40 pre podne »
hahahah zakaj me svi to pitate:)???
Što fali ovakvoj kuri,ali konkretno me zanima što ne valja s ovom kombinacijom???

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #5 poslato: Januar 09, 2009, 11:21:44 pre podne »
primo mi nece u tim dozama potisnut proizvodnju vlastitih androgena,danabol u 3 tjedna ce ju malo potisnuti ali nista strasno,sto ce mi testo???

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #6 poslato: Januar 09, 2009, 11:31:02 pre podne »
pedja ja sam citao dosta forum i mogu reci da je odlican i ljudi ovdje zele pomoči za razliku od nekih drugih neču imenovati kojih nije niti bitno, niti nebi bilo u redu od mene da o tome govorim,gdje svi samo šute i nitko neče pomoči sa bilo kakvim savjetom...ok znači savjetuješ mi da umjesto danabola ubacim propionat a primo da ostavim i da idem tako 6 nedjelja?
pročitao sam na više mjesta da je 200 mg za početnike ok doza za napredak,kažem govorim samo ono što čitam po nekim knjigama i forumima,iz iskustva stvarno ne znam zato se i obračam vama koji imate znanja kako u teoriji tako i u praksi...
Zamolio bi te ako bi mi onda samo mogao napisati koliko iči sa dozama primo i propionata tjedno i koliko tjedana obzirom da sam početnik...bio bih zadovoljan da dobijem kojih 7,8 kg,sasvim zadovoljan...znaci ok je kombinirati dva injektivna steroida?

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2009, 11:45:47 pre podne »
a koliko da idem nedjelja sa ovim dozama 6 ili 8?
danabol samo prve 4 nedjelje?
Treba li mi poslje kure nolvadex zbog pct-a i koliko dugo?
da,primo mogu nabaviti preko recepta u njemackoj ljekarni,pa to mora biti original:)???

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #8 poslato: Januar 09, 2009, 11:52:11 pre podne »
od suplemenata bi uzeo kantu wheya,od dymatiza elite 12 hour prije spavanja,glutamin,kreatin,omega3,vitamini i minerali.
nije to malo previse supstanci za mene koji bi radio prvu kuru i danabol i prop.i primobolan,ponavljam plašljivi početnik:)))

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #9 poslato: Januar 09, 2009, 11:57:35 pre podne »
prirodnih supsa nikada dosta...samo tovari..

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #10 poslato: Januar 09, 2009, 11:58:27 pre podne »
ako sam te pedja ok svatio da idem sa primom i prop. 200 mg tjedno kroz svih 6 ili 8 tjedana?
ja bi rade sa danabolom isao 4 tjedna prva posto je oral i toksican za jetru jer tako ok i uzeo bi si silimarin???
znaci da bi nakon ovakve kure supresija bila minimalna,zbog toga si rekao da uzmem tribulus nakon kure?
i jos jedno mozda glupo pitanje i laicko sali me zanima da taj ciklus traje recimo 8 tjedana pri tim dozama o kojima pricamo za mene kao početnika postoji li vjerovatnost da dozivim nekakve nezeljene nuspojave ili neka ostecenja koja su ireverzibilna,znam da je svatko drugaciji i da svatko drugacije reagira na steroide ali onako bukvalno pitam? :-\

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #11 poslato: Januar 09, 2009, 11:59:20 pre podne »
ma joj imam doma apoteku hahaha ne znam vise di cu sa suplementima,skupljam to vec mjesecima,mogo bi se u biznis bacit hahahah

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #12 poslato: Januar 09, 2009, 12:08:32 posle podne »
i jos jedna stvar,ja sam zakljucio da je propionat ubacuje kako bi se nakon ciklusa što više dobivenog uspjelo i zadrzati ako sam svatio poantu ubacivanja propionata ili nisam

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #13 poslato: Januar 09, 2009, 12:15:45 posle podne »
imam malo povišen krvni tlak pa me zbog toga malo frka uzimati propionat...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #14 poslato: Januar 09, 2009, 12:27:39 posle podne »
jer bi onda bilo ok da uzimam 8 tjedana 300 mg propionata i 200 mg primobolana tjedno,ima li takva kura smisla?
Da istina to za danabol i tlak to je istina...nakon toga onako kako si rekao tribulus 3*2 14 dana i to je to.
Ovdje mi za zastitu jetre ako se ne varam u ovoj kombinaciji ne treba nista...