April 28, 2024, 01:25:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI  (Pročitano 23104 puta)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #15 poslato: Januar 09, 2009, 12:38:22 posle podne »
ok to me zanimalo znači tribulus je sasvim dovoljan za uzeti kao pct.

Van mreže TITANIUS LJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #16 poslato: Januar 09, 2009, 05:56:06 posle podne »
i jos jedno mozda glupo pitanje i laicko sali me zanima da taj ciklus traje recimo 8 tjedana pri tim dozama o kojima pricamo za mene kao početnika postoji li vjerovatnost da dozivim nekakve nezeljene nuspojave ili neka ostecenja koja su ireverzibilna,znam da je svatko drugaciji i da svatko drugacije reagira na steroide ali onako bukvalno pitam? :-\
-može, a i nemora bit!
Slušaj šta ti ljudi kažu, idi 100mg propi EOD i Dbol30mg ED i taj primo bi bolje bilo da makar podupliraš,il ga ostavi za defku! Nolvu imaj samo za hitne slučaje, i tribulus za kraj i to ti je to! SIMPL ko rekbu! Da ti nebude žao posle ako budeš išo samo 200mg propia sedmički, što ga nisi stavio više(posle karanja nema kajanja)...  ;)
Moja priporuka ti je popi 50mg ED ako ti nije suviše a ostalo ko što su ti več naveli drugi...
poz

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #17 poslato: Januar 09, 2009, 10:28:01 posle podne »
šlušam ja što ljudi meni ovdje govore ali ja sam obični rekreativac koji cijelu godinu trenira natural i dva mjeseca prije mora zeli malo bolje izdefinirati tijelo za more,ok kura bez testa nije kura to svi manje više govore,ali moje jedine ambicije je malo prije ljeta izdefinirati tijelo i uzimati što manje i što bezopasnije steroide jer mi je ipak zdravlje na prvom jestu...dok sam u fazi definicje npr od 6 do 8 mj prije mora vruče je znojm se pno,potrošnja je velika i tesko steceno tokom godine prirodnim putem lako se popusi u to vrijeme i u biti zelim samo nesto da dok odradujem tu definiciju da ne izgubim masu koju sam gradio cijele godine i da se onako fino izdefiniram,što fali primobolanu u takvu svrhu???

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #18 poslato: Januar 09, 2009, 10:43:58 posle podne »
kada sam rekao oštečenja nisam mislio na opadanje kose jer nemam predispozicije za to kao ni svi muskarci u mojoj familiji,akne,atrofija testisa nego sam mislio na neke malo teže stvari tipa oštečenja unutarnjih organa koja su nepovratna kao što su npr bubrezi,jetra,srce,kardiovaskularni sustav i takve malo teže i zajebanije stvari,jer vam sada jasno zbog čega ne želim uključivati toliko kemije u ciklus,zato što mi je stalo do vlastitog zdravlja i ne želim se sa time igrati i rađe ču dobiti i dosta manje rezultate koje če mene kao rekreativca zadovoljiti nego riskirati zdravlje i u ciklus stavljati po nekoliko vrsta steroida s čime se i rizici po zdravlje i neželjene nuspojave dosta povečavaju e sad ako ovo što sam napisao nema smisla onda ja ne znam što da više kažem...opet ponavljam ovo je moje mišljenje i moj neki stav o svemu ovome...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #19 poslato: Januar 09, 2009, 10:54:12 posle podne »
ako ostetis bubrge i jetru od jedne kure,e vala onda si fenomen
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #20 poslato: Januar 09, 2009, 10:57:36 posle podne »
ok to stoji i mislim da od jedne kure godišnje kroz dugoročno uzimanje rizici po zdravlje su maleni....opet velim moje mišljenje...evo ako netko želi komentirati moj predzadnji post,zanimaju me vaša mišljenje s obzirom na moje ambicije u vezi uzimanja steroida:)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #21 poslato: Januar 09, 2009, 11:00:21 posle podne »
a opet ovisi i koje se supstance uzimaju u kojim kombinacijama,dozama i koliko dugo tokom godine...koliko znam primobolan je frutek a daje dobre rezultate u vidu definicije,ako sam u krivu neka me netko ispavi:)))

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #22 poslato: Januar 09, 2009, 11:03:17 posle podne »
vec ce ti odgovoriti iskusniji,ja samo mogu da ti kazem da steroidi BAS nisu za tebe...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #23 poslato: Januar 09, 2009, 11:05:35 posle podne »
zbog cega mislis da steroidi bas nisu za mene,zato sto puno citam o tome,informiram se i brinem se za svoje zdravlje i trazim nesto sto je najbezazlenije za uzeti???

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #24 poslato: Januar 09, 2009, 11:06:17 posle podne »
ili mozda zato sto mi nije cilj nabiti 20 kila misicne mase?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #25 poslato: Januar 09, 2009, 11:08:41 posle podne »
nele ti je lepo rekao pre 12 sati,ako vec krenes na aas uradi kako treba a ne primo i dbol bez testa nesto kratko...za plazu mozes natural vec ti rekoh,ako se toliko brines za zdravlje bolje batali jer tebe realno ako pocne bzvz nesto da svrbi bradavica dobices slog... nemas nista od konstantnog straha,samo stres a stres je kortizol zar ne ;D

odjavljujem se sa teme pozz
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTI
« Odgovor #26 poslato: Januar 09, 2009, 11:09:02 posle podne »
potencijalni hipohondrik :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #27 poslato: Januar 09, 2009, 11:10:34 posle podne »
evo i ako h2so4 moze ubaciti neki svoj komentar ako je to doticni sa forum.teretana.net cije postove tamo sam citao i primjetio kako se podosta razumije u ovu tematiku,svaki komentar je dobrodosao:))) 8)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #28 poslato: Januar 09, 2009, 11:12:31 posle podne »
h2s04 hahaha samo sam oprezan ali čak si i to donekle ok primjetio,priznajem,malo me trta zato i gnjavim tu stalno ljude,ispitujem i prikupljam informacije procitao sam i par knjiga ali jebes ti teoriju dok ne okusis na svojoj kozi...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #29 poslato: Januar 09, 2009, 11:15:13 posle podne »
dobicu slog (mislis da ce me bezveze počet panika hvatat na to si mislio:)))?
hvala ti na tvojim komentarima!!