April 28, 2024, 12:09:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI  (Pročitano 23106 puta)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #30 poslato: Januar 09, 2009, 11:18:38 posle podne »
postavit cu jedno jako jako glupo pitanje pa sad ko hoče neka odgovori ok kome je glupo ne mora,dali su po vama cigarete i alkohol opasniji i pogubniji po zdravlje mislim na recimo ono pusenje svaki dan kutije cigareta kroz recimo 10 godina i razbijanje od cuge dvaput mjesecno od  jednom godisnje postene kure od 8 tjedana kroz 10 godina???

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #31 poslato: Januar 09, 2009, 11:22:06 posle podne »
a sta ti tacno zelis da postignes sabranim saznanjem iz ove teme ?!
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #32 poslato: Januar 09, 2009, 11:25:07 posle podne »
kako koristiti jednu kuru godisnje kroz duzi niz godina bez stetnih i negativnih posljedica po zdravlje,mozda je ovakvo objasnjenje presiroko i tesko je na to dati dobar odgovor ali ukratko to zelim.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #33 poslato: Januar 09, 2009, 11:26:49 posle podne »
kul..jer sam pomislio u jednom trenutku da zaebavas ljude prisutne na temi.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #34 poslato: Januar 09, 2009, 11:30:26 posle podne »
ne zajebavam zasto si to mislio?
samo sam oprezan i zelim sa sto vise ljudi o tome razgovarati i prikupljati informacije i ako se vec odlucim na uzimanje da to pametno i odgovorno radim,a na moje prethodno pitanje mislim da je nemoguce odgovoriti nazalost,treba probati pa vidjeti,vjerovatno je to tako...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #35 poslato: Januar 09, 2009, 11:32:32 posle podne »
evo ako bi mo ti htio prenjesti neka svoja iskustva ako koristis AAS ako naravno imas volje i zelje?

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #36 poslato: Januar 09, 2009, 11:34:54 posle podne »
pazi, kad budes ispostovao ljude, pogotvu one koji su pisali satima na temama o aas, tek tad ces imati maaalo predznanja da mozes uopste koncipirati takvo pitanje..do tad ne vredi bas nista da ti se pise..mislim probali su ljudi, a ti onda imas jos bolje potpitanje jbg
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #37 poslato: Januar 09, 2009, 11:44:07 posle podne »
ja postujem te ljude daleko od toga ali ja bi najrade da meni neko kaze ma ne brini od jedne kure godisnje ne moze ti biti nista niti kroz duze vrijeme a znam da to tako nejde...a razumijem na sto mislis,sto da ti kazem znatizeljan sam,sve me zanima o tome i onda bi zelio sve saznati i uopče ne znam više kako da dodem do odgovora koji me zanimaju...ja svacam da su pedja,predpostavljam i ti po slici:)))i ostali koji su mi odgovarali i postujem njih i njihovu pomoč i odgovore natjecatelji i da se njima moja kura koju sam stavio čini smjesna i nedjelotvorna ali ponavljam ja sam samo obicni rekreativac i nista vise...u svakom slucaju zahvaljujem Vam se svima koji ste mi odgovarali na moja pitanja i imali strpljenja odgovarati na jih:)))

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #38 poslato: Januar 09, 2009, 11:48:05 posle podne »
poenta je da ni pedja,a ni isus sam ne moze da previdi kako ces ti reagovati,moras probati,svako je razlicit
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #39 poslato: Januar 09, 2009, 11:56:03 posle podne »
mozes umreti u teskim mukama..al to se jako retko desava
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #40 poslato: Januar 09, 2009, 11:56:48 posle podne »
Mogu ti stopala otpasti...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #41 poslato: Januar 10, 2009, 12:07:13 pre podne »
evo sad ste se počeli sprdati samnom a ja trazim odgovore na tako jednostavna pitanja:)))
sad sam citao neka pedjina postovanja jos od prije i napisao je da su orali svi jako toksicni za jetru,meni vise nista nije jasno,svi se pucaju,orali su jako toksicni za jetru i jako ju unistvaju a svi su zivi i zdravi i nikome nije nista,da skratim pricu ja sam se totalno izgubio i vise mi nis nije jasno...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #42 poslato: Januar 10, 2009, 12:10:40 pre podne »
dok sam bio mladji u pubertetu i tako pucao sam se svacime i jeo i pio droge i svega je bilo pa sam ziv i zdrav onda valjda dobro reagiram na kemiju hahahahaha valjda ce tako biti i sa steroidima i valjda mi nece stopala otpasti i valjda necu umrijeti u teskim mukama:)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #43 poslato: Januar 10, 2009, 12:26:01 pre podne »
nije da je bas nemoguce da se to desi, to su 'realni' rizici i bas ne bih voleo da se to bas tebi to desi..bolje procitaj prvo stetne stvari o aas i o losim iskustvima koriscenja..bar to
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #44 poslato: Januar 10, 2009, 12:34:25 pre podne »
procitao sam sve te stvari masu puta i pročešljao i štetne i pozitivne strane korištenja steroida i zaključio da ako se uzimaju pametno i kontrolirano rizici bas i nisu veliki da ce si covjek sjebat zdravlje...čitao sam i one senzacionalističke tekstove tipa uzmes jedan metan i umires odmah hahahah,mislim svega ima po netu,svakve pizdarije se pisu...samo sada skupljam hrabrost to je to.:)))
realno od posljedica pusenja negdje sam to procitao u hrvatskoj godisnje umre ljudi koliko ima stanovnika jedan gospic naprimjer e pa sad...neko nikada ne zapali cigaretu pa u 45 dobije rak pluča a netko puši cijeli život pa doživi 80 ili 90 godina,to je sve tako relativno i nitko ne može dati pravi odgovor na neka pitanja...kada sam čitao kakve sve pušenje izaziva negativne posljedice po zdravlje i koje boleštine izaziva meni to izgleda opasnije od koristenja steroida,barem onako na papiru kada se gleda a koliko ljudi puši u hrvatskoj jedna trečina stanovništva puši i na to se gleda kao nešto normalno....