April 28, 2024, 01:37:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.  (Pročitano 83606 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #15 poslato: Januar 17, 2009, 09:07:02 posle podne »
Ma jok rodjo, daleko od toga da su ostala takmicenja  ::) , cak su mnogo dobra, vec nam je Evropsko na domacem terenu, pa je to prilika za one...  znas na koga mislim....

ma znam ja kako ti mislis...al kazi..pedja je tu da laje...hahahhahahahahhaahhahaha

kada ih cika peki sada opere nece ni dunav ni sava da ih sapere......ojhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #16 poslato: Januar 17, 2009, 09:55:38 posle podne »
Dakle, prema ovo gore navedeno, Boban Gjoroski bolje da se seli pa da ceo mesec maj provede u Srbiju :)
Normalno, bicu kuci da odradim domaci zadatak :)

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #17 poslato: Januar 18, 2009, 02:28:31 pre podne »
JES JES KAKO DA NOU!!! BAS TAKO PREDSEDNICE!!
Dakle, prema ovo gore navedeno, Boban Gjoroski bolje da se seli pa da ceo mesec maj provede u Srbiju :)
Normalno, bicu kuci da odradim domaci zadatak :)
Kralj ist Back

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #18 poslato: Januar 18, 2009, 05:25:36 posle podne »
Posto je “maza” se javno oglasila pod cudnim imenom jer verovatno lici na sve osim na mazu red je da I ja napisem neke stvari jer se mene direktno tj moje ime spominje.
Dakle,meni je pun q..c razno raznih maza koje se sakrivaju iza cudnih imena I nemaju jaja ili drugi polni organ ako ga I imaju vise da izadju sa svojim imenom I prezimenom I JAVNO kazu svoj problem ako ga imaju ili ima.znaci Pedja Petrovic je moje puno ime I prezime I sve sto kazem stojim iza toga I ne sakrivam se iza nicega niti iza koga pa tako I sam ovaj text gde se obracam nekom VIRTUELNOM SMRADU gubi smisao ali moj temperament mi ne dozvoljvaa da sutim takvim smradovima koji nemau jaja da jvno kazu svoje ime I da ARGUMETNIMA potkrepe stvari o kojima pricaju.Pedja nije promenio federaciju niti bilo sta drugo vec je moj odlazak na IBFA svetsko bio rezulatat toga sto je PEDJI u lice receno da nema NOVACA ZA KARTU ZA IFBB SVETSKO U BAHREINU koja kosta tj koja je kostala 470 eu!!!!-TO JE CINJENICA….
a cinjenica je da se placaju akrte maltene za letovanje..ili letovanja  ;)
Cinjenica je I to da je pedja u svojoj takmicarksoj akrijeri uzeo u IFBB veoma mnogo titular I potrsio gomile novca IZ ASVOG DEZPA a nije krao I pljackao I uzimao novac iz budzeta sa svoje prirepme……..
Sadasnji predsendnik goran ivanovic je pedji petrovicu pomogao u prirprema za odlazak na svetsko prvesntvo u OSTRAVU-CZEH REPUBLIK u iznosu od 700 eu !!!!!!!......to je cinjnica…I to su sve pare za koje se pedja petorvic ogrebao od ali neo d saveza kako ovde MAZA prestavlja vec je to goran dao iz svog dzepa!!!!!..dali je on to kasnije refudnirao ili nije…neznam I boli me patka…ali to je cinjinca…
Ako nekome smeta sto je pedja naplatio prevodjene seminara od comelna u iznosu od 200 eu….to je onda problem toga kome smeta jer ja nisam kriv sto taj isti ne barata ni sa srpskim jezikom kako dolikuje a ne da govri bar jedan strain jezik pa da I on moze da naplati…
Pedja petrovic nije imao zelju da vidi colemana I jebe mi se za njim,vec sam tamo dosao na pzoiv od predsendika saveza koji je sam predlozio novacnu nadoknadu….to je cinjenica….
I pedja petrovic je prvi put posle svih titular I svega sto je uradio za ovaj sport prosle godine imao stipddiju ali mu to nije dao savez vec drzava….ali bitno je da nije spoemtuno da su sve moje stipedije koje sam trebao da dobijem uvek odlazile u druge ruke I tako 9 godina !!!!!!!!!!!
Dakle..ovo su cinjenice I ovo je stvarno stanje stvari…
Pejda nije uzimao novac iz budzeta da dize zidine,da placa putovanja.letovanja.zimovanja za sebe io svoju pordicu,ruckove I sva ostala sranja koja mogu da se rade kada se uzimaju pare…NE…pedja to nije radio..
I dosta je bilo vise ovih sranja sa imaginarnim sugestijma I imenima vec kada imas ili imate jaja,j ate pzoivam da izadjes sa punim imenom I prezimonom ovde ili tamo..gde god hoces pa da krenemo redom…MIC PO MIC….pa da pedja kaze sve CINJENICE O SVEMU…POTKREPLJENE SA ARGUMETNIMA..a ne sa sakrivanjeim iza mame..tate..saveza…predsnenika…ili vec koga…..
Koliko si jadan I mizeran u svom pokusaju govri cinjenica da si se sakrio iza imena jer da imas neke opipljive argumente onda bi to bilo JAVNO KAO I STO SADA JA JAVNO PISEM…..
O prici,hans nocna mora,bezim od ovoga ili onoga….jednostavo je smesno I pricati jer I to govori tvoju mizeriju I licnu isfrustriranost sa samim sobom jer ovo nije napisao ni HANS NI IGOR NI PERO NI MARKO NI ZIKA….kojih se ti vatas….sta ti imas da govris u tduje ime…pa jednsotavno…zato sto TI NEMAS SVOG I sto si bolesno iskompleksiran ili –a !!!!..
Pedja nikada nije bezao ni od koga….moze to uvek da se tumaci kako hoce itd…ali ako je to najveci problem DA BI SE PRIKRILO SRANJE KOJE SE RADI….ok…evo..ja kazem javno…..HANS JE BOLJI OD MENE..BOLJI JE I STEFAN ANTIC…BOLJI JE I MILOVAN ILIC…..SVI SU BOLJI OD MENE..
I sta ce mo sada???....sada vise nema te price….pedja je priznao da su svi oni moja nocna mora…
Idemo dalje..to smo apsorbirali….sta ce mo sada…
Aha..
Rad saveza za 3 godine….lepo…nema tu sta..moje nije da ocenjujem vas zzavrsni racun za minuli rad I period….
Ja ono sta ZNAM SVE SA CINJENICAMA I ARGUMETNIMA cu lepo da objasnim I opsiem u svojoj knjigi.tako da I ovu temu mozemo da kazemo da je jadna jer ovo nije ni vrme ni mesto..AA MOZEMO DA URADIMO..DA BUDE I VREME I MESTO..SAMO IZADJI SA IMENOM I PREZIMENOM…no problemo…
Ali da zavrsim….sa bolesnim I iskompeksiranim magarcima I magradima necu da imam posla na ovaj nacin,jer koliko si jadan I bedan govri cinjenica da si nesto procitao ili ..hehehhehe…la….na ofrumu gde sam se ja salio sa goran ilicem,ali u nedostatku sive mozdane matreije u lobanji zvane mozak,u tebi je proradilo ono sto ceo zivot vuces sa sobom I zivis sa tim…LICNA BOLEST I ISKOMPLEKSIRATNOST SA SAMIM SOBOM te se krenuo u krstaski pohod u ime saveza sa gomilom gluposti koje nemaju veze niti sa temom na kojoj sam ja nesto napisao niti sa bilo cim osim sa tim da malo pominjes pedju petrovica u negatvinom kontxtu

Ali da ljudi ne misle ovde da je pedja taj KOJI KRADE,PLJAKCA I GAZI PREKO LESEVA ZA PAR KVADRATA VISE ja sam bio primoran da napisem ovo I ovako…..
Dakle..mislim da je pametnije da drzies jezik za zubima ili bar da ga drzis dok ne objavim knjigu pa ces onda imati pravo I da me tuzis I da me povuces ..hm….da…jel…
Ako ti dozvolim…..
A do tada….kao sto rekoh…mnogo pametnija opcija da se cuti I da se uzme sta se uzeti moze…jer mogao bi lagano pod da klizne ispod nogu pa da ne bude onda..lele..nisam znao……

I jos ensto…za kraj..bilo bi lepo setiti se da ovaj SAVEZ ne postoji usrane 3 godine vec da je ovaj savez postoji mnogo duze,I da su ovaj savez I OVAJ SPORT   stavili u 3 kategoriju sportova imena kao sto su..JURAJ VALENCIK,NEGOVAN JOVANOVIC,MARKO PETROVIC,IGOR MILANOVIC,SASA STANKOVIC,SINISA PRIVULOVIC,SLOBODAN VUKIC,BRANISLAVA JOVANOVIC,MILKA SAVIC-tada SUDAREVIC I pedja petrovic..

Da gospdoo draga..ovaj savez postoji mnogo duze a zbog ovih gore naborjanih imeena I njihovih rezualtata je ovaj sport otisao iz zadnje rupe na svriali u 3 kategoriju sportova I onu stvar bi vi uzivali I u ovolikom budzetu I u ovolikim stipedijama da je bb ostao tamo gde je bio…
Ali to niste uradili I postigli vi dragi gosdpoine smradu….vec takmicari koji ne kradu I ne pljackaju……..budzet….kako to lepo zvuci……a da ne ulazim na nize rangove takmicenja itd…jer to sve imam dokumentirano sto kao sto rekoh cu da objavim veoma skoro.
Da ne ispadne da ja nekoga sada omalovazam ovde…imena kao sto su LJUBA PANTOVIC,NENAD MIHAJLOVIC,SLAVISA DJORDJEVIC itd..neka mi oprsoti ako nekoga sada I zaboravim su imena koji nose ovaj sport sada…

Ali gsopdine dragi….vi se zapitajte gde su svi oni ljudi koje sam ja gore nabrojao,dali se sada takmice u drugim federacijima,dali nece vise da se takmice nigde..itd..itd..itd…ALI JE JEDNO FAKAT….NJIH VISE NEMA U IFBB NITI HOCE VISE DA SE TAKMICE….to je cinjenica…..ovo je statistika….
Znam ja da vas boli d ace vise biti PALESTINCA od SRBA u centru novog sada.. ali jedno je stvar…VAMA I NIJE BITNO DALI CE SE NEKO OD JADNE DECICE DA SPREMA ILI NE…AKO SE SPREMI..DOBRO SE SPREMI..AKO NE….NEMA VEZE….CILJ JE POSTIGNUT…A SVI MI OVDE ZNAMO KOJI JE CILJ

….

Znaci..ne zeli niko ovde da cuje MAKIJEVELIZAM,pa da se ide sistemom napad je nabolja odrbrana tj da kazete..pa ima kvalifikacije pa ce biti tako…..
OKOSNICA REPREZENTACIJE SE UVEK ZNALA…..evo ja pitam….a to bi I mnogi ovde voeli da znaju…ne treba po 2 takmicara u kategoriji koliko srbija ima pravo…
NAVEDITE IMENA TAKMICARA SRBIJE PO KATEGORIJMA..

I na kraju da pitam,posto sam citao Vas text gde ste na kraju poceli a pisete u zenskom rodu…jel to govorna mana ili kaj?????

I jos….MISLIM DA JE I VRPACIMA JASNO DA JE OVDE razlog spomienjanja mene I mog imena ona STARA….

…………..DRZITE LOPOVA………..aaa…ma svi znaju kako ide ova stara poslovica dalje

Thank you and come again

P.s.a o mom dupetu i stomaku....hehheheheh..jbg..ipak sam ja musko..pa mi stoji  :D :D :D :D ;) ;) ;) ;)
« Poslednja izmena: Januar 18, 2009, 05:36:43 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #19 poslato: Januar 18, 2009, 05:31:14 posle podne »
i da...kada je rec o povracanju..jaooo od kada se meni povraca od tebe...no..kako ovde niko neza ko si onda neka to bude NAS MALI SEKRET  ;D ;D ;D :D :D ;) ;).

mislim..povracanje.. ;D ;D

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #20 poslato: Januar 18, 2009, 05:50:52 posle podne »
FILIP JOVANOVIĆ-HANS JE BOLJI OD MENE..BOLJI JE I VELIBOR STEFANOVIC -BEBAC…..SVI SU BOLJI OD MENE..
I sta ce mo sada???....sada vise nema te price….pedja je priznao da su svi oni moja nocna mora…
Idemo dalje..to smo apsorbirali….sta ce mo sada…


Ovo boldirano je tačno i šta ćemo sad :)

Šala-mala, mazo predstavi se imenom i prezimenom voleli bi da znamo ko si kad već iznosiš tako nešto
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #21 poslato: Januar 18, 2009, 05:52:20 posle podne »
FILIP JOVANOVIĆ-HANS JE BOLJI OD MENE..BOLJI JE I VELIBOR STEFANOVIC -BEBAC…..SVI SU BOLJI OD MENE..
I sta ce mo sada???....sada vise nema te price….pedja je priznao da su svi oni moja nocna mora…
Idemo dalje..to smo apsorbirali….sta ce mo sada…


Ovo boldirano je tačno i šta ćemo sad :)

Šala-mala, mazo predstavi se imenom i prezimenom voleli bi da znamo ko si kad već iznosiš tako nešto

ti si bre lud :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže maza

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #22 poslato: Januar 18, 2009, 05:56:13 posle podne »
E jadan ti...... i da , uzmi časove srpskog  jezika i pravopisa , a ne bi bilo zgoreg da kreneš na Engleski jezik, ako hoćeš možeš i kod mene na časove, jer sam školu završila u UK  ( United Kingdom), a radila do 2006 u najvećem centru za istraživanje karcinoma u USA. I da, ne kaže se siva materija već siva moždana masa! i kako kažeš : see you soon! Best regards from Maza

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #23 poslato: Januar 18, 2009, 06:00:38 posle podne »
E jadan ti...... i da , uzmi časove srpskog  jezika i pravopisa , a ne bi bilo zgoreg da kreneš na Engleski jezik, ako hoćeš možeš i kod mene na časove, jer sam školu završila u UK  ( United Kingdom), a radila do 2006 u najvećem centru za istraživanje karcinoma u USA. I da, ne kaže se siva materija već siva moždana masa! i kako kažeš : see you soon! Best regards from Maza

eh..drage volje cu da mi dajes casove..samo kazi svoje ime i prezime...
sto se tice moje edukacije....bah..nije ni blizu tvoje..tvoja je ono..bas...woooowww........nisam znao da je nesto preko dunava UK...ili za tebe mozda i je...
no..dobro.bilo kako bilo trebalo bi da mi kazes ime i prezime da bih mogao da se savetujemo...vidi se da imas veliko isktuvo u svemu a narocito u ovom sportu pa bi bilo dobro da...ili..zasto ti nisi onda ustedla savezu 200 eu i prevodila...a da te podsetim da ja tamo nisam pricao engleski vec prevodio na srpski....a inace.u skoli sam ucio hrvatski...verovatno odatle i moje neznanje srpskog.. ;D ;D
e a cek..sta radis ti ovde onda i iz cega briga o savezau i evrsopkom kada radite za dzba i enmate nista..
zar nije bolje da si ostala a isptivas karcinom u UK preko dunava...i da tamo pare maltis..koji ces ...ovde..
hahahhahahahahhaahhahahahhah
koja bolest...jbt
ovo ej stvarno jadno

jel tebi bar i malo jasno kako rade stvari i da ti je IP adrea lokovana i ovde i tamo na forumu drugom te da ja znam ko si????
zar je moguce da mozes toliko jadna da budes??
pa necu ti ja nista odneti sa evropskog...serem se an evrsopko....necu ni da ga gledam...
ali cu da pricam o svemu sto znam..a tebe i muci to sto ja znam..pa je malo frkica....

elem..i na kraju..kakve veze ima tvoje skolovanje i tvoje zanje bilo cega i bilo koga sa ovom temom gde si napala mene i pricas o savezu....
i ako si bila do 2006 u UK..kako da znas onda rad savea u minule 3 godine  ;D ;D ;D,i znas toliko toga o akreditacijima KOJE TREBA DA SE PLATE da bi se gledalo evropsko...itd..itd..itd.
mnogo timeni sreco moja znas za nekoga ko nije odavle  ;D ;D ;D
« Poslednja izmena: Januar 18, 2009, 07:29:51 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #24 poslato: Januar 18, 2009, 08:27:07 posle podne »
Ne znam ko je inicirao ove verbalne duele jer sam se sada ukljucio i verovatno propustio nesto sto je obrisano ali je sve ovo totalno nepotrebno i glupo.

Organizuje se Evropsko prvenstvo i to je super dozivljaj za sve nas koji mozemo da ucestvujemo i gledamo takmicenje.

Ne znam sta je pozadina svega toga ali nemojte da vezujete te stvari za ovo takmicenje.

I sto sad, Pedja, da ne dodjes na to takmicenje? Pa bas treba da ides, napravljen si od tog sporta i ima da te interesuje kao i sve nas koji smo ceo zivot u tome.

Ponavljam, ne znam sta je napisano i obrisano ali batalite bre provokacije...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #25 poslato: Januar 18, 2009, 08:37:39 posle podne »
Citat
I sto sad, Pedja, da ne dodjes na to takmicenje? Pa bas treba da ides, napravljen si od tog sporta i ima da te interesuje kao i sve nas koji smo ceo zivot u tome.

pa nisam ja rekao da meni neko brani..nego mi se gadi ovaj nacin....GADI MI SE....
tacno..ja sam napravljen od ovog sporta i ceo svoj zivot sam posvetio ovome..svoje zdravlje sam izgubio da budem tu gde jesam sada....
i sta sada meni treba da NESTO..namerno kazem NESTO..sere po meni..
neko ko u ziviiotu nista nije uradio u bilo kom segmetnu svog zivota-da ne ulazim sada u detalje....

sve sam dao za ovaj sport...i uvek cu da dam...ako nemam nista..imam bar znanje koje delim..a to svi mogu da kazu....i ja nikada nisam trazio DA MI NEKO DAJE PARE DA SAZIDAM ZGRADU ILI STAN...vec sam uvek pitao da mi se pomgione da kupim meso..hemiju..bilo sta drugo...i na kraju da rezluata bude MEDALJA ZA OVU DRZAVU......

a gde su medlaje od tih koji mene sada prozivaju i sta su oni uradili da bi ovaj sport bio tu gde je??????????????????

gde su oni bili pre 5 godina.....??????

sto se hvataju zadnje 3.......lako je sa tudjim q..em..mlatiti po trnju.......sto sada ne izadju kada sam ovkao poludeo na crtu JAVNO...PA DA IM JA SVIMA KAZEM PODATKE......OD PRVOG DO ZADNJEG.....

GDE SU BRE !!!!!!!!!

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #26 poslato: Januar 18, 2009, 10:18:19 posle podne »
Ljudi ne cackajte Mecku u Pis..u!!  Pedja da ozivi tvoju temu Dali se Takmiciti ili ne!!!?????!!!!!
Znas kako kaze kralj......  Pusti Go..no da ne smrdi!! Posto ako ga raskackas rasmrdece !!! :-)
DALI SE TAKMICITI ILI NE???
Kralj ist Back

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #27 poslato: Januar 19, 2009, 12:15:04 posle podne »
Ocito je da su neki postovi obrisani, ili su postovi postaljeni na tamo nekom xy forumu, a osoba koja ih je pisala pojavljuje se i ovde.... nebitno.... u svakom slucaju, i ja sam se kao i Goran tek sad ukljucila u ovu temu, obradovana cinjenicom da se Evropsko prvenstvo organizuje kod nas, te sam sad malo u cudu zbog ovih postova.
Provokativne, nestrucne, drske i "pametnjakovicke" PM i ja povremeno dobijam, samim tim mogu samo da zamislim sta sve Pedja mora da cita.

Pedja, boli te ... Kuliraj! :)
Ne znam po kom te osnovu "maca" prozvala, no apsolutno je nebitno. Ko je ta osoba da joj se ti pravdas?!
Prozovi tu osobu na forumu, ako hoces, da mi znamo ko nam se ovde sve pojavljuje, ali to neka bude jedina tvoja temperamentnija reakcija.
Sa nekim osobama se jednostavno ne vredi prepucavati. Sta god da kazes, koje god argumente (crno na belo) da postavis, ne vredi. I, cemu onda nerviranje?

Mi treba da se radujemo zbog cinjenice da se jedno ovakvo prvenstvo za muskarce desava kod nas, i da ucinimo i vise od maksimalnog da to prvenstvo protekne kako treba, da i nasi i strani takmicari dodju i odu zadovoljni nama kao organizatorima.
Ostali, koji iz ko zna kojih razloga nisu sretni zbog toga, ma to je njihov problem :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #28 poslato: Januar 19, 2009, 12:48:43 posle podne »
nije maca nego maza...  :D

ali da ti matori ne primas stipendiju 9 godina!!!! au brate , jadno... verujem da je istina, treba imati nerava da izdrzis ... sta su ti koju k... davali onda stipendiju... al to je tako svugde jbg...

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: IFBB Evropsko Prvenstvo 2009.
« Odgovor #29 poslato: Januar 19, 2009, 12:57:13 posle podne »
A Maza je u pitanju, nije Maca? Ma kako god da se zove...