April 28, 2024, 03:54:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Potrebna pomoc iskusnih  (Pročitano 2557 puta)

Van mreže van_Dall

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Potrebna pomoc iskusnih
« poslato: Januar 17, 2009, 02:47:59 posle podne »
Zdravo, ja sam Goran i nov sam na ovom forumu kao poster, ali vec duze vreme citam postove, ali neke stvari nisam uspeo da provalim, pa bih zamolio iskusne da mi objasne...
Imam 26 godina, treniram 6 godina sa povremenim prkidima, zadnje 3 godine bez prekida, visok sam 187cm i tezak 82kg. Koliko god da se trudim ne mogu da dodam kilazu, koristim animal pak, elite whey, dex i creatin, misici su vidljivi i definisani, ali zelim poraditi na masi, pa sam reshio da odradim svoju prvu kuru...
Na foruku sam procitao da je jedna od najboljih kura za masu deca, depo i naposim...
Pitanja: ???
1. Da li su ovi anabolici dobri, ako ne, koji kako se unose (mislim kolicina, koliko cesto i koliko dugo)?
2. Sta od zastita treba da koristim, u kom periodu kure?

Hvala unapred 

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Potrebna pomoc iskusnih
« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2009, 05:31:12 posle podne »
deca depo i metan sigurno nije najbolja kura za masu..nego se kod nas masovno koristi zbog relativno niske cene tih stvari...
al se nekad dobro jelo

Van mreže van_Dall

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Potrebna pomoc iskusnih
« Odgovor #2 poslato: Januar 17, 2009, 06:38:00 posle podne »
Dobro to... Ali da cujem neki predlog...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Potrebna pomoc iskusnih
« Odgovor #3 poslato: Januar 17, 2009, 07:31:00 posle podne »
A prije svega,kako se hranis?

Cini mi se da se nisi ni potrudio da malo prelistas ovaj podforum...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže van_Dall

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Potrebna pomoc iskusnih
« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2009, 08:09:44 posle podne »
Lose ti se cini... Vec par godina listam sve moguce teme, ali sto se tice anabolika nisu mi jasne skracenice naziva istih i njihova primena...
Sto se tice ishrane, dnevno unesem 3-4g proteina po kilogramu, i oko 3x vise UH, sto bi znacilo, 5 kuvanih jaja, 500-700g mesa (uglavnom pileceg belog), 1l mleka, oko 0.5l jogurta, konzerva tune za veceru, a rucam sto kevi spremi tog dana, uz to 90g elite whey i 200g dex...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Potrebna pomoc iskusnih
« Odgovor #5 poslato: Januar 17, 2009, 08:44:05 posle podne »
Ali kako onda mozes da kazes da si procitao kako je najbolja depo-deca-metan kura?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže van_Dall

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Potrebna pomoc iskusnih
« Odgovor #6 poslato: Januar 17, 2009, 08:51:57 posle podne »
To se najvise puta ponovilo... malo pre sam saznao da je to zato sto je najjeftinija kombinacija...
Pedjo, sve sam to procitao, ali mi nazivi nista ne znace, pa te molim kao izkusnog da mi predlozis konkretnu kombinaciju i da mi objasnis kako da uzmem za svoju prvu kuru, cena nije bitna...