April 28, 2024, 04:51:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: norditropin simplexx pomoc  (Pročitano 12767 puta)

Van mreže deny-st

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
norditropin simplexx pomoc
« poslato: Januar 19, 2009, 12:45:29 posle podne »

molin netkoga tko zna koliko jedinica ima u ovom ulosku  ???

Norditropin SimpleXx stakleni uložak 1 × 15 mg/1,5 ml

pozdrav svima ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: norditropin simplexx pomoc
« Odgovor #1 poslato: Januar 19, 2009, 01:02:48 posle podne »

molin netkoga tko zna koliko jedinica ima u ovom ulosku  ???

Norditropin SimpleXx stakleni uložak 1 × 15 mg/1,5 ml

pozdrav svima ;D

tema ce biti prebacena u temo o AAS..
a 15 mg je ekvivalentno sa oko 45 IU GH

Van mreže deny-st

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: norditropin simplexx pomoc
« Odgovor #2 poslato: Januar 19, 2009, 01:58:03 posle podne »
hvala pedos ;)

znaci ako uzimam 4 jedonice dnevno to je za 11 dana  dosta je skup .
tvoje misljenje ako moze dali ici na koji kineski jeftini i koji ti mislis da je ok  i kako pregledati da nije fals
inace norditropin kad se otvori traje 2 mijeseca a okako zatvoren 2 godine bez problema.

hvala na odgovoru

ps mozeli mi netko na privat kazati cijenu za kineske  :D

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: norditropin simplexx pomoc
« Odgovor #3 poslato: Januar 19, 2009, 02:08:14 posle podne »
Ja sam koristio isti taj Norditropin. cak mi stoji Pen (Nordipen) zove se. ono gde se stavlja amp. i stelujes jedinice. extra stvar. taj Nordipen kosta samo oko 100€ :-)  jos mi stoji kuci u fioku!!:-) imao vezu u Nemacku apoteku. platio sam 500i.u 1000€.  ali nema boljeg GH . ludilo.  sad Hygetropin je extra kosta u Nemacku na trziste od1,8-2€ za 1i.u.  I samo jedan ili dvojica imaju originale.  ostalo sve kopija... i to kopija sa inline sa sve!!
Pozdrav
Kralj ist Back
« Poslednja izmena: Januar 19, 2009, 02:11:27 posle podne Kralj ist Back »
Kralj ist Back

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: norditropin simplexx pomoc
« Odgovor #4 poslato: Januar 19, 2009, 02:37:30 posle podne »
Ja sam koristio isti taj Norditropin. cak mi stoji Pen (Nordipen) zove se. ono gde se stavlja amp. i stelujes jedinice. extra stvar. taj Nordipen kosta samo oko 100€ :-)  jos mi stoji kuci u fioku!!:-) imao vezu u Nemacku apoteku. platio sam 500i.u 1000€.  ali nema boljeg GH . ludilo.  sad Hygetropin je extra kosta u Nemacku na trziste od1,8-2€ za 1i.u.  I samo jedan ili dvojica imaju originale.  ostalo sve kopija... i to kopija sa inline sa sve!!
Pozdrav
Kralj ist Back

tacno i bravo..!!!

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: norditropin simplexx pomoc
« Odgovor #5 poslato: Januar 19, 2009, 04:18:33 posle podne »
Hocu i ja 500 I.U za  soma

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: norditropin simplexx pomoc
« Odgovor #6 poslato: Januar 19, 2009, 05:49:43 posle podne »
sta ce tebi to druze??  Zalutao sa snovima!!! Nema to vise. to je jednom i ko zna kad???
To je bila akcija,devojka Arapkinja radila u apoteku (nemacka) i sve je moguce narucivala, a jedan Shiptar i Turcin sve prodavali.  To je islo neko vreme, onda je cura pala. Ko zna gde je sad a mozda i u Chuzi!!?? Preko 100000€ bilo je kradje Roida i sve medikamente !!! Cudo!!
Tako da i ja sam imao srece u nesrece tada da uzmem 500i.u za soma!!  Dozivljaj i vreme koje se nezaboravi-mozda i neponovi!! Sad ima Zomacton  iz Nemacke apoteke original za 2,6€ jedinica. samo dvojica imaju to od 85 Miliona Stanovnika u nemacku koje bude!!! Pa sad aj dodji do njih  pa nek budes deo srecnih bildera koji imaju tu privilegiju da koriste(a i plate) taj GH.!! Dole Bugari i Makedonci su sve izvore i dilere a i Privatne Apoteke preplavili sa Replike (kopije) Roida i sve!!
Zalosno!!!
Hocu i ja 500 I.U za  soma
Kralj ist Back

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: norditropin simplexx pomoc
« Odgovor #7 poslato: Januar 19, 2009, 11:35:09 posle podne »
sta ce tebi to druze??  Zalutao sa snovima!!! Nema to vise. to je jednom i ko zna kad???
To je bila akcija,devojka Arapkinja radila u apoteku (nemacka) i sve je moguce narucivala, a jedan Shiptar i Turcin sve prodavali.  To je islo neko vreme, onda je cura pala. Ko zna gde je sad a mozda i u Chuzi!!?? Preko 100000€ bilo je kradje Roida i sve medikamente !!! Cudo!!
Tako da i ja sam imao srece u nesrece tada da uzmem 500i.u za soma!!  Dozivljaj i vreme koje se nezaboravi-mozda i neponovi!! Sad ima Zomacton  iz Nemacke apoteke original za 2,6€ jedinica. samo dvojica imaju to od 85 Miliona Stanovnika u nemacku koje bude!!! Pa sad aj dodji do njih  pa nek budes deo srecnih bildera koji imaju tu privilegiju da koriste(a i plate) taj GH.!! Dole Bugari i Makedonci su sve izvore i dilere a i Privatne Apoteke preplavili sa Replike (kopije) Roida i sve!!
Zalosno!!!
Hocu i ja 500 I.U za  soma
                      Nisam znao da je ta prica u pitanju , znam da je cena mnogo veca pa ... sam se ponadao ...

Van mreže deny-st

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: norditropin simplexx pomoc
« Odgovor #8 poslato: Januar 22, 2009, 11:59:11 pre podne »
dali je netko cuo za hgh od  diamonda pharme
pitanje za pedjosa i iskusne dali je ok ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: norditropin simplexx pomoc
« Odgovor #9 poslato: Januar 22, 2009, 01:38:07 posle podne »
dali je netko cuo za hgh od  diamonda pharme
pitanje za pedjosa i iskusne dali je ok ;)

pa onaj ko ti prodje trebalo bi da zna bar nesto od toga

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: norditropin simplexx pomoc
« Odgovor #10 poslato: Januar 23, 2009, 12:58:53 pre podne »
Znam gdje ima 100% original, ali je zato cijena paprena!

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: norditropin simplexx pomoc
« Odgovor #11 poslato: Januar 23, 2009, 02:09:00 posle podne »
Da bas tako!! Kod mene ima 2-3 coveka koji rade dilaju sa GH. Blui Tops Kineski 100i.u kosta 115-125€ . Isto oni kazu da taj Kineski Gh(blue tops)  kad Ljudi uzimaju 10i.e na dan da radi ko 4i.u sa Apoteke (znaci Original GH)!! Ali malo to kapiraju a i nenalazi se tek tako original GH (neje lako doci do njega) ako se nema veze i da diler zna da si ok.
Primer blue tops
200-1000iu = 1,15euro/IU
1100-3000iu = 1,12euro/IU
3100-6900iu = 1,10euro/IU
ab 7000iu = 1,05euro/IU
Original sa Nemacke Apoteke-GENOTROPIN Miniquick PFIZER
Pakovanje od po 7 gotove Miniquick spritceve od po 1mg i 1,2mg (3,22i.u i 3,864i.u)
po 4,5€ za 1i.u
Od Zambon isto ima cena je skoro ista 8i.u vials.
Sad racunajte za 200i.u blue tops kolko  trebate da bi postigli isti(cak i bolji efekat) kad bi koristili original. Znaci 10i.u dnevno blue tops ili 4-5i.u original.
Pozdrav


Znam gdje ima 100% original, ali je zato cijena paprena!


pa licno mislim da za NORDITROPIN i nije paprena cena s obizrom na koju cenu se sada valjaju KINEZI a pogtovo kada se uzme u obzir da ako uzimas 8 Iu kineza 3-4 iu NORDITROPINA radi bolje...pa ona po toj racunici sigurno ispadne kinez skuplji nego aNORDI..ali boze moj....tesko je ljudima usaditi u glavu....
jednom mi je i milos reako...da u USA je vidjao momake koji su uzmali i po 20 iu kineza a zna momke koji su uzimali ili aNORDITROPIN ILI GENOTRPIN u malim dozama i bolje im je radilo duplo nego ovima koji su se ubijali sa 20 iu kineza
Kralj ist Back

Van mreže deny-st

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: norditropin simplexx pomoc
« Odgovor #12 poslato: Januar 23, 2009, 10:03:19 posle podne »
 ;) Tako je Pedjos i Kralj imaju pravo (ljudi s iskustvom)


I samo jos da dodam mislim da sam prije rekao norditropin kad se otvori traje do 2 mjeseca a zatvoren do 2 godine
a i nema kemijanja nosis penkalu i igras se ;D
koliko para toliko muzike ;) ;) ;)