April 16, 2024, 12:11:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop vs Minowa video  (Pročitano 8040 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Cro Cop vs Minowa video
« Odgovor #15 poslato: Jun 10, 2006, 09:29:23 posle podne »
Citat: t1000
Citat
Kada mu je sledeci mec?


MIRKO FILIPOVIC (7-1-2, CroCop Squad Gym) v. RON WATERMAN (10-1-2, Colorado Stars)

Neka me neko ispravi ako sam pogresio.
31.decembra 2005 je izgubio mec protiv Mark Hunt-a preko odluke.

http://video.google.com/videoplay?docid=4883255801147081095
Za one koji nisu videli.... Bob Sapp VS Mirko CroCop Filipovic K-1 MMA Pride FC UFC full (takuma)


Cro Cop vs Minowa je poslijedni Mirkov mec u prvoj rundi OWGP, znaci Pride-ovom turniru gdje su ucestvovali borci bez obzira na kg, bilo je vrlo malo ne-teskasa ali eto... Mec sa Ron Watermanom je stari mec, i da za Novu godinu Mirko se borio sa Huntom i izgubio preglasavanjem sudaca...

U tom mecu je zadao nekoliko izvanrednih udaraca, pogoovo par axe udaraca i high kickova ali je Hunt ostao na nogama, a posto je cijeli mec jurisao naprijed sudije su mu dale prednost...

Inace oni su se, cini mi se, 2001 borili po K1 pravilima i Mirko je pobjedio odlukom sudaca, iako je vec u 2-3 rundi Hunt bio u nokdaunu...

Mirko je drugi mec sa Huntom odradio u rvackim patikama zbog problema sa povredom stopala, nesto tezi i sporiji nego inace...nije iskoristio svoje znanje na parteru iako je mec zavrsio u dominantnoj poziciji na parteru uglavnom je to bio kick-box mec...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Re: Cro Cop vs Minowa video
« Odgovor #16 poslato: Jun 11, 2006, 08:45:44 posle podne »
Ako bude sa Mirkovim zdravljem sve u redu ima da to bude super metch, Mirko izgleda sve bolje, samo se svi brinu zbog ozljede koja ga je mucila u zadnje vrime...
Mirko je samo jedan i jedini ima da rasturi Japance pa i dalje, samo da bude zdravlja...