Mart 29, 2024, 12:11:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Savjet u vezi cardio treninga  (Pročitano 22284 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Savjet u vezi cardio treninga
« Odgovor #45 poslato: Januar 06, 2011, 04:33:53 posle podne »
Pedja nije mi jasno .. U dijeti Trbusnjaci za leto su tu koja je to vrsta dijete i koji kardio da radim tu>?>
Ta vrsta dijete se bazira na rotaciji UH,doduse nije klasicna rotacija.
kardio=HIIT

Van mreže akyyy

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Savjet u vezi cardio treninga
« Odgovor #46 poslato: Januar 15, 2011, 01:10:14 pre podne »
Treba mi jedan savet u vezi kardia, pa reko da pitam u ovoj temi... Zanima me da li je bolje da idem na trcanje posebnim danima kada ne treniram (utorak, cetvrtak, subota), ili ce biti isto dobar efekat danima i kada treniram s tegovima? I kada bih radio kardio danima i kada su tegovi dal je bolje ujutru na prazan stomak kardio pa popodne teretana, ili popodne teretana a uvece kardio?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Savjet u vezi cardio treninga
« Odgovor #47 poslato: Januar 15, 2011, 08:01:09 pre podne »
Trebao bi da treniras cesce od 3 x nedjeljno sa tegovima.

Kardio ukoliko mozes odradi ujutro na prazan stomak.

Broj, duzina i oblik kardio treninga zavisi od tvojih ciljeva, fizicke spreme etc...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže akyyy

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Savjet u vezi cardio treninga
« Odgovor #48 poslato: Januar 15, 2011, 12:54:52 posle podne »
Hvala na brzom odgovoru! :)  I mislio sam da krenem 5x nedeljno( svaku misicnu grupu na jedan dan: ramena, ruke, noge, grudi pa ledja) od ponedeljka do petka, s tim sto bih onda morao da ubacim kardio i kada treniram, pa me je zanimalo dal pre ili posle teretane. Znaci pre teretane ujutru....Tada bih trcao svaki drugi dan, sem dana kada radim noge. Jel ok ovako? I jos nesto....znam da bi bilo idealno da imam bcaa za pre trcanja, da bi zastitio misice od razgradnje, al ja imam samo whey i casein, jel bi mogao npr nesto od toga da pijem posle trcanja da bi ih nekako zastitio ili samo dobra proteinska cvrsta hrana?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savjet u vezi cardio treninga
« Odgovor #49 poslato: Januar 17, 2011, 04:48:30 posle podne »
na zalost nista te nece zastitit od KATABILIZMA ako dodje do njega osim u slucaju kada je tu bcaa,glm ili nesto slicno tome koje sluzi samo i iskljucivo u te svrhe
hrana kao antikatbolik=nemoguce
jednostavno hrana ne sluzi u te svrhe niti je moguce podesiti bilo kakav tajming kada je u pitanju bilo koja vrsta hrana (pa da je i ona najcistija) da ona bude ANTIKATABLIK
za tebe je resenje onda da cardio trening prilagodis sebi i da ne ides preko svojih maximuma tj da rizikujes katabolizam

Van mreže akyyy

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Savjet u vezi cardio treninga
« Odgovor #50 poslato: Januar 18, 2011, 07:35:20 posle podne »
Hvala puno Pedja....smislicu vec neki plan..:) pozdrav