April 28, 2024, 03:57:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Nolva na duze staze  (Pročitano 2922 puta)

Van mreže mrav

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Nolva na duze staze
« poslato: Januar 27, 2009, 10:11:25 posle podne »

 Pozdrav,zanima me ima li ko iskustva s nolvadexom na duze vrijeme.Tacnije,na ciklusu sam nesto duze od godinu dana (gram testa)i sve vrijeme pratim to s 10mg nolve jer sam sklon ginekomastiji,koju uspjesno kontrolisem s tom dozom .Pa me interesuje koliko je nolvadex sigurno uzimati na duze staze?Znaci u pitanju je samo 10 mg.dnevno, ;)

Unaprijed hvala!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Nolva na duze staze
« Odgovor #1 poslato: Januar 27, 2009, 10:34:44 posle podne »
12 meseci gram testa nedeljno a brines se za lose efekte nolve??
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže mrav

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Nolva na duze staze
« Odgovor #2 poslato: Januar 27, 2009, 11:22:36 posle podne »

 He he polako decko,ne moras odmah da mi odgovaras potpitanjem.. :)Jako dobro znam sto znace "duge staze",kako s testom tako i s dugim stvarima,vjeruj mi nisam u ovome od juce,no pustimo to..Otprilike odgovor na svoje pitanje ja i znam,no misljenje
 mnogih iskusnih s ovog foruma(a ima ih mnogo,bogu hvala) me zanima..Nista vise.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Nolva na duze staze
« Odgovor #3 poslato: Januar 28, 2009, 12:20:53 pre podne »
365 dana svaki dan uzimas 10mg nolve?Ja iskreno ne verujem da je iko ovo radio pa ni priblizno dugo uzimao nolvu,al necu da brzopleto pricam cekamo da vidimo....

u svakom slucaju nije zdravo uopste,cak bi zdravije bilo ako si vec sklon giny da pustis i operises nego da se kljukash tonom lekova na godisnjem nivou...zvuchi da bulaznim al opet neznam koliko je pametno to sto radis,no ko sto rekoh cekamo ljude....
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže mrav

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Nolva na duze staze
« Odgovor #4 poslato: Januar 28, 2009, 12:52:52 pre podne »
 uff,vec pizdim, :) ili je to motda zbog manjka ugh u ove sitne sate hehehe salim se!

'Ajmo redom  ;),ginekomastiju nemam(mislim ne
onu pravu)vec malu kvrzicu,koju je i nemoguce vidjeti,vec je ja osjetim samo na dodir,i to je samo na jednoj strani..Ponavljam,vizuelno se ne primjecuje!!!
Dalje,istina rokam testo vec vise od godinu,pez prekida,uz to povremeno dodam i tren i orale i bozju mater...Sa svojih 110kg poprilicno cistih misica,neznam kako bih to islo drugacije..Pa ljudi moji jel vi mislite da se moze od 2 do 3 mjeseca godisnje sitnog rokanja nesto vece napraviti???CAST IZUZECIMA ali ja to ne mogu,znaci moram tako..Sto se tice mog zdravlja,ono je na solidnom nivou,i zbog cestih pregleda koje pravim(ne bitno kakvih i cega) ja sam siguran u to sto radim..
Postujem vase misljenje,al stvari tako stoje..Volio bih zaist cuti jos koga,ko me bar priblizno razumije  ;)
POZZ

Van mreže mrav

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Nolva na duze staze
« Odgovor #5 poslato: Januar 28, 2009, 12:51:50 posle podne »

 Hmm, Pedja Petrovic! Moram odmah na pocetku da kazem da mi je cast sto ste bas vi,nasli za shodno da mi nesto napisete.Hvala vam.
Posto sam nekoliko puta procitao sta ste mi napisali,stvari su pocele da se kristalizuju i prepoznaju.Supresija vlastitog testa,pa tu nema sumnje,jasno kao dan.Sto se tice receptora(gdje sam se odmah prepoznao), istina da vec neko vrijeme ova hiljadarka testa i nije vise ona s pocetka,pa vas sigurno nece zacuditi da sam planirao i na 2 grama da se prebacim  ::) ::),sreca,pa sad,itekako necu..
Jedna pozitivna stvar,sto prije nisam nikad imao problema da brzo poslije ciklusa(jes da su prije oni bili kraci) vratim svoj testo  na vrijednosti koje su izmjerene i prije ciklusa..
Zadnji nalaz(prije rokanja) je bio: TESTOSTERON ,rezultat 9,97ng / ml  referentne vrijednosti 3,0-10,6 ng / ml .

No bilo kako bilo,vrijeme je za promjene,razlozi su  tu..
POZZ

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Nolva na duze staze
« Odgovor #6 poslato: Januar 28, 2009, 01:17:23 posle podne »
Dodao bih samo da nolva ,pogotovo pri duzem koriscenju moze supresovati prozivodnju IGF-a ,te tako umanjiti
dalje izglede za jos misica...